عکس زوج های مشهور و وفادار هالیوود؛ از بکهام ها تا اسمیت ها

ارسال شده در ۲۴ آبان ۱۳۹۵ توسط با موضوع فرهنگ و هنر

زوج های هالیوودی و ماجرای عشق سوزان آن ها

دیوید بکهام فوتبالیست مشهور بریتانیایی است. او اولین بازی ملی خود را در اول ژوئن ۱۹۹۶ انجام داد. همسر او ویکتوریا آدامز یکی از خوانندگان گروه اسپایس گرلز است. او چهار فرزند به نام های بروکلین، رومیو ، کروز و هارپر دارد.

دیوید بکهام و همسرش

دیوید بکهام و همسرش

بدون شک دیوید بکهام یکی از پردرآمد ترین و مشهور ترین فوتبالیست های دو دهه اخیر دنیاست که البته همواره بیشتر از مسائل فوتبالی به دلیل چهره جذاب و درآمدزایی های کلان برای خود و باشگاه هایش مورد توجه بوده است. اما این فوتبالیست مشهور علاوه بر فوتبال دستی در کارهای خیرخواهانه هم دارد ، البته در این زمینه همراهی همسرش ویکتوریا هم نقش موثری در موفقیت هایش در کارهای انسان دوستانه و خیرخواهانه داشته است .

ویکتوریا بکهام در سفرهای متعدد به آفریقا به بچه های کنیایی کمک کرده و دیوید بکهام نیز علاوه بر انجام کارهای انسان دوستانه ای از این قبیل، خانواده پرجمعیتی برای خودش ساخته است… آیا این زوج واقعاً به نقطه ای رسیده اند که جای برد پیت و آنجلینا جولی را بگیرند و «دیووریا» تبدیل به «برنجلینا»ی بعدی شود؟

آیا بکهام ها جانشین برآنجلیا می شوند؟

آیا بکهام ها جانشین برآنجلیا می شوند؟

شاید دیگر هیچوقت برنجلینا را نبینیم:هر چه باشد آنجلینا جولی روز ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۶ درخواست طلاق داد و پروسه طلاق را با بهانه «اختلاف نظرهای آشتی ناپذیر» بر سر تربیت فرزندانشان آغاز کرد.

از آن زمان تابحال، جولی شش فرزندش را برداشته و به خانه جدیدی نقل مکان کرده و هر روز می شنویم که یکی از املاک این زوج به فروش می رود، برد پیت نیز پنهانکاری نکرده و اعتراف کرده که دوره تراپی و درمان را می گذراند.

در این میان، زوج دیگری در آن سوی اقیانوس آرام، به شدت مشغول به کارند. آیا ویکتوریا بکهام می تواند به درجه ای برسد که آنجلینا جولی از سال ۲۰۰۵ تابحال به آن رسیده؟ آیا دیوید می تواند در خوش تیپی و خوش قیافگی برد پیت را شکست دهد؟ آیا «دیووریا» می تواند در حد و اندازه هایی باشد که در قلمرو زوج های بانفوذ و باقدرت، به درجه «برنجلینا» برسد و جای خالی آنها را پر کند؟

روزنامه فرانسوی آنلاین «لو فیگارو»، بخشی به نام «مادام» دارد که با دلایلی که در زیر مطرح شده به این سوالات پاسخ می دهد:

ویکتوریا بکهام به کارهای انسان دوستانه و نیکوکاری روی آورده است.

از سال ۲۰۱۴ تابحال، ویکتوریا سفیر برنامه مشترک UNAIDS (برنامه مشترک سازمان ملل در مورد اچ آی وی و ایدز) شده است که بخشی از سازمان ملل است که مسئولیت مبارزه با ویروس اچ آی وی را بر عهده دارد. این خواننده سابق گروه موزیک Spice Girls به خاطر مسئولیتی که بر عهده گرفته در ماه اکتبر به کنیا سفر کرد و با زنان، کودکان و پزشکان این منطقه دیدار کرد. وی همراه با پسر بزرگش بروکلین به این سفر سه روزه رفتن و تصاویری نیز از این سفر در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
تصاویر ویکتوریا که در کنیا و در کنار یک بچه فیل گرفته شده اند و او را با شلوار جین و بلوز سفید، موهای درست شده و ظاهر بی نقص نشان می دهند، قطعاً کلیشه های سیاه و سفیدی هستند که ما را به یاد آنجلینا جولی، سفیر حسن نیت کمیساریای عالی پناهندگان (HCR) سازمان ملل در چاد، دارفور، رواندا و جمهوری دمکراتیک کنگو می اندازند.

بکهام ها تقریباً به اندازه «برنجلینا» بچه دارند.

درست است که آنجلینا جولی و برد پیت شش فرزند به نام های مدوکس، پکس، زاهارا، شایلو، ناکس و ویوین دارند؛ ولی ویکتوریا و دیوید هم بروکلین، رومیو، کروز و هارپر را دارند. آنجلینا در مصاحبه با مجله ووگ گفته بود پسر پکس به اندازه خودش خوب آشپزی می کند و به E!Online گفته بود دخترش ویوین کلکسیون پروانه دارد. وی در مصاحبه با BBC4 نیز گفته بود که شش فرزندش به هفت زبان مختلف صحبت می کنند.
در مقابل، ویکتوریا نیز در اینستاگرامش اجرای موسیقی پسرش کروز را منتشر کرده بود و استعدادهای رومیو در ورزش و استعداد دخترش هارپر در نقاشی را به دنیا اعلام کرده است. حتی قبل از آنکه برد پیت به خشونت زبانی و فیزیکی نسبت به پسرش مدوکس متهم شود، بکهام ها درست مثل «برنجلینا» خانواده ای بودند که در مقابل تغییراتی که ثروت در زندگی ایجاد می کند، مصون بوده و هستند.

«دیووریا» از لحاظ تئوری شکست ناپذیر است.

پس از ۱۸ سال زندگی مشترک و وفاداری به یکدیگر و حضورهای دائمی روی فرش قرمز، به نظر می رسد که دیوید و ویکتوریا هرگز از هم جدا نشوند و همچنان مثل کوه پشت یکدیگر بمانند. از طرفی برد و آنجلینا پس از ده سال با هم بودن و دو سال زندگی متأهلی، به زن و مردی تبدیل شده اند که انگار دیگر نمی توانند زیر یک سقف همدیگر را تحمل کنند. ولی دیوید و ویکتوریا با وجود داشتن لحظات سخت، توانستند مشکلات را به هر ترتیبی پشت سر بگذارند.

دیوید که تا چند سال پیش فوتبالیستی حرفه ای و محبوب در دنیای ورزش بود، حالا برای برندهای مختلف مدلینگ انجام می دهد و ویکتوریا از خوانندگی به دنیای فشن رو آورده و طراح مد محبوب آنا وینتور، سردبیر مجله ووگ، شده است. از لحاظ استراتژیک این دو اتحاد لازم برای رسیدن به جاهای بالاتر را دارند.

در اکتبر سال ۲۰۱۵ شایعه شده بود که دیوید و ویکتوریا در حال جدایی هستند و ویکتوریا اینطور از زندگی مشترکش دفاع کرده و به مجله Grazia UK گفته بود که همسری شگفت انگیز و فرزندانی زیبا، سالم و شاد دارد. کلماتی ساده که آنجلینا هرگز درباره برد آنها را به کار نبرده است!

در زیر زوج های دیگری که همیشه رابطه خوب و وفاداری آنها به هم در رسانه ها تحسین شده است را مشاهده می نمایید:

کالین و لیویا فرث که ۲۰ سال است با هم هستند و سر فیلمبرداری سریال «نوسترومو» در سال ۱۹۹۵ با هم آشنا شدند. کالین بازیگر است و لیویا تهیه کننده و آنها دو فرزند به نام های لوکا متولد ۲۰۰۱ و ماتئو متولد ۲۰۰۳ دارند. نکته جالب اینکه آنها در خانه به زبان ایتالیایی با هم حرف می زنند.

کالین و لیویا فرث

کالین و لیویا فرث

متیو مک کاناهی و کامیلا آلوِز که ۱۰ سال است با هم هستند و در سال ۲۰۰۶ در یک کلوپ شبانه با هم آشنا شدند. آنها حالا سه فرزند به نام های لیوای متولد ۲۰۰۸، ویدا متولد ۲۰۱۰ و لیوینگستون متولد ۲۰۱۲ دارد. نکته جالب در مورد آنها این است که چون کاتولیک های خوبی هستند، در روز عید نوئل (جشن میلاد مسیح) در سال ۲۰۱۱ نامزد کردند.

متیو مک کاناهی و کامیلا آلوِز

متیو مک کاناهی و کامیلا آلوِز

کاترین زتا-جونز و مایکل داگلاس که ۱۶ سال است با هم هستند و در جشنواره فیلم دوویل در سال ۱۹۹۹ با هم آشنا شدند و حالا دو فرزند به نام های دیلان متولد ۲۰۰۰ و کاریس متولد ۲۰۰۳ دارند. نکته جالب در مورد این زوج این است که هر دو متولد ۲۵ سپتامبر هستند، در حالیکه ۲۵ سال اختلاف سنی دارند.

کاترین زتا-جونز و مایکل داگلاس

کاترین زتا-جونز و مایکل داگلاس

تام هنکس و ریتا ویلسون ۱۷ سال است که در کنار هم زندگی می کنند. آنها در سال ۱۹۸۰ سر فیلمبرداری سریال «دوستان صمیمی» با هم آشنا شدند و حالا دو فرزند به نام چستر مارلون متولد ۱۹۹۰ و ترومن تئودور متولد ۱۹۹۵ دارند. نکته جالب در مورد این دو این است که پس از عمل جراحی ماستکتومی دوگانه (برداشتن سینه) ویلسون، قویتر از قبل در کنار هم مانده اند.

تام هنکس و ریتا ویلسون

تام هنکس و ریتا ویلسون

مریل استریپ و دان گامر که ۳۷ سال است با هم زندگی می کنند و پس از مرگ همسر اول مریل، از طریق برادر مریل که دوست صمیمی دان است آشنا شدند. آنها چهار فرزند به نام های هنری متولد ۱۹۷۹، مِیمی گامر متولد ۱۹۸۳، گریس متولد ۱۹۸۶ و لوئیزا متولد ۱۹۹۱ دارند و نکته جالب در موردشان این است که هر دو آشپزهای خوبی هستند.

مریل استریپ و دان گامر

مریل استریپ و دان گامر

مت دیمون و لوسیانا باروسو ۱۲ سال است که ازدواج کرده اند و در سال ۲۰۰۳ در کلوپی در میامی که باروسو در آن پیشخدمت بود آشنا شدند. حالا آنها سه فرزند به نام های ایزابلا متولد ۲۰۰۶، جیا متولد ۲۰۰۸ و استلا متولد ۲۰۱۰ دارد. نکته جالب در مورد آنها این است که شنبه شب ها با دوست صمیمی شان بن افلک شام می خورند.

مت دیمون و لوسیانا باروسو

مت دیمون و لوسیانا باروسو

هیو جکمن و دبورا-لی فرنِس ۲۰ سال است که ازدواج کرده اند و سر فیلمبرداری سریال «کورلی» در سال ۱۹۹۵ آشنا شدند. آنها دو فرزندخوانده به نام های اسکار ماکسیمیلیان متولد ۲۰۰۰ و ایوا-الیوت متولد ۲۰۰۵ دارند. نکته جالب زندگی آنها این است که یک مارمولک خانگی دارند.

هیو جکمن و دبورا-لی فرنِس

هیو جکمن و دبورا-لی فرنِس

مگی جیلنهال و پیتر سارزگارد که ۱۳ سال است با هم هستند و در سال ۲۰۰۲ در مهمانی دوستان مشترک شان با هم آشنا شدند، حالا دو فرزند به نام های رامونا متولد ۲۰۰۶ و گلوریا ری متولد ۲۰۱۲ دارند. هر دوی آنها نام های خانوادگی عجیب و غریبی دارند.

مگی جیلنهال و پیتر سارزگارد

مگی جیلنهال و پیتر سارزگارد

کریستین بیل و سیبی بلازیک ۱۵ سال است که ازدواج کرده اند و در مهمانی باربکیو که وینونا رایدر ترتیب داده بود آشنا شدند. آنها حالا دو فرزند به نام های ایملاین متولد ۲۰۰۵ و جوزف متولد ۲۰۱۴ دارند. سیبی قبلاً دستیار شخصی وینونا بوده است.

کریستین بیل و سیبی بلازیک

کریستین بیل و سیبی بلازیک

جولیا رابرتز و دنی مودر که ۱۵ سال است با هم هستند و سر فیلمبرداری فیلم «مکزیکی» ساخته گور وربینسکی در سال ۲۰۰۱ با هم آشنا شدند. جولیا بازیگر است و دنی فیلمبردار و آنها سه فرزند به نام های هیزل و فین، دوقلوی متولد ۲۰۰۴ و هنری متولد ۲۰۰۷ دارند. سالهاست که شایعاتی در مورد طلاق این دو شنیده می شود.

جولیا رابرتز و دنی مودر

جولیا رابرتز و دنی مودر

ویل اسمیت و جیدا پینکت-اسمیت ۲۰ سال است ازدواج کرده اند و طی فیلمبرداری سریال «شاهزاده بل ایر» آشنا شدند. آنها دو فرزند به نام های جیدن متولد ۱۹۹۸ و ویلو متولد ۲۰۰۰ دارند. هر دوی آنها پیرو مکتب ساینتولوژی هستند.

ویل اسمیت و جیدا پینکت-اسمیت

ویل اسمیت و جیدا پینکت-اسمیت

اوپرا وینفری و استدمن گراهام ۲۹ سال است که با هم هستند و در شوی اوپرا وینفری آشنا شدند. نکته جالب در مورد آنها اختلاف قد ۳۲ سانتیمتری شان است.

اوپرا وینفری و استدمن گراهام

اوپرا وینفری و استدمن گراهام

مارک والبرگ و ریا دورهام ۱۳ سال است ازدواج کرده اند و در نیویورک طی یک سفر مطبوعاتی آشنا شدند. حالا چهار فرزند به نام های اِلا ری متولد ۲۰۰۳، مایکل متولد ۲۰۰۶، برندان متولد ۲۰۰۸ و مارگارت متولد ۲۰۱۰ دارند. آنها پای ثابت مسابقات تیم لیکرز لوس آنجلس هستند.

مارک والبرگ و ریا دورهام

مارک والبرگ و ریا دورهام

بیانسه و جی زی ۱۳ سال است با هم هستند و طی ضبط اولین آهنگ دو نفره شان در سال ۲۰۰۲ آشنا شدند. آنها دختری به نام بلو آیوی دارند که در سال ۲۰۱۳ به دنیا آمد. آنها در سال گذشته بعد از تیلور سوئیفت و کالوین هریس، پردرآمد زوج دنیا شدند.

بیانسه و جی زی

بیانسه و جی زی

ایمی آدامز و دارن لو گالو ۱۴ سال است که با هم هستند و در یک کلاس کمدی در سال ۲۰۰۱ آشنا شدند. آنها دختری به نام آوانیا دارند که در سال ۲۰۱۰ به دنیا آمد و نکته جالب اینجاست که آنها زندگی خصوصی شان را بینهایت خصوصی نگه می دارند!

ایمی آدامز و دارن لو گالو

ایمی آدامز و دارن لو گالو

آنا فاریس و کریس پرت ۹ سال است که ازدواج کرده اند و طی فیلمبرداری فیلم «یک شب جهنمی» ساخته مایکل داوس، در سال ۲۰۰۶ آشنا شدند و حالا پسری به نام جک دارند که در سال ۲۰۱۲ به دنیا آمد. آنها در سال ۲۰۰۹ در بالی ازدواج کردند.

آنا فاریس و کریس پرت

آنا فاریس و کریس پرت


/namnak.com

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

عضویت در خبرنامه‌ی روزنه آنلاین

آسم آشپزی آلرژی آلزایمر آکاایران اس ام اس استرس افسردگی انواع آش انواع املت انواع بیماری انواع تعبیر خواب انواع خوراک انواع خورش انواع دسر انواع سالاد انواع سرطان انواع سس انواع سوپ انواع شیرینی انواع ضرب المثل انواع نان انواع پلو انواع پیتزا انواع کباب انواع کوفته انواع کوکو انواع کیک ایدز بارداری بازیگران ایرانی باشگاه خبرنگاران بیماری ترامپ تعبیر خواب تناسب اندام جملکس جنسی جنین خانه مدرن خبرآنلاین خواب دوران بارداری دکوراسیون دکوراسیون منزل دیابت دیابت نوع 2 رابطه رابطه جنسی رابطه زناشویی رنگ مو رژیم غذایی رکنا زندگی زندگی مشترک سالاد سایت آشپزی سبزیجات سرطان سکته مغزی سیمرغ سیگار ضرب المثل ضرب المثل فارسی طب سنتی طراحی ناخن طراحی ناخن 2019 طرز تهیه انواع آش طرز تهیه انواع خوراک طرز تهیه انواع خورش طرز تهیه انواع دسر طرز تهیه انواع سالاد طرز تهیه انواع سوپ طرز تهیه انواع شیرینی طرز تهیه انواع نان طرز تهیه انواع پلو طرز تهیه انواع پیتزا طرز تهیه انواع کباب طرز تهیه انواع کوکو طرز تهیه انواع کیک عاشقانه علم ورزش عکس عکس بازیگران عکس عاشقانه عکس نوشته عکس پروفایل عید نوروز غذای ترکیه غذای رژیمی لاغری لباس مجلسی ماهی مدل آرایش چشم مدل دکوراسیون منزل مدل رنگ مو مدل طراحی ناخن مدل مانتو مدل مو مدل مو مردانه مدل مو پسرانه مدل چیدمان منزل مدل کفش اسپرت مردانه مدل کفش مجلسی مدل کیف مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دستی مدل کیف زنانه مرغ میل جنسی نمناک نمکستان ورزش وزن ویتامین D پارکینسون پوست چاقی کاهش وزن کفش مجلسی

©روزنه آنلاین / استفاده از مطالب سایت روزنه آنلاین فقط با ذکر منبع و درج لینک مجاز می باشد

طراحی سایت و سئو : < a href="http://panab.ir" >پاناب