تیپ و گریم جالب آتنه فقیه نصیری در سریال شهرزاد 2

جزئیات حضور آتنه فقیه نصیری در سریال شهرزاد 2

فصل دوم سریال «شهرزاد» این روزها به کارگردانی حسن فتحی برای تولید در شبکه نمایش خانگی در حال تصویربرداری است.در ادامه ساخت سری دوم سریال شهرزاد و با وجود حاشیه هایی که برای تهیه کننده و نام این سریال بوجود آمده بود اما عوامل تولید این سریال با قدرت و توان مضاعف مشغول فیلمبرداری و ساخت سری دوم این مجموعه هستند.

آتنه فقیه نصیری
آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری بازیگر فصل دوم سریال شهرزاد گفت:هم اکنون مشغول ایفای نقش در سریال شهرزاد 2 هستم.

وی ادامه داد:مدت زیادی است که ایفای نقش من در سریال تلویزیونی “شهرزاد” شروع شده است.
فقیه نصیری تصریح کرد:هم اکنون گروه سازنده فصل دوم “شهرزاد ” در ساوه مشغول تصویربرداری این سریال هستند اما بنده همراهشان به آنجا نرفته ام چون در آن لوکیشن کار ندارم.

آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری
با این گریم جالب و متفاوت به نقش آفرینی در سریال پرطرفدار شهرزاد 2 میپردازد.

بازیگر سریال “شیدایی” در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:من پیش از سریال “شهرزاد” هم کار با حسن فتحی را تجربه کرده ام و کار کردن با او ، برایم رضایت بخش است.

وی یادآور شد:در فصل دوم سریال “شهرزاد”، چهره های جدید جای چهره های قدیمی را نگرفته اند بلکه در قالب شخصیت هایی جدید، وارد داستان می شوند.
بازیگر سریال خاطره انگیز”خانه سبز” همچنین توضیح داد:سریال “شهرزاد” در فصل دوم خود روند جدیدی را طی می کند و باید دید مورد پسند مردم قرار می گیرد یا خیر، البته تصور می کنم بینندگان از فصل دوم این اثر هم استقبال کنند.

بازیگر سریال ” مدار صفر درجه” خاطرنشان کرد:بسیاری از افراد اینگونه فکر می کنند که با ورود بازیگران جدید، بازیگرهای قبلی حذف می شوند در حالی که اینگونه نیست و چهره های جدید ، تنها به ادامه داستان اضافه می شوند. / میزان