تعبیر خواب شربت و نوشیدن شربت چیست؟

ارسال شده در ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ توسط با موضوع فال و طالع بینی

تعبیر خواب شربت و نوشیدن شربت چیست؟

تعبیر خواب شربت چیست؟

تعبیر خواب شربت بدلیل شیرینی آن میتواند خوب باشد و بهتر است بدانید چون شربت از میوه ها تهیه می شود هر شربتی با طعم خاصی تعابیر گوناگونی میتواند داشته باشد که در زیر مورد بررسی قرار گرفته است.

شربت از نوشیدنی‌هایی است که مواد تشکیل دهنده آن میوه‌ها بوده و به تعبیر معبرین غربی سمبل تازگی و اهمیت دادن به رشد و پرورش است. البته این گونه خواب‌ها همواره بسته به طمع نهایی شربت می‌تواند تعابیر مختلفی داشته باشد که ابن سیرین در این مورد تفاسیری را بیان کرده است.

تعبیر خواب شربت
شربت شیرین

محمدبن سیرین گوید: خوردن شربت، چون به طعم شیرین بود و خوشبوی بود، مثل شربت سیب و شربت انار، بر شش وجه باشد

پاکی دین
منفعت
علم مفید
عمردراز
عیش خوش
ذکر حق تعالی

 

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: کلمه کلی شربت‌ها این است که اگر به طعم شیرین و به بوی خوش و به رنگ طبیعی باشند مال و سلامت و رفاه و فرح و شادی است.

 

شربت لیمو و نارنج

محمدبن سیرین گوید: اما شربت‌هایی که ناخوش باشد، مثل شراب ریواس و لیمو و نارنج و آن چه بدین ماند، دلیل غم و اندوه باشد.

 

شربت تلخ

محمدبن سیرین گوید: شربت‌هایی که به طعم تلخ باشد و به بوی ناخوش دلیل بر منفعت بود از دنیا و آخرت

 

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر طعم ترش و تلخ و گس یا هر طعم غیر شیرین داشته باشد اندوه و رنج است و خبری است که خواب ما از کسالت و گرفتگی خاطر می‌دهد. در مورد رنگ شربت‌ها نیز حکم همین است که اگر به بوی زننده باشند کینه و نفرت تعبیر می‌شود. رنگ‌های غیر طبیعی نیز خوب نیستند.

 

شربت دارویی

محمدبن سیرین گوید: شربت‌هایی که از بهر دارو خورند، دلیل بر خیر و صلاح دین و دنیا بود.

 

تعبیر خواب شربت سکنجبین
محمدبن سیرین گوید: سکنجبین به خواب، چون شیرین بود، خوردن آن در خواب مال و روزی بود که آسان به دست آید و چون ترش بود، دلیل که مال با غم و اندوه به دست آید.

 

ابراهیم کرمانی گوید: اگر بیماری، سکنجبین به خواب بیند، اگر شیرین بود شفا یابد، اگر ترش بود، بیماری او به درازا کشد.

 

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

سکنجبین در واقع سرکه و انگبین و مخلوطی است از سرکه و عسل که به میزان و مقدار معین در هم می‌آمیختند و از مخلوط آن شربتی خوشگوار و معطر و فرح بخش به وجود می‌آوردند.
اگر در خواب ببینید که سکنجبین می‌خورید چنانچه شیرین بود و شرینی آن را حس کردید پول و نعمتی به دست شما می‌رسد که موجب خوشحالی شما می‌گردد و اگر ترش بود غمی در کمین شما نشسته. همین حالت است اگر سکنجبین به دیگری بدهید. چنانچه بدانید سکنجبین ترش به او می‌دهید عالما عامداً او را غمگین می‌کنید و آزارش می‌دهید و چنانچه بدانید آنچه می‌دهید شیرین است نیکی می‌کنید و موجبات خوشدلی او را فراهم می‌آورید.

 

تعبیر خواب شربت نعناع
آنلی بیتون:

نوشیدن شربت نعناع در خواب، علامت آن است که از دیدار فرد جالب توجهی لذت خواهید برد. اگر دختری چنین خوابی ببیند، نشانه آن است که به سمت تفریحات گمراه کننده کشیده خواهد شد.
اگر خواب ببینید که شربت نعناع می‌نوشید، بیانگر آن است که باید در انجام کارهایتان دقت کنید.

 

تعبیر خواب خوردن شربت خراب و فاسد
معبرین غربی گویند:

به تعبیر معبرین غربی خوردن شربت‌های درست شده از میوه‌های تازه نیاز بدن به تازه شدن و تغذیه را برآورده می‌کند و دیدن آن در خواب می‌تواند نیاز روح و جسم به تقویت شدن باشد.
دیدن و خوردن شربت فاسد شده در خواب نشانه‌های خوبی به همراه ندارد. زندگی شما به سمت و سویی خوب پیش نمی‌روند و مشکلات در تمامی مراحل زندگی در اطراف شما هستند.
اگر کودکان در خواب شربت فاسد می‌نوشند این خواب نشان دهنده نیاز کودکان به مراقبت و توجه بیشتر است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

عضویت در خبرنامه‌ی روزنه آنلاین

آسم آشپزی آلرژی آلزایمر آکاایران اس ام اس استرس اضافه وزن افسردگی انواع آش انواع املت انواع بیماری انواع تعبیر خواب انواع خوراک انواع خورش انواع دسر انواع سالاد انواع سرطان انواع سس انواع سوپ انواع شیرینی انواع ضرب المثل انواع نان انواع پلو انواع پیتزا انواع کباب انواع کوفته انواع کوکو انواع کیک ایدز بارداری بازیگران ایرانی باشگاه خبرنگاران بیماری ترامپ تعبیر خواب تناسب اندام جملکس جنسی جنین خانه مدرن خبرآنلاین خواب دوران بارداری دکوراسیون دکوراسیون منزل دیابت دیابت نوع 2 دیزاین ناخن رابطه رابطه جنسی رابطه زناشویی رنگ مو رژیم غذایی رکنا زندگی زندگی مشترک سالاد سایت آشپزی سبزیجات سرطان سکته مغزی سیمرغ سیگار ضرب المثل ضرب المثل فارسی طب سنتی طراحی ناخن طراحی ناخن 2019 طرز تهیه انواع آش طرز تهیه انواع خوراک طرز تهیه انواع خورش طرز تهیه انواع دسر طرز تهیه انواع سالاد طرز تهیه انواع سوپ طرز تهیه انواع شیرینی طرز تهیه انواع نان طرز تهیه انواع پلو طرز تهیه انواع کباب طرز تهیه انواع کوکو طرز تهیه انواع کیک عاشقانه علم ورزش عکس عکس بازیگران عکس عاشقانه عکس نوشته عکس پروفایل عید نوروز غذای ترکیه غذای رژیمی لاغری لباس مجلسی ماهی مدل آرایش چشم مدل دکوراسیون منزل مدل رنگ مو مدل رنگ مو 2019 مدل طراحی ناخن مدل مو مدل مو مردانه مدل مو پسرانه مدل چیدمان منزل مدل کفش مجلسی مدل کیف مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دستی مدل کیف زنانه مرغ میل جنسی نمناک نمکستان ورزش وزن ویتامین D پارکینسون پوست چاقی کاهش وزن کفش مجلسی

©روزنه آنلاین / استفاده از مطالب سایت روزنه آنلاین فقط با ذکر منبع و درج لینک مجاز می باشد

طراحی سایت و سئو : < a href="http://panab.ir" >پاناب