بازگشت شادمهر عقیلی به ایران؛ از شایعه تا واقعیت

آیا بازگشت شادمهر عقیلی به کشور با پر پرواز 2 صحت دارد؟

شادمهر عقیلی
شادمهر عقیلی

سیزده سال پس از مهاجرت شادمهر عقیلی خواننده ای که با فیلم پر پرواز شناخته شد به کشور کانادا و بعدتر ایالات متحده نزدیک ترین دوستش در کشورمان یعنی داوود ناقور به دنبال فراهم آوردن شرایط بازگشت او به کشورمان است.

با سید حسن خمینی دراین باره صحبت کرده ایم

داوود ناقور در این باره نقل کرده است:مدت زیادی است که این پروژه استارت خورده است و در مرحله انجام است. با سید حسن خمینی هم دراین باره صحبت کردیم ولی من اعتقاددارم نباید کاری کنیم که موضوع حساسیت زا باشد.

وی ادامه داده است:شادمهر در همه سال های خارج از کشورمان از خط قرمزها عبور نکرده و هنوز هم خیلی ها او را با آثار مناسبتی اشمی شناسند.

فیلمنامه “پر پرواز ۲″ به سازمان سینمایی ارائه شده

ناقور درباره قسمت دوم فیلم “پر پرواز” که شادمهر ۱۵ سال پیش در قسمت اولش بازی کرده اظهار می دارد:فیلمنامه “پر پرواز ۲″ با قصه بازگشت شادمهر به کشورمان تدوین شده و برای گرفتن پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارسال شده است.

وی خاطرنشان می سازد:این پروژه در حال حرکت روبه جلو است و خیلی باید محتاط و با استراتژی جلو رفت و امیدوارم مسئولان مملکتی هم با نگاهی ارزشی و بزرگ منشانه به هنرمندان بنگرند.

فیلم پر پرواز

پر پرواز فیلمی است به کارگردانی خسرو معصومی که فیلم برداری آن در ۲۷ آذر ماه ۱۳۷۹ در تهران آغاز شد. فیلم نامهٔ آن را کیانوش عیاری و خسرو معصومی نگاشته اند و مدیر فیلم برداری آن کاظم شهبازی است.

خلاصه فیلم

بابک به همراه نامزد خود، ستاره، در پی گرفتن مجوز برای پخش کاست خود می باشد؛ اما کامیاب نمی شود. در این خلال از طریق نامزد خود با فرزندی به نام یاسمن آشنایی پیدا میکند که پدر او صاحب شرکت کاست و سی دی است. یاسمن عاشق بابک می شود و سعی دارد تا او را با خود به لس آنجلس ببرد تا در آنجا فعالیت موزیک خود را دنبال کند. ستاره به همراه پدرش به دنبال نجات رابطهٔ خود با نامزدش، کامیاب می شود تا مجوز پخش آلبوم بابک را بگیرد و به این ترتیب مانع از رفتن او به ایالات متحده می شود. / آکاایران