تور کیش

خدماتی نوین، کیش جزیره آرامش و تفریح

جملاتی در مورد جزیره کیش وجود دارد از جمله اینکه

کیش تنها جایی است که رانندگان بوق نمی‌زنند.
کیش بیشترین اکسیژن کشور را دارد.
کیش دزد ندارد
کیش چراغ قرمز ندارد
کیش… .

تور کیش
تور کیش

بله درست است. کیش چنین جایی است و ارزش یک‌بار سفر در هر سال را دارد. کیش از سرسبزترین جزایر خلیج فارس است. بیشتر دیدنی‌های جزیره کیش شگفت‌انگیز است که طبیعت درطی سال‌های طولانی آن را به‌وجود آورده و با دست بشر تغییراتی در آن ایجاد شده ‌است. از مکان‌های گردشگری کیش می‌توان از سواحل ماسه‌ای، اسکله تفریحی، جاده کرانه، پیست دوچرخه سواری، شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره، کشتی یونانی، روستای باغو، ورزش‌های دریایی کیش، درخت لور، گذر هنرمندان، نخلستان باغ بهشت، پارک دلفین، بوستان آهوان، پایاب کیش، مجموعه آکواریوم، آب انبار، مجموعه ورزشی المپیک با انواع زمینهای ورزشی فوتبال، تنیس، استخر، والیبال، بسکتبال، شطرنج، اسکواش، بیلیارد، بولینگ مریم و ده‌ها مکان دیدنی دیگریاد کرد.

تور کیش

در این مطلب از سایت ایران دهکده جاهای دیدنی کیش را به شما معرفی می‌کنیم. از جمله آژانس‌های گردشگری که تور کیش را کاملا متفاوت با جاهای دیگر برگزار می‌کند، ایران دهکده می‌باشد. علت تفاوت، نگاه متفاوت به سفر است. به عبارتی این آژانس هم بلیط و هم اقامت و هم تفریحات را یکجا برعهده دارد.

در جزیره کیش بیش از 50 هتل، هتل آپارتمان، متل و مهمانسرا در حال فعالیت هستند. هتل داریوش، هتل شایگان، شایان، ترنج و… از هتل های کیش هستند. بعضی از تفریحات این جزیره بسیار هیجان‌انگیز است. تفریحاتی چون پاراسل که ترکیبی از ترس و لذت معلق بودن در هواست. البته تفریحات کیش به پاراسل خلاصه نمی‌شود. تفریحات غواصی یا فلای بورد ممکن است هر شخصی ر وسوسه به امتحان کردن بکند. قیمت برخی از این تفریحات گران است ولی ارزش یک‌بار امتحان کردن را دارد.

علاوه بر تورهای متفاوت، ایران دهکده در زمینه مهاجرت به کانادا نیز فعال است. کشور کانادا در حال حاضر به عنوان کشوری شناخته شده است که دارای یک سیاست باز برای مهاجرت‌پذیری است و هم اکنون بیشتر از ۳۴ گروه قومی مختلف را در خود جای داده است. در سال‌های گذشته بیشتر افرادی که می‌خواستند به کانادا مهاجرت کنند از روش «نیروی متخصص فدرال» اقدام می‌کردند، ولی به مرور زمان روش های متنوعی برای مهاجرت به کانادا به‌وجود آمد. از آنجا که کسانی که از طریق نیروی متخصص فدرال قصد مهاجرت به کانادا را داشتند، به خاطر شرایط خاص این روش، بسیار محدود می‌شدند، به همین دلیل به سایر روش های مهاجرت به کانادا روی آوردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص «مهاجرت به کانادا»‌و یا «تور کیش» به وبسایت «ایران دهکده» مراجعه بفرمایید.