7 شوخی زشت و رایج آقایان با خانم ها که باعث سرد شدن رابطه زناشویی می شود

ارسال شده در ۲۵ آبان ۱۳۹۵ توسط با موضوع سبک زندگی

شوخی های زشت و ناجوری که آقایان با خانم ها می کنند

در این مطلب بسیار مهم می خواهم شما را با ۷ شوخی بسیار زشت که باعث از بین رفتن عشق در زندگی مشترک می شود آشنا کنم. این شوخی ها شاید عادی به نظر برسد و چندان هم مشکلی در زندگی ایجاد نکند. ولی فکر نکنید زن و شوهری که با هم مشکل پیدا می کنند، یک اتفاق خیلی بزرگ بین شان افتاده یا فیزیکی با هم درگیر شدند! بعضی از موضوعات بسیار ریز در زندگی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنیم، رابطه ما با همسرمان را به تدریج خراب می کنند. پس بیایید با هم این رفتارها را بخوانیم و کنار بگذاریم!

باید بگویم بسیاری از آقایان و مخصوصا پسرهای جوانی که ازدواج می کنند هنوز در فضای مجردی به سر می برند و نمی دانند جلوی همسرشان چه باید بگویند و چه نگویند. اجازه بدهید خیلی ساده تر شوخی های رایج بعضی مردان را با همسرشان بگویم. البته دقت کنید اینها در فضای عادی و شوخی است:

7 شوخی زشت و رایج آقایان با خانم ها

۷ شوخی زشت و رایج آقایان با خانم هاشوخی های تهدیدی

طلاق:

مثلا همسر شما می گوید: «اگه یک ماه آشپزی نکنم چیکار می کنی؟» بدترین جواب این است: «خب طلاقت میدم!» بعد هم غش غش می خندید و در پاسخ ناراحتی همسرتان می گویید: «بابا شوخی کردم.» همسر شما هم ناراحت می شود و شما او را «بی جنبه» خطاب می کنید و یک شوخی ساده می شود بهانه ای برای جنجال!خب حالا فرضا اگر خیلی مرد خوبی باشید از دل همسرتان هر طور شده در می آورید.

اما یک اتفاق خیلی بد افتاده، همسر شما نگران و مضطرب می شود، به فکر فرو می رود، ناراحت می شود، در رابطه زناشویی اش کمی سرد می شود و… البته منظورم این نیست که با یک شوخی کوچک همه چیز خراب می شود، منظور این است که وقتی از این شوخی ها کردید کم کم عادت می شود و به تدریج تیشه به ریشه رابطه می زنید.

زن دوم:

شب دیر به خانه می آیید، همسرتان می گوید: «کجا بودی تا این وقت شب؟» شما هم می گویید: «خونه دومی!!» خیلی شوخی جالبی بود نه؟ یا مثلا بدون هیچ بهانه ای مسئله زن دوم را مطرح می کنید! مثلا به بچه هایتان می گویید: «آره دیگه کم کم میخوام یه مامان جدید براتون بیارم!»

البته تجربه من ثابت کرده مردانی که از این شوخی ها می کنند، کسانی هستند که هیچ وقت این کار را نمی کنند! ولی باز هم می گویم این شوخی ها تیشه به ریشه زندگی می زند، همسر شما مدام در فکر می رود، شما هم با خودتان فکر می کنید همسرم چقدر شکاک است و زن های مردم اینطور نیستند و…!

همین می شود بهانه ای برای خراب شدن یک رابطه زناشویی.

7 شوخی زشت و رایج آقایان با خانم ها

۷ شوخی زشت و رایج آقایان با خانم ها

مرگ و زندان:

آقا یک سرماخوردگی کوچک گرفته، همسرش می گوید: «خانم اون قلم و کاغذ رو بردار بیار آخرین وصیت هام رو بکنم.» یا مثلا زیاد دیدم آقایانی که تا مشکلی در کارشان پیش می آید می گویند: «خانم اون وسایل ما رو جمع کن امروز فرداست که با مامور بیان دنبالم. «یا» سعی کن ماهی یه بار بیای ملاقاتم و کمپوت آناناس هم بیاری!»

البته اینها نمونه است ولی حرف هایی است که زیاد در زندگی ها می بینم و هیچ پایه و اساسی ندارد و مرد فقط برای شوخی اینها را بیان می کند، ولی نمی داند با همین شوخی ها به همسرش لطمه روحی می زند و او را نگران و مضطرب می کند.

شوخی های مردانه

شوخی های فیزیکی:

یک سری شوخی هایی هست که ما در فضای دوستانه خودمان انجام می دهیم. مثلا با بیل می زنیم توی سر رفیق مان و به مدت نیم ساعت با هم می خندیم! یا دوست مان با لگد ما را سه متر جلوتر پرتاب می کند! خب اینها در فضای مردانه همه نشانه محبت و دوست داشتن است! ولی هرگز از این شوخی ها با همسرتان نکنید. خانم ها احساسات بسیار قوی ای دارند، مثلا وقتی شما همسر خود را نوازش می کنید خیلی برای او لذت بخش است و برعکس وقتی به شوخی به او ضربه ای می زنید، به همان اندازه برایش دردآور و ناراحت کننده است. پس از این شوخی ها هم اصلا نکنید.

با یکی از دوستانم بیرون رفته بودیم، به بهانه ای یک خودکار به همسرش داد تا خانم خودکار را گرفت ناگهان از جایش پرید و دوستم زد زیر خنده، ظاهرا خودکار برقی بود و یک برق چند ولت خفیف همسرش را گرفته بود، این هم جزء شوخی های فیزیکی محسوب می شود که به هیچ وجه، تاکید می کنم به هیچ وجه نباید مرتکب شوید.

شوخی های حاوی فحش:

باز هم این یک نوع دیگر از خوشمزگی های به جا مانده از دوران مجردی است! البته منظورم از فحش، حرفی است که توهین تلقی شود. باز هم می گویم ممکن است این الفاظ در بین دوستان ما نشانه محبت باشد- که البته همان هم غلط است- ولی هرگز در ارتباط با همسرتان از این شوخی ها استفاده نکنید.

چیزی که جدیدا در شبکه های اجتماعی دیده ام- با عذرخواهی از همه دوستان- واژه «کثافت» است که مثلا با تغییر شکل «کصافط» می نویسند و بسیار زشت و بی ادبانه است و متاسفانه آقایان در رابطه های پیامکی با همسرشان از آن استفاده می کنند یا لفظش را به زبان می آورند، این هم نمونه ای دیگر از شوخی های خراب کننده رابطه است که نباید مرتکب شوید.

یا مثلا واژه های دیگر، بعضی واژه های را هم مجبورم بگویم که خیلی خانم ها از آن شاکی هستند که آقایان در رابطه با آنها به شوخی به کار می برند مثل «بدبخت»، «بیچاره» و…
پس خیلی مواظب این واژه ها باشید، همسر شما ممکن است چیزی نگوید و یا عادت کرده باشد، ولی باور کنید شروع با این واژه های ساده زندگی خیلی ها را به مرز طلاق کشانده است. خواهش می کنم از این الفاظ استفاده نکنید.

7 شوخی زشت و رایج آقایان با خانم ها

۷ شوخی زشت و رایج آقایان با خانم ها

شوخی های تمسخرآمیز

شوخی در مورد اعضای خانواده:

مثلا خانمی به همسرش می گوید: «اگر مشکلی پیش اومد بابای من هست که کمکمون کنه» شما هم قصدی ندارید و به شوخی می گویید: «بابای تو هنوز قسط جهیزیه ات رو داده که بخواد کاری کنه حالا!»

این شامل شوخی با اعضای خانواده مخصوصا بزرگترها و پدر و مادر هم می شود، یعنی فرضا با پدر همسرتان یا مادر همسرتان شوخی ای نکنید که دور از شأن آنها باشد و یا بی ادبی محسوب شود.

مسخره کردن:

مسخره کردن همیشه بد است، مسخره کردن همسر بدتر و مسخره کردن همسر در حضور دیگران بدترین کار ممکن! این مسخره کردن می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد، همسرتان کاری را درست انجام نداده شما با این کلمات او را صدا می کنید «نابغه! آی کیو! دانشمند!»

یا مسخره کردن قد، هیکل، یا لهجه همسر که این هم بسیار بد و زننده است، مسخره کردن غذا را هم زیاد دیده ام. مثلا به همسرتان می گویید: «عزیزم میشه بگی این غذایی که پختی دقیقا مزه چی میده؟» و یا: «این غذا رو برم بریزم جلو گربه ها ببینم لب میزنن یا نه!»

نکته آخر را هم بگویم، لطفا اگر این شوخی ها را با همسرتان می کنید، بدون هیچ تعارفی، انتظار محبت و شادی و گرم بودن خانه و… را از او نداشته باشید. یکی از دوستان من که اتفاقا خیلی هم به همسرش علاقه داشت، به خاطر همین ناشی گری ها و شوخی های بی مورد، الان در دادگاه خانواده در رفت و آمد برای درخواست طلاق همسرش است. پس لطفا مراعات کنید./ پیام سلامتی

مطالب مشابه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

عضویت در خبرنامه‌ی روزنه آنلاین

آسم آشپزی آلرژی آلزایمر آکاایران اس ام اس استرس اضافه وزن افسردگی انواع آش انواع املت انواع بیماری انواع تعبیر خواب انواع خوراک انواع خورش انواع دسر انواع سالاد انواع سرطان انواع سس انواع سوپ انواع شیرینی انواع ضرب المثل انواع نان انواع پلو انواع پیتزا انواع کباب انواع کوفته انواع کوکو انواع کیک ایدز بارداری بازیگران ایرانی باشگاه خبرنگاران بیماری ترامپ تعبیر خواب تناسب اندام جملکس جنسی جنین خانه مدرن خبرآنلاین خواب دوران بارداری دکوراسیون دکوراسیون منزل دیابت دیابت نوع 2 رابطه رابطه جنسی رابطه زناشویی رنگ مو رژیم غذایی رکنا زندگی زندگی مشترک سالاد سایت آشپزی سبزیجات سرطان سکته مغزی سیمرغ سیگار ضرب المثل ضرب المثل فارسی طب سنتی طراحی ناخن طراحی ناخن 2019 طرز تهیه انواع آش طرز تهیه انواع خوراک طرز تهیه انواع خورش طرز تهیه انواع دسر طرز تهیه انواع سالاد طرز تهیه انواع سوپ طرز تهیه انواع شیرینی طرز تهیه انواع نان طرز تهیه انواع پلو طرز تهیه انواع پیتزا طرز تهیه انواع کباب طرز تهیه انواع کوکو طرز تهیه انواع کیک عاشقانه علم ورزش عکس عکس بازیگران عکس عاشقانه عکس نوشته عکس پروفایل عید نوروز غذای رژیمی لاغری لباس مجلسی ماهی مدل آرایش چشم مدل دکوراسیون منزل مدل دیزاین ناخن مدل رنگ مو مدل طراحی ناخن مدل مانتو مدل مو مدل مو مردانه مدل مو پسرانه مدل چیدمان منزل مدل کفش مجلسی مدل کیف مدل کیف دستی مدل کیف زنانه مدل کیف مجلسی 2019 مرغ مواد غذایی میل جنسی نمناک نمکستان ورزش وزن پارکینسون پوست چاقی کاهش وزن کفش مجلسی

©روزنه آنلاین / استفاده از مطالب سایت روزنه آنلاین فقط با ذکر منبع و درج لینک مجاز می باشد

طراحی سایت و سئو : < a href="http://panab.ir" >پاناب