تعبیر خواب فرار کردن یا گریختن

تعبیر خواب فرار کردن زن و مرد از یکدیگر چیست؟

تعبیر خواب فرار کردن چیست؟

فرار کردن معمولا از مشکلات میتواند تعبیر خواب فرار کردن باشد در زیر تعبیرات بسیار مختلفی برای فرار کردن و گریختن میتواند داشته باشد که توسط معبران انجام میشود.

تعابیری که معبرین کهن و اسلامی برای فرار کردن و گریختن بیان کرده‌اند نشانه رهایی و خلاصی از مشکلات و مسائل پیش روست.

اگر بخواهیم با استفاده از تعابیر جدید فرار کردن در خواب را تفسیر کنیم می‌توان این گونه بیان کرد که فرار کردن اشاره به عدم روبرو شدن با مسائل را دارد.


تعبیر خواب فرار کردن (گریختن)

محمدبن سیرین گوید: گریختن درخواب نشانه رستگاری است و برخی از معبرین گویند دلیل که بر دشمن ظفر یابد، زیرا که موسی درخواب دید به فرعون می‌گریخت بعد از شر فرعون رستگاری یافت و بر وی ظفر یافت.


جابرمغربی گوید: اگر دید مردان از زنان فرار می‌کردند، نشانه ترس بسیار زیاد بیننده خواب است.


حضرت امام جعفر صادق فرماید:

گریختن در خواب اگر بدون فریاد و زاری باشد، دلیل شادی و سرور است.
اگر با زاری همراه باشد نشانگر مصیبت است.


بیتون می‌گوید:

فرار کردن در خواب، بیانگر موفقیت در انجام کارها مى‏باشد.
اگر خواب ببینید که از صحنه‏ تصادفى فرار می‌کنید، نشانه‏ آن است که باید منتظر پیشامدى غیر منتظره باشید.


اچ میلر می‌گوید: اگر خواب ببینید به شخصى که در حال فرار است کمک می‌کنید، نشانه‏ آن است که باید بیشتر مراقب خود باشید.


تعبیر خواب فرار از موجودات

فرار از سگ

موجودی که از برابر آن می‌گریزید، نشان دهنده نقطه ضعفی است که در برابر مسائل از خود نشان می‌دهید. برای مثال، سگ حیوانی است که احساس ترس را خیلی خوب در طرف مقابل تشخیص می‌دهد و به اصطلاح ترس را بو می‌کشد. بنابراین، زمانی که از برابر سگ فرار می‌کنید، یعنی ترس و اضطراب هنگام روبرو شدن با مشکلات سراغتان می‌آید و برای حل مسائلتان باید بر ترس‌هایتان چیره شوید.


فرار از گرگ

گرگ درنده است و هنگام حمله به گله گوسفندان آن‌ها را متفرق و شکار می‌کند. بنابراین، نشان می‌دهد هنگامی که مسائل سر دشواری می‌گذارند، از خود انفعال نشان می‌دهید که باید در این مواقع استواری کنید و همتتان را افزون نمایید.


فرار از انسان

انسان معانی متفاوتی دارد. بسته به این که جنسیتش چیست و چه حالت و فیزیکی دارد تعابیر متفاوتی را می‌توان بیان کرد. برای مثال اگر افرادی وحشی دنبالتان کردند، یعنی شخصیتی تعلیم نیافته دارید که باید با تربیت و آموزش قابلیت‌هایتان را توسعه دهید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

۳ نظر

 1. سلام
  دو سه بار این خواب رو دیدم

  خواب دیدم ک از خانِعه
  اقواممون بیرون اومدم و ب سمت خانه خودمون حرکت میکنم مردی جلوی من بود و میگف ک میخای این کارارو کنی!
  و میخاست منو بگیره و من هی داد جیغ میزدم ک کمکم کنن اما کسی کمکم نکرد بعد بیدار شدم دیگ….
  ممنون میشم جواب بدین

 2. خواب دیدم منو دوستم داریم از شوهر حودم فرار میکنیم(البته توواقعیت منودوستم همکاریم هردو پیش دبستانی داریم) خلاصه هرجا میشینیم وتوخونه ایی پناه میبریم شوهرم ماروپیدامیکنه وبااون چهره عصبانیش و شکاکش نگام میکنه دوباره یجوری فرار میکنم و میریم تو یه خونه ایی آخرش
  و از اون زن که خواهرش وبچه هاش وشوهرش زندگی میکنن پناه میبریم و جا خواب میندازن و ما دراز میکشیم ولی هنوز میترسیم منو دوستم که نکنه شوهرم ماروپیدا کنه که یه لحظه شوهرمو باخونواده اش تو ماشینشون میبینم که دارن دنبال من میگردن و شک کرده که من توخونه این زنه ام ولی خداروشکر رفتنو دور شدن و خیالم راحت شد و پریدم از خواب

 3. سلام من خواب دیدم که رفتم توی جنگل بعد سگا اول صدا دادن و بعد ساکت شدن بعد ماشین توی جنگل بود و من رفتم کلامو بیارم که یه دفع یه پسر جوان کنار من ظاهر شد بعد من از وحشت او فرار کردم. لطفا تعبیر این خواب چیع؟

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *