ایمیل مارکتینگ چیست ؟

ارسال شده در ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ توسط با موضوع دانش و فن آوری

آشنایی بیشتر با مفهوم ایمیل مارکتینگ و راه های ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

[alert type=”error” accent_color=”” background_color=”” border_size=”1px” icon=”” box_shadow=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]توجه : متاسفانه برخی از افراد با عناوین گول زننده مانند ارسال ایمیل به چند میلیون کاربر ایرانی ! با هزینه های اندک در حال کلاهبرداری هستند . خواهشمند است گول این افراد را نخورده و حتما در این زمینه تحقیق فرمایید . جهت مشاوره رایگان در زمینه ارسال ایمیل تبلیغاتی می توانید با ما تماس بگیرید.[/alert]

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست ؟

ایمیل مارکتینگ چیست ؟

ایمیل مارکتینگ چیست ؟

به طور خلاصه اگر بخواهیم مفهومی کلی از ایمیل مارکتینگ ارایه دهیم می توانیم بگوییم یکی از روش های نوین و موثر تبلیغات اینترنتی می باشد که به دلیل هزینه بسیار پایین و تاثیر گذاری بیشتر نسبت به سایر روش های تبلیغات آنلاین روز به روز در حال گسترش است.

در این روش وب سایت ها و شرکت های گوناگون با استفاده از بانک اطلاعاتی ایمیل کاربران خود یا شرکت های ارسال کننده ایمیل، اقدام به ارسال روزانه، هفتگی و یا ماهانه ایمیل های مربوط به خدمات و سرویس های خود به کاربران می کنند.

در ایمیل های تبلیغاتی می توان متن کاملی از خدمات و زمینه های فعالیت را همراه با عکس و لینک های مرتبط برای کاربران ارسال کرد .

نحوه ارسال ایمیل به چه صورت است ؟

ارسال ایمیل انبوه به روش های گوناگون امکان پذیر است که از بهترین این روش ها می توان به اجاره پانل ارسال ایمیل و گروه های اینترنتی یاهو اشاره کرد .

اما به دلیل نبود سرویس های مناسب پانل ارسال ایمیل در ایران و همچنین نبود بانک اطلاعاتی از ایمیل کاربران و زمان بسیار زیاد برای جمع آوری ایمیل توسط خودتان، در حال حاضر بهترین گزینه در کشور ما استفاده از گروه های اینترنتی یاهو می باشد .

گروه های اینترنتی یاهو چیستند و چگونه کار می کنند ؟

وب سایت یاهو علاوه بر سرویس ایمیل خود دارای یک سرویس منحصر به فرد دیگر به نام یاهو گروپ می باشد.در این سرویس رایگان همه می توانند با داشتن یک ایمیل نام نویسی کرده و گروه خود را در موضوعات گوناگون راه اندازی کنند.

این گروه ها با روش های مختلف اقدام به جذب عضو می کنند که در این میان تعدادی از گروه های اینترنتی در ایران که با نام گروه های سرگرمی شناخته می شوند دارای بیشترین تعداد اعضا در میان سایرین می باشند.

گروه های اینترنتی بزرگ و معروف روزانه ایمیل های گوناگونی را در یک قالب گرافیکی مشخص برای کاربران خود می فرستند و همراه با ایمیل های سرگرمی یک یا دو ایمیل تبلیغاتی نیز ارسال می کنند.

به دلیل تعداد زیاد اعضای این گروه ها، جذب کاربر با میل شخصی و مهم تر از همه، ارسال ایمیل از سرورهای یاهو، تمامی ایمیل ها به اینباکس کاربران رفته و باعث رضایت مندی آنها می شود.

به چه روش هایی می توان در گروه های اینترنتی تبلیغ کرد ؟

معمولا تبلیغات ارسال شده برای مشتریان ما به سه صورت کلی می باشد

ایمیل اختصاصی

در این روش یک ایمیل شامل توضیحات، تصاویر و لینک های شما در قالب یک ایمیل کاملا اختصاصی با عنوان و نام فرستنده دلخواه به هزاران کاربر ارسال می شود که شما می توانید در آن شرح خدمات، سرویس ها و زمینه فعالیت خود را برای کاربران ارسال کنید .

خبرنامه

خبرنامه ها ایمیل هایی هستند که شامل چند لینک از آخرین خبرها و مطالب یک وب سایت می باشد و بیشتر برای وب سایت هایی کابرد دارد که تمایل دارند آخرین خبرهای خود را روزانه یا هفتگی به صورت لینک برای کاربران خود ارسال کنند.

بنر گرافیکی

همانطور که اشاره کردیم گروه های اینترنتی یاهو روزانه ایمیل هایی سرگرم کننده برای کاربران خود در یک قالب مشخص ارسال می کنند که در بالای قالب ایمیل های ارسالی فضایی را برای درج بنر گرافیکی مشتریان خود قرار داده اند که این بنرها روزانه و با هر بازدید از ایمیل ها به کاربر نمایش داده می شوند.

خدمات گروه اینترنتی روزنه چیست ؟

از آنجا که گروه اینترنتی روزنه در حال حاضر یکی از ۳ گروه برتر اینترنتی در ایران می باشد و بیش از ۱۱ سال است که در این زمینه فعالیت دارد، به خوبی می تواند نیاز مشتریان را در ارسال ایمیل بر آورده کند.

ما تاکنون از طریق گروه اینترنتی روزنه مجری ارسال بیش از ۳۰۰۰ ایمیل تبلیغاتی با هزینه ای مناسب و منطقی بوده ایم که میزان رضایت مندی مشتریان از بازخورد و بازدهی ایمیل ها بیش از ۹۷ درصد بوده است.

همچنین ما با بررسی چندین ساله گروه های اینترنتی ایرانی، با بیشتر این گروه ها همکاری نزدیکی داریم و کار رزرو ایمیل و آماده سازی آن را برای ارسال به گروه های دیگر برای مشتریان خود انجام می دهیم .

مشاوره برای انتخاب گروه های بهتر و تعیین میزان باز شدن ایمیل ها از دیگر خدمات ما می باشد . شما می توانید با ما تماس گرفته و برای ارسال ایمیل تبلیغاتی خود اطلاعات مورد نیازتان را دریافت کنید .

مزایای ارسال ایمیل از گروه های اینترنتی یاهو

  1. به دلیل اینکه گروه های اینترنتی زیر مجموعه ای از سرویس رایگان یاهو گروپ هستند، بنابراین تمام ایمیل های ارسالی در اینباکس کاربران قرار می گیرد .
  2. همچنین به دلیل ارسال ایمیل از سرورهای قدرتمند یاهو، تنها پس از ۵ دقیقه، ایمیل شما در اینباکس تمامی اعضای گروه خواهد بود .
  3. کاربران بیشتر این گروه ها ( گروه های معتبر و بزرگ ایران ) با میل شخصی عضو شده و با علاقه و رضایت کامل ایمیل ها را باز می کنند .
  4. هر گروه اینترنتی یک آدرس منحصر به فرد در یاهو گروپ دارد که میزان دقیق اعضای آنها و سال تاسیس گروه را مشخص کرده است .
  5. شما می توانید در گروه اینترنتی مورد نظر خود به راحتی عضو شده و از ارسال ایمیل تبلیغاتی خود مطمئن شوید .

توجه

متاسفانه چندین سال است برخی با ادعاهای بی اساس و دادن اطلاعات نادرست مانند ارسال ایمیل به میلیون ها نفر با هزینه بسیار پایین و وسوسه کننده ! اقدام به ارسال ایمیل برای برخی از وب سایت ها می کنند که متاسفانه بازخورد و میزان باز شدن ایمیل ها بسیار اندک می باشد و اکثر مشتریان از این موضوع ناراضی بوده اند .

باید به چند نکته توجه داشت :

  1. ارسال ایمیل از سرورهای شخصی بسیار هزینه بر است و اکثر سرورها توان انجام این کار را در محدوده وسیع ندارند !
  2. تنها برخی از وب سایت های خارجی مانند میل چیمپ هستند که با میل سرویس های بزرگ مانند : یاهو، جیمیل و هات میل قرارداد دارند و ایمیل های ارسالی از سرورهای آنها معتبر شناخته می شود .
  3. بیشتر ایمیل های ارسالی از سرورهای شخصی یا ارسال نمی شوند یا به دلیل نا معتبر بودن اسپم شناخته شده و به دست کاربران نمی رسد .
  4. از آنجا که بانک ایمیل این دسته از افراد از سطح وب سایت ها جمع آوری شده است و طبیعتا کاربران رضایتی در این مورد ندارند ارسال ایمیل از این طریق ناخواسته بوده و موجب نارضایتی کاربران شده است .

در آخر توصیه می کنیم قبل از انجام تبلیغات حتما در اینترنت تحقیق کرده و از صحت ادعاهای آنها مطمئن شوید .
اگر بازدهی ایمیل های تبلیغاتی کسانی که ادعای ارسال به میلیون ها نفر را تنها با دریافت ۲۰ الی ۱۰۰ هزار تومان دارند بالا بود، مطمئن باشید با یک ارسال ایمیل برای خود تا چند برابر این مبلغ را به دست می آوردند. کما اینکه این هزینه اندک حتی جوابگوی هزینه های سرور نیز نمی باشد! بنابراین جای شک نمی گذارد که یا تعداد نفراتی که گفته می شود درست نیست یا بازدهی ایمیل های ارسالی بسیار پایین تر از سایرین است .

چنانچه در این زمینه سوالاتی داشتید حتما با ما تماس بگیرید .

مشاوره رایگان

برای سفارش ایمیل و یا مشاوره در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید

موبایل : ۰۹۱۳۳۵۵۵۳۸۵
ایمیل : info.rozaneh@gmail.com

برای تماس با ما یا سفارش تبلیغات فقط ایمیل و شماره تلفن بالا معتبر است

مطالب مشابه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

عضویت در خبرنامه‌ی روزنه آنلاین

آسم آشپزی آلرژی آلزایمر آکاایران اس ام اس استرس اضافه وزن افسردگی انواع آش انواع املت انواع بیماری انواع تعبیر خواب انواع خوراک انواع خورش انواع دسر انواع سالاد انواع سرطان انواع سس انواع سوپ انواع شیرینی انواع ضرب المثل انواع نان انواع پلو انواع پیتزا انواع کباب انواع کوفته انواع کوکو انواع کیک ایدز بارداری بازیگران ایرانی باشگاه خبرنگاران بیماری ترامپ تعبیر خواب تناسب اندام جملکس جنسی جنین خانه مدرن خبرآنلاین خواب دوران بارداری دکوراسیون دکوراسیون منزل دیابت دیابت نوع 2 دیزاین ناخن رابطه رابطه جنسی رابطه زناشویی رنگ مو رژیم غذایی رکنا زندگی زندگی مشترک سالاد سایت آشپزی سبزیجات سرطان سکته مغزی سیمرغ سیگار ضرب المثل ضرب المثل فارسی طب سنتی طراحی ناخن طراحی ناخن 2019 طرز تهیه انواع آش طرز تهیه انواع خوراک طرز تهیه انواع خورش طرز تهیه انواع دسر طرز تهیه انواع سالاد طرز تهیه انواع سوپ طرز تهیه انواع شیرینی طرز تهیه انواع نان طرز تهیه انواع پلو طرز تهیه انواع کباب طرز تهیه انواع کوکو طرز تهیه انواع کیک عاشقانه علم ورزش عکس عکس بازیگران عکس عاشقانه عکس نوشته عکس پروفایل عید نوروز غذای ترکیه غذای رژیمی لاغری لباس مجلسی ماهی مدل آرایش چشم مدل دکوراسیون منزل مدل رنگ مو مدل رنگ مو 2019 مدل طراحی ناخن مدل مو مدل مو مردانه مدل مو پسرانه مدل چیدمان منزل مدل کفش مجلسی مدل کیف مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دستی مدل کیف زنانه مرغ میل جنسی نمناک نمکستان ورزش وزن ویتامین D پارکینسون پوست چاقی کاهش وزن کفش مجلسی

©روزنه آنلاین / استفاده از مطالب سایت روزنه آنلاین فقط با ذکر منبع و درج لینک مجاز می باشد

طراحی سایت و سئو : < a href="http://panab.ir" >پاناب