فال روزانه شنبه 29 آبان 95، برای متولدین ماه های مختلف

ارسال شده در ۲۷ آبان ۱۳۹۵ توسط با موضوع فال و طالع بینی

فال روز ۲۹ آبان ۹۵: امروز برای شما چه روزی خواهد بود؟

فال روزانه شنبه 29 آبان 95، برای متولدین ماه های مختلف

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵، برای متولدین ماه های مختلف

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین فروردین ماه
امروز به پویایی و حریف طلبی خود مسیر مشخص بدهید. این کار به هیچ عنوان سخت نیست. فقط باید پیش از هر اقدامی همه جوانب را در نظر بگیرید و معنی رویدادهای مختلف را درک کنید. امروز هیجان بسیار زیاد برای انجام دادن پروژه های کاری خود دارید و می توانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. فرصت های عاشقانه و موقعیت های اجتماعی بسیاری برای شما به وجود خواهد آمد. بهتر است به دنبال انسان متفاوتی باشید که هرگز تجربه نکرده اید. می توانید به مکان هایی بروید که تاکنون نرفته اید تا با فرد موردنظر روبه رو شوید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین اردیبهشت ماه
امروز، روز تنبلی و استراحت نیست. مسایل مهمی وجود دارند که باید آنها را به نتجیه برسانید. در انتهای روز سرگرمی و تفریحات جالبی را تجربه خواهید کرد. البته اگر همه مسوولیت های خود را با درستی انجام دهید می توانید شب خوبی را به پایان برسانید. طرز حرف زدن خود و واژه هایی که به کار می برید را تصحیح کنید. می توانید به جای حرف های بی ارزش، پرسش های فلسفی پیدا کنید و با عشق خود در این موارد با هم صحبت و همفکری کنید. انرژی های امروز باعث می شود تا صمیمیت بیشتری با یکدیگر احساس کنید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین خرداد ماه
احساسات خود را کنترل کنید. ممکن است امروز بیش از اندازه عصبانی و پرخاشگر شوید و موجب رنجش اطرافیان بشوید. بسیار مهم است که همیشه کنترل رفتار و اعصاب خود را داشته باشید و با مهربانی با دیگران رفتار کنید. به این ترتیب به یک شخصیت خوب تبدیل می شوید که دیگران او را دوست دارند. امروز این فرصت را دارید تا بهتر از قبل فرد موردعلاقه خود را بشناسید و در مورد علایق و اعتقادات خود با یکدیگر حرف بزنید. این کار باعث می شود تا متوجه تفاهمات بسیاری که با هم دارید، بشوید و بخواهید رابطه عمیق تری با هم داشته باشید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین تیر ماه
امروز شاید کسی به طور دایم روی اعصاب شماباشد. اما فراموش نکنید چه کسی هستید و چه توانایی هایی دارید. از اینکه احساسات منفی به برخی افراد یا برخی مسایل داشته باشید، تعجب نکنید. هر زمان این حس سراغ شما آمد، سعی کنید از موقعیت دوری کنید. این وظیفه شما نیست تا همه را خوشحال کنید. خودتان را برای خوشحال کردن دیگران، ناراحت نکنید. شما در مسایل عاشقانه خیلی مراتب احتیاط را حفظ می کنید و علاوه برطرف مقابل، به احساسات خود هم اعتماد ندارید. اما امروز این شهامت را می یابید تا خود را به فرد موردعلاقه‌تان نزدیک کنید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین مرداد ماه
روز بسیار عالی در پیش دارید. امروز می توانید همه کارهای خود را به درستی و تمام و کمال انجام دهید و لحظه های شاد و پرهیجانی نیز در کنار دوستان خود داشته باشید. اگر به مساله خاصی احساس نیاز شدید دارید، از اینکه با خنده و شوخی کمک بخواهید، نترسید. امروز اعتمادبه نفس خوبی دارید، از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. امروز در جمع های دوستانه و خانوادگی به خوبی می توانید بدرخشید. حتی اگر با دقت و حوصله به حرف های اطرافیان گوش دهید، بیشتر هم موردتوجه قرار خواهید گرفت.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین شهریور ماه
امروز پیش از اینکه بخواهید با دیگران وارد همصحبتی بشوید، ببینید آیا اعتقادات و سلیقه شما با عقاید آنها همخوانی دارد. ترجیحا خود را در موقعیت پایدار و قابل اتکایی قرار دهید که بتوانید در طول مکالمه راحت باشید. به این ترتیب می توانید با فکر باز و روحیه بهتری مکالمات خود را ادامه دهید و از هیجانات و زیبایی های امروز لذت ببرید. ذهن شما امروز مثل ساعت کار می کند و ایده ها و فکرهای زیادی در سر دارید. فقط مشکل اینجاست که دستیابی به همه آنها بسیار دشوار است. در مورد مسایل عاطفی هم تصور می کنید می دانید اوضاع به چه شکل پیش می رود، اما واقعیت این است که ورق ناگهان برخواهد گشت.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین مهر ماه
امروز کمی عصبی و پرخاشگر خواهید بود اما برای شما بد نیست و به شما کمک می کند تا برخی از کارها را درست پیش ببرید. با این احساس می توانید بسیار منطقی و واقع‌بینانه در مور مسایل زندگی خود تصمیم گیری کنید. البته مراقب باشید قولی به کسی ندهید که نتوانید به آنها وفادار باشید. در هر حد توان خود حرف بزنید و قول بدهید. عشقتان نیز امروز در یک حالت دفاعی و پرخاشگر قرار دارد. خیلی به یکدیگر سخت نگیرید تا منجر به بحث نشود. بهتر است حرف هایی که امروز می شنوید را خیلی جدی نگیرید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین آبان ماه
امروز از نظر احساسی دچار تنش و ناراحتی خواهید بود. امروز پیشگام انجام کارها و پیشبرد اهداف هستید و این شما را در فشار روحی قرار داده است. بهتر است برای همه کارها برنامه ریزی کنید تا در میانه راه گم نشوید و ندانید چه باید کرد! همه چشم دوخته اند به تلاش های شما و باید به بهترین شکل ممکن مسوولیت های خود را به انجام برسانید. امروز هرچه هم تلاش کنید نمی توانید مشاجره ای که با فرد موردعلاقه تان دارید را به نفع خود تمام کنید. شاید لازم باشد از تاکتیک های متفاوت برای این امر استفاده کنید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین آذر ماه
به هیچ عنوان امروز بی تحرک نمانید. شما دقیقا همان فردی هستید که امروز می تواند همه کارها را به درستی و کامل انجام دهد. فقط برای انجام پروژه ای که در دست دارید باید تحقیق و منابع لازم را جمع آوری کنید. امروز هیجان بسیاری برای به انجام رساندن کارهای خود دارید. اما مطمئن باشید در این مسیر موفق خواهید بود. امروز با صحبت کردن با فردی که دوستش دارید متوجه خواهید شد می توانید رابطه خود را عمق بیشتری ببخشید زیرا درک بهتری نسبت به یکدیگر پیدا خواهید کرد. امروز هر دو شمادوست دارید در مورد آینده خود تصمیم گیری کنید و برای همیشه در کنار هم باشید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین دی ماه
امروز باید جلوی زبان خود را بگیرید. با اینکه فکر می کنید برای هر مساله ای یک راه حل و پاسخ در دست دارید اما امروز نمی توانید همه قطعه های پازل را در کنار هم بچینید و آن را تمام کنید. امروز بیش از هر زمان دیگری عصبی و هیجان زده خواهید بود. بیشتر سعی کنید شنونده باشید یا گوینده. امروز خیلی دوست دارید رابطه خود و فرد موردعلاقه تان را توسعه دهید. می خواهید محدودیت ها را از میان بردارید. این شهامت را نیز خواهید داشت تا در مورد نیازهای و عقاید خود با طرف مقابل حرف بزنید و به رابطه خود رسمیت بیشتری ببخشید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین بهمن ماه
امروز احتمالا احساس می کنید چیزی از درون به شما فشار می آورد تا کاری را انجام دهید. انرژی های پرهیجان امروز نیز بر این فشار درونی می افزایند و باعث می شوند تا هر کس از شما هر چه می خواهد برایش انجام دهید. احساسات، طرز فکر و دیدگاه شمابه آینده در این مسیر بسیار به شما کمک می کنند. امروز می توانید رابطه های اجتماعی بسیاری داشته باشید و دوستان جدیدی برای خود پیدا کنید. اگر دنبال یک رابطه عاشقانه خالصانه هستید، شاید در محیط های ورزشی یا فرهنگی بتوانید فرد دلخواه ر ا بیابید.

فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ متولدین اسفند ماه
خودتان را جمع و جور کنید و ببینید تمایلات قلبیتان چیست. چه می خواهید و چه نمی خواهید. ترجیحا امروز آن چه در سر می پرورانید را به زبان نیاورید. شاید آن چه در سر دارید را واقعا از صمیم قلب نخواهید. بنابراین، تا حد امکان با احتیاط قدم بردارید. امروز نباید انتظار داشته باشید بتوانید در بحث و مشاجره با فرد مورد علاقه تان پیروز شوید. بهترین کار برای بهبود رابطه خود این است که روش رفتاری و حرف زدن خود را تغییر دهید. / namakstan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

عضویت در خبرنامه‌ی روزنه آنلاین

آسم آشپزی آلرژی آلزایمر آکاایران اس ام اس استرس افسردگی انواع آش انواع املت انواع بیماری انواع تعبیر خواب انواع خوراک انواع خورش انواع دسر انواع سالاد انواع سرطان انواع سس انواع سوپ انواع شیرینی انواع ضرب المثل انواع نان انواع پلو انواع پیتزا انواع کباب انواع کوفته انواع کوکو انواع کیک ایدز بارداری بازیگران ایرانی باشگاه خبرنگاران بیماری ترامپ تعبیر خواب تناسب اندام جملکس جنسی جنین خانه مدرن خبرآنلاین خواب دوران بارداری دکوراسیون دکوراسیون منزل دیابت دیابت نوع 2 رابطه رابطه جنسی رابطه زناشویی رنگ مو رژیم غذایی رکنا زندگی زندگی مشترک سالاد سایت آشپزی سبزیجات سرطان سکته مغزی سیمرغ سیگار ضرب المثل ضرب المثل فارسی طب سنتی طراحی ناخن طراحی ناخن 2019 طرز تهیه انواع آش طرز تهیه انواع خوراک طرز تهیه انواع خورش طرز تهیه انواع دسر طرز تهیه انواع سالاد طرز تهیه انواع سوپ طرز تهیه انواع شیرینی طرز تهیه انواع نان طرز تهیه انواع پلو طرز تهیه انواع پیتزا طرز تهیه انواع کباب طرز تهیه انواع کوکو طرز تهیه انواع کیک عاشقانه علم ورزش عکس عکس بازیگران عکس عاشقانه عکس نوشته عکس پروفایل عید نوروز غذای ترکیه غذای رژیمی لاغری لباس مجلسی ماهی مدل آرایش چشم مدل دکوراسیون منزل مدل دیزاین ناخن مدل رنگ مو مدل طراحی ناخن مدل مانتو مدل مو مدل مو مردانه مدل مو پسرانه مدل چیدمان منزل مدل کفش اسپرت مردانه مدل کفش مجلسی مدل کیف مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دستی مدل کیف زنانه مرغ میل جنسی نمناک نمکستان ورزش وزن پارکینسون پوست چاقی کاهش وزن کفش مجلسی

©روزنه آنلاین / استفاده از مطالب سایت روزنه آنلاین فقط با ذکر منبع و درج لینک مجاز می باشد

طراحی سایت و سئو : < a href="http://panab.ir" >پاناب