طرز تهیه تیرامیسو قهوه و نارگیل یک دسر فوق العاده

طرز تهیه تیرامیسو قهوه و نارگیل یک دسر فوق العاده

طرز تهیه تیرامیسو قهوه و نارگیل

مطلب زیر اختصاص دارد به طرز تهیه تیرامیسو قهوه و نارگیل. این تیرامیسو بسیار عالی و خوشمزه میباشد شما میتوانید با تهیه این تیرامیسو یک دسر بسیار عالی برای خودتان تهیه کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.مواد لازم این تیرامیسو در مطلب زیر برای کاربران عزیز این سایت قرار گرفته تا بتوانید براحتی این تیرامیسو قهوه و نارگیل را درست کنید. در ضمن فوت و فن های مربوط به تهیه این دسر برای شما قرار داده شده است.

مواد لازم :
بیسکوئیت لیدی فینگر : 12 عدد
زرده تخم مرغ : 3 عدد
شکر : نصف لیوان
پودر نارگیل : نصف لیوان
پنیر ماسکارپونه : 200 گرم
خامه : 200 گرم
قهوه فوری : 2 قاشق چایخوری
پودر کاکائو و شکلات : مقدار لازم

طرز تهیه :
برای تهیه کرم تیرامیسو داخل کاسه ای زرده های تخم مرغ را با شکر بزنید تا کرم رنگ و کشدار شود.

2 قاشق چایخوری قهوه فوری را در نصف لیوان اب یا شیر سرد حل کنید و به زرده ها اضافه نمائید سپس پنیر ماسکارپونه ، خامه و پودر نارگیل را نیز اضافه کنید ، تمام مواد را با همزن بزنید تا یکدست شوند.

کف لیوان های سرو تیرامیسو مقداری بیسکوییت لیدی فینگر تکه شده بریزید و تا نصف لیوان از کرم اضافه کنید ، مقداری دیگر بیسکوییت تکه شده بریزید سپس تا بالای لیوان را با کرم پر کنید.

مقداری پودر کاکائو روی مواد بپاشید و در انتها نیز برای تزئین مقداری شکلات روی ان رنده کنید ، لیوان های تیرامیسو را به مدت 3 – 5 ساعت داخل یخچال قرار دهید تا خوب سرد شود.

نکته ها : بهترین نوع قهوه برای این دسر قهوه اسپرسو میباشد اما میتوانید از پودر قهوه فوری یا پودر نسکافه هم استفاده کنید.

میتوانید بجای پنیر ماسکارپونه از همان مقدار پنیر خامه ای استفاده کنید ، در صورت تمایل مقداری موز حلقه شده به لایه میانی تیرامیسو اضافه کنید.