شرکت تحلیل گران روزنه شرق

تحلیل گران روزنه شرق
تحلیل گران روزنه شرق

شرکت تحلیل گران روزنه شرق در طی سالهای فعالیت خود در حوزه فناوری اطلاعات، تولید راهکارهای نرم افزاری اطلاعاتی و اطلاع رسانی با مقیاس سازمانی را جزء اهداف اصلی خود قرار داده است.

روزنه با بهره گیری از تیمی متخصص و مشاورین با تجربه، سیستمهای اطلاعاتی و اطلاع رسانی جامعی با رویکرد مدیریت فرایندهای کسب و کار سازمانی (BPMS) تولید کرده است. سیستم جامع امور دانشگاهی، سیستم کتابخانه و آرشیو اسناد و سیستم یکپارچه آموزشگاهی نمونه هایی موفق از تولیدات شرکت هستند که این محصولات در دانشگاهها، شرکت های صنعتی و نیروهای مسلح (به دلیل امنیت مطلوب سامانه های تولید شده) در حال ارائه خدمات می باشند.

در سال ۱۳۸۶ روزنه وارد عرصه جدیدی از صنعت نرم افزار ایران شد. با توجه به تخصص چندین ساله شرکت بر روی تکنولوژی های مبتنی بر وب و همچنین عدم وجود نرم افزار یک پارچه مالی تحت وب در کشور روزنه تصمیم به ایجاد اولین نرم افزار مالی تحت وب کشور گرفت.

سامانه جامع مالی ابری روزنه

حاصل هزاران نفر ساعت کار سخت و شبانه روزی متخصصین امور مالی، مالیاتی و نرم افزاری است. این نرم افزار نوید بخش نسل جدیدی از نرم افزار های مالی در کشور است که به دور از مشکلات و سختی های نرم افزار های تحت ویندوز، امکانات و قابلیت های منحصر به فردی را برای شما به ارمغان می آورد.

آدرس و اطلاعات شرکت تحلیل گران روزنه شرق

  •  پیشتاز در ارائه نسل سوم راهکار های جامع مالی و اداری
  •  تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، بین پاک نژاد و مطهری،
  •  پلاک ۱۶۲، طبقه پنجم
  • تلفن: +۹۸ (۲۱) ۸۸۵۹۱۰۸۱   فکس: +۹۸ (۲۱) ۸۸۵۹۱۰۸۱