ایده های روز ولنتاین برای زوج های مسن تر

ارسال شده در ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط با موضوع زناشویی و جنسی , سبک زندگی

ایده های روز ولنتاین برای زوج های مسن تر

 در اینجا نحوه سپری کردن روز ولنتاین با نامزد یا همسر خود، توسط زوجهایی که می دانند چگونه می توانند عاشق بودن را اولویت بندی کنند، بیان شده است. ♥ با ما همراه باشید.

“یک روز پر از چیزهای مورد علاقه.”

شل هوروویتز و همسرش دینا فریدمن به مدت طولانی با هم ازدواج کرده اند که از سال ۱۹۸۴،  تاکنون باقی مانده است که بیش از ۳۳ سال با هم جشن گرفته اند. هورویتز می گوید مهم این است که روز ولنتاین را به گونه ای سپری کنید که روز خود را با مهربانی، علاقه و عشق به یکدیگر به پایان برسانید، از آن لذت ببرید.

روز ولنتاینشان با صبحانه در رختخواب شروع می شود و در ادامه آنها  به بیرون می روند حتی اگر در اواسط فوریه بوده و هوا سرد باشد. او اضافه می کند: ” درحالیکه شما برای هوای سرد لباس می پوشید، انرژی می گیرید.”  هورویتز شکلات تیره را تهیه می کند، برای شام در رستوران مورد علاقه شان میز رزرو می کند و اگر می تواند، موسیقی زنده برای تشویق این جو عاشقانه آماده می کند.

“هر کاری که انجام می دهید، فقط اطمینان حاصل کنید که زمان را با هم می گذرانید.”

برای رنه و مایکل جونز، که از سال ۱۹۹۵ با هم ازدواج کرده اند، آنچه که در روز ولنتاین انجام می دهند کمتر درباره فعالیت های شلوغ و پر از کارشان است و تمرکز بیشتر روی با هم بودن است. همانطور که Renee به اشتراک می گذارد، راه های عجیب و غریب برای صرف این تعطیلات، تمرکز بر یکدیگر است، که نیازهای قلبی، جسمی و ذهنی را برآورده می کند.

به همین دلیل پس از استرس زیاد در مورد رزرو رستوران، آنها سنت خود را تغییر داده اند. “آنچه که ما انجام می دهیم، بستگی به آب و هوا دارد، اما ما در تگزاس زندگی می کنیم، بنابراین شانس بهتری ​​وجود دارد که ما  بتوانیم کاری را در خارج از منزل انجام دهیم. اولویت اصلی این است که زمان را با هم بگذرانیم، آماده سازی غذا را به آسانی انجام دهیم و لذت ببریم.

این مرد حدود ۲۳ سال پیش عاشقش شد و ازدواج کرد،Renee  “یک سال، همسرش را برای صرف یک چای بریتانیایی مناسب به یک هتل محلی برد، و سپس آن ها در اطراف میدان شهر حضور داشتند. او میگوید: ما می توانستیم پس از انتخاب غذای خود از یک فروشگاه مواد غذایی پرطرفدار در آنجا بنشینیم و غذایمان را بخوریم. این کارها مرتبط به اتصال دل های ما – به طور منظم و نه صرفا در روز یا سالگرد ولنتاین است. “

 “آنها را با دادن یک هدیه متفکرانه و معنی دار متعجب کنید”.

برای کیم و مارک ملتون – که در ماه ژوئیه ۲۵ امین سالگرد ازدواجشان است، راز یک روز ولنتاین به یاد ماندنی به یک هدیه منحصر به فرد و معنادار گره خورده است. از آنجاییکه آنها پنج فرزند دارند، برای متعجب کردن یکدیگر به جای دیگری می روند و با شناختی متفکرانه می گویند که این تعجب  در مورد تعهدشان به یکدیگر است.

“هنگامی که شما مدت ها ازدواج کرده اید، تعطیلاتی مانند روز ولنتاین به حفظ عشق و زندگی عاشقانه با یادآوری انجام کاری ویژه برای همسرتان به شما کمک می کند. لازم نیست بزرگ و گران قیمت باشد، فقط یک شگفتی کوچک که همسر شما را متعجب کند کافیست. او می گوید: “انتظار دارند که احساس خاصی داشته باشند.”

“شوهرم نامه ای به من نوشته تا در مورد چیزهایی که از من قدردانی می کند، بگوید و من هم همین کار را برای او انجام می دهم و چون ما با بچه ها مشغول کار هستیم، زمانی را برای رفتن به رستوران مورد علاقه و کنار هم بودن، بدون تلفن و صرف یک شام خوب با هم تعیین میکنیم. ”  ما عاشق این ایده های شب زمستانی هستیم که باعث گرم شدن رابطه می شود.

” زمان آرام را غنیمت شمارید.”

دکتر الیزابت ترتنر و همسرش ۳۰ ساله، استیو، برنامه های پر سر و صدا و شلوغ را تجربه می کنند، که بعضی اوقات دشوار است که زمان رمانتیک را فراهم کنند. با این حال، دکتر Trattner می گوید شریک زندگیش او را بالاتر می برد و باعث می شود که او احساس خاص بودن داشته باشد، حتی برای اطمینان بیشتر هر هفته گل های تازه برایش می خرد. هنگامی که ۱۴ فوریه می آید، این موفقیت دوطرفه پویا به جای یک جشن، آرام تر برگزار می شود، که نیاز به فانتزی و هولوگرام دارد،

دکتر Trattner توضیح می دهد:”ما همیشه به یک مکان خارج از منزل می رویم که آرام و بی سر و صدا باشد مانند ساحل یا باغ ژاپنی. طبیعت در واقع بدن ما را آرام می کند و به افزایش تمرکز کمک می کند و ما وسایل حواس پرتی را مانند تلفن و یا کامپیوتر را خاموش می کنیم. ” زمان و تمرکز بزرگترین هدیه برای من و شوهرم است، بنابراین وقتی که ما هر دو وقت خود را در سکوت می گذرانیم، احساس می کنیم دوباره احیا شده ایم و می توانیم از حضور یکدیگر لذت ببریم جایی که ما تنها بر یکدیگر تمرکز می کنیم. ” عشق به طبیعت؟ شما این ایده ها را برای زمان های حضور در فضای باز خواهید داشت.

“روز ولنتاین یک چیز روزمره است”.

بهترین راهکار برای ازدواج زن و شوهر مریم و مارک این است که به جای اینکه تمام روزهای ولنتاین و رمانتیک را مانند سرتاسر دنیا بگذراند، ۳۶۵ روز از سال را با مهربانی و احترام با یکدیگر برخورد می کنند. در ماه مه، آنها ۲۹ امین سالگرد با هم بودنشان را جشن می گیرند و آموخته اند که چه کارهایی دوام ازدواج را از طریق جریان های طبیعی زندگی  بیشتر می کند.

او میگوید: “ما به عنوان شب بخیر هر شب یکدیگر را می بوسیم، زمانی که یکی از ما از کار به خانه میآید و شبها را با یکدیگر میگذرانیم، معمولا شام می خوریم و یک فیلم می بینیم، دستهای یکدیگر را نگه میداریم و وقتمان را با هم میگذاریم. ازدواج به ما آموخته است چیزهایی که واقعا مهم هستند، چیزهای کوچک است. ممکن است به نظر دیگران خسته کننده باشد، اما هر دو ما کلمات عاشقانه را برای همدیگر صرف می کنیم، بنابراین مهم نیست که چطور ما این کار را انجام دهیم، برای هر دو ما این ها عاشقانه است.”

“تهیه یادداشت های عاشقانه و مخفی کردن در مکان های مختلف.”

همسران آندریا برنت و باربارا کاووتو برای مدت ۲۴ سال با هم ازدواج کرده اند و سنت روز ولنتاین  مخفی کردن یادداشت های مختلف در خانه است. برای حفظ این جرقه و سرگرم کننده زنده، روز ولنتاین را با کارت های شیرین و یادداشت ها در مکان های غیرمعمول و غیر قابل پیش بینی در اطراف خانه خود آغاز خواهند کرد.

“این یادداشت ها کمی از قدردانی و یا خاطرات ویژه ای که ما در طول سال ها به اشتراک گذاشتیم، همیشه لذت بخش تر است اگر که در کفش، کشو، در یخچال و فریزر با ظرف کره یا هر نقطه غیرمنتظره ای که ما در آن روز می بینیم، آن ها را پیدا کنیم ” برای بهتر شدن شرایط، آنها تصمیم می گیرند تا به جای خروج، در خانه بمانند.

” ما همیشه برای یک وعده غذایی ویژه اجناس تهیه می کنیم و آن را طبخ می کنیم. ما برای خرید روزانه هدیه یا گل رز و یا شام بیرون می رویم. بنتن می افزاید: با هم بودن و جشن گرفتن به روش ما بسیار ویژه است.

“خاطرات آشنایی را دوباره بسازید”

همانطور که هر زن و شوهر می داند، باید خود را برای حفظ این احساسات دوست داشتنی متعهد کند، به ویژه پس از گذشت ده ها سال  که مشکلات، خطاها و موانع موجود راه را بر آنها سد می کند. اما برای لیندا و جورج مایرز، که برای ۳۲ سال با یکدیگر همکاری کرده اند و مدرسه ی آشپزی را با هم ادغام می کنند، کلید یادآوری تمام دلایل انتخاب یکدیگر بازگویی برخی خاطرات دوران ماه عسل است. از آنجایی که اولین بوسه خود را در ۱۶ و ۱۷ سالگی در ماشین جورج در مسیر راهپیمایی والدین خود داشتند.

آنها سعی داشتند همان لحظه را در روز ولنتاین برای تشویق  علاقه شان داشته باشند و لمس کردن یکدیگر را اضافه کردند. کارت های خانگی که آنها را به گذشته می برد. ” من نمی توانم انتظار داشته باشم هر ساله که کارت را ببینم عشق ما بیشتر شود. سیب زمینی سرخ شده با نمک واقعی در بالای ظرف غذای مورد علاقه من بود. او گفت: ساده اما کامل بود:” ما هر دو سیب زمینی سرخ کرده را دوست داریم و اغلب زمانی که در کالج بودیم چون آنها ارزان بودند، آن ها را می خوردیم.

من همواره شکایت می کردم که نمکش خیلی زیاد است، اما او طعم شور را دوست داشت و بدون آن غذا نمی خورد. بنابراین، یادآوری در مورد روزهای قدیمی و خوردن سیب زمینی سرخ کرده برای ما یک کار عاشقانه بود. “

“اولویت بندی کردن یکدیگر”

 Trent و Melanie Heppler سعی می کنند روز ولنتاین را بعنوان یک زمان برای تعیین اولویت های یکدیگر، دور از بچه های خود استفاده کنند. آنها بیش از ۲۳ سال ازدواج کرده اند و می دانند چقدر اهمیت دارد که وقت خود تنهایی با یکدیگر صرف کنند – و تفاوت آن در سطوح خوشبختی آنها بر اساس زن و شوهر بودن است. “بسیاری از زندگی ما به عنوان پدر و مادر بر روی بچه ها متمرکز است، و نه یکدیگر.

 خانواده ما بسیار شادتر است زمانی که همسرم و من به طور منظم بر روی یکدیگر متمرکز شده ایم. “بهترین روزهای ولنتاین ما در حال همکاری با یکدیگر مانند راه رفتن به پایین یک مسیر کوهستانی در حالیکه دستان یکدیگر را گرفته ایم ، صحبت کردن با یکدیگر، کاملا شفاف و حفظ اسرار هستند. من دوست دارم برای همسرم یک غذای خاص طبخ کنم و آن را با هم بخوریم.

قبل از خواب ما دوست داریم برای دیدن تمام ستاره های اطرافمان بیرون بیاییم، بنابراین ما می توانیم به آسمان نگاهی بیاندازیم”.

ایده های روز ولنتاین برای زوج های مسن تر

” جشن گروهی برگزار کنید.”

اگر چه برخی از زوجین مایل به داشتن روز ولنتاین به عنوان یک روز برای دو نفر هستند، ژان و مارتین شریفوف کمی فرق می کنند. آنها دعوت نامه را نه تنها به اعضای خانواده و دوستان خود بلکه غریبه ها و فامیل دور نیز گسترش می دهند، جین می گوید هیچ جشن واقعی بدون آنها کامل نیست. “اگر دوست دارید دوستان را در آن زمان دعوت کنید و سعی کنید همسر خود را متعجب کنید، از همسران و مجرد ها دعوت کنید.

بسیاری از افراد چیزهای مهم دیگری ندارند، به همین ترتیب آنها نیز متعجب می شوند و با هدیه ای اندک خوشحال می شوند! روز ولنتاین در مورد هدایای بزرگ و گران نیست” . این در مورد نشان دادن این است که شما دوست و مراقب شریک زندگی خود، خانواده، دوستان و کسانی که تنها هستند، می باشید.”

در ایران باستان، یک روز به نام سپندارمذگان نامگذاری شده که روز مهر ورزی پارسی زبانان است. برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

 روز عشاق: ولنتاین یا روز سپندارمذگان

اختصاصی روزنه آنلاین؛ تهیه شده توسط تیم ترجمه

مطالب مشابه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

عضویت در خبرنامه‌ی روزنه آنلاین

آسم آشپزی آلرژی آلزایمر آکاایران اس ام اس استرس افسردگی انواع آش انواع املت انواع بیماری انواع تعبیر خواب انواع خوراک انواع خورش انواع دسر انواع سالاد انواع سرطان انواع سس انواع سوپ انواع شیرینی انواع ضرب المثل انواع نان انواع پلو انواع پیتزا انواع کباب انواع کوفته انواع کوکو انواع کیک ایدز بارداری بازیگران ایرانی باشگاه خبرنگاران بیماری ترامپ تعبیر خواب تناسب اندام جملکس جنسی جنین خانه مدرن خبرآنلاین خواب دوران بارداری دکوراسیون دکوراسیون منزل دیابت دیابت نوع 2 رابطه رابطه جنسی رابطه زناشویی رنگ مو رژیم غذایی رکنا زندگی زندگی مشترک سالاد سایت آشپزی سبزیجات سرطان سکته مغزی سیمرغ سیگار ضرب المثل ضرب المثل فارسی طب سنتی طراحی ناخن طراحی ناخن 2019 طرز تهیه انواع آش طرز تهیه انواع خوراک طرز تهیه انواع خورش طرز تهیه انواع دسر طرز تهیه انواع سالاد طرز تهیه انواع سوپ طرز تهیه انواع شیرینی طرز تهیه انواع نان طرز تهیه انواع پلو طرز تهیه انواع پیتزا طرز تهیه انواع کباب طرز تهیه انواع کوکو طرز تهیه انواع کیک عاشقانه علم ورزش عکس عکس بازیگران عکس عاشقانه عکس نوشته عکس پروفایل عید نوروز غذای ترکیه غذای رژیمی لاغری لباس مجلسی ماهی مدل آرایش چشم مدل دکوراسیون منزل مدل رنگ مو مدل طراحی ناخن مدل مانتو مدل مو مدل مو مردانه مدل مو پسرانه مدل چیدمان منزل مدل کفش اسپرت مردانه مدل کفش مجلسی مدل کیف مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دستی مدل کیف زنانه مرغ میل جنسی نمناک نمکستان ورزش وزن ویتامین D پارکینسون پوست چاقی کاهش وزن کفش مجلسی

©روزنه آنلاین / استفاده از مطالب سایت روزنه آنلاین فقط با ذکر منبع و درج لینک مجاز می باشد

طراحی سایت و سئو : < a href="http://panab.ir" >پاناب