فال روزانه جمعه 28 آبان 95، برای متولدین ماه های مختلف

فال روز ۲۸ آبان ۹۵: امروز برای شما چه روزی خواهد بود؟

فال روزانه جمعه 28 آبان 95، برای متولدین ماه های مختلف
فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵، برای متولدین ماه های مختلف

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین فروردین ماه
امروز کنجکاویتان را ارضا کنید. با یک دوست نزدیک نتایج یک بازی مهم را با هم مورد نقد قرار دهید. تظاهر کنید که زمانی در این زمینه صاحب نظر بوده اید. خیلی اوقات خوشی خواهید داشت. توانایی بالایی در سرگرم کردن دارید. استعدادتان را بپذیرید و با آن همگام شوید.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین اردیبهشت ماه
موفق شده اید چیزی که مدتها به دنبالش بوده اید را به دست اورید. از آن لذت ببرید و با دوستانتان سهیم شوید. وقتی تمام کارها و وظایف را تمام کردید خواهید دید که تمام جاده را برف گرفته و در خانه برایتان شیرینی حاضر کرده اند. از چه تعجب می کنید؟ فقط از زندگی لذت ببرید.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین خرداد ماه
به نظر می رسد که در پست کارها پنهان شده اید و می خواهید ضعف های خود را نادیده بگیرید. نمی توانید تمام پروژه را یکدفعه ای تمام کنید. برنامه رزی کنید و از خانواده بخواهید که در آن کمکتان کنند. در زمان کوتاهی منزلتان مرتب شده و مطابق انتظاراتتان همه چیز تمیز شده است. یک مهمانی ترتیب بدهید تا همه چیز دوباره به هم بریزد.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین تیر ماه
امروز در تمرکزتان پیشرفت زیادی می کنید. ترم بعد به مدرسه یا دانشگاه برگردید تا در کارتان پیشرفت کنید. آماده باشید که از قوه ی تمرکز جدیدتان بهره ببرید. پیشرفت زیادی خواهید کرد. خواهید دید که تحصیلات آنلای و یا برنامه های درسی اینترنتی برای برنامه کاریتان خیلی خوب خواهند بود. وقتی که درستان را تمام کنید پیشرفت های شخصی بسیاری خواهید کرد.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین مرداد ماه
امروز دوستانتان درمورد کارهایی که باید بکنید خیلی دخالت می کنند. آنهامی دانند که از توانایی های بالقوه تان اصلا استفاده نمی کنید. یک رژیم غذایی جدید داشته باشید. رژیمی پر از عسل و میوه های خیلی خوشمزه چطور است؟ نتایج آزمایش هایتان خیلی خوب و جالب خواهند بود.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین شهریور ماه
امروز استعداد آشپزی خودتان را تقویت کنید. در اماده سازی دسرها و شام خیلی لذت خواهید برد. در این موقع از سال حساب بانکیتان خیلی اوضاع بهتری پیدا کرده است. اگر قصد داشتید که برای خانواده و عزیزان هدیه های گرانقیمت بخرید، امروز روزش رسیده است. پس از اتمام خریدهایتان می توانید آخر هفته ی خوبی داشته باشید. باید قبل از پایان ماه نیرویتان را احیاء کنید.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین مهر ماه
اگر امروز نتوانید به برنامه ورزشیتان برسید جای تاسف دارد. با حرف زدن با دوستان ورزشکارتان برای خود انگیزه پیدا کنید. به یک مسابقه ورزشی بروید و سعی کنید که مثل ورزشکاران حرفه ای رفتار کنید. به دقت به همه آنها نگاه کنید. شاید هرگز نتوانید مثل آنها شوید، ولی می توانید ادای آنرا درآورید!

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین آبان ماه
پذیرفتن دعوت یک دوست به یک رخداد مهم می تواند موقعیت خیلی خوبی برایتان پیش بیاورد. غذا عالی خواهد بود و مهمان ها هم بسایر خوش مشرب خواهند بود. مکالمات تحریکتان می کنند تا رویکرد جدیدی را در یک کار مهم اتخاذ کنید. میزبانتان و بعضی دوستان را دعوت کنید تا از دستپختتان بچشند. این ماه فوق العاده خواهد بود.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین آذر ماه
با یک متخصص قرار بگذارید تا نحوه ی پوشش و ریخت و قیافه تان را ارزیابی کند تا به حالتی که می خواهید برسید. امروز روز تغییر است. اگر می خواهید در میهمانی ها دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، الان وقت ان رسیده که تغییراتی در ظاهرتان ایجاد کنید. نگران نباشید. مدل مویی که مدتهاست داشته اید دیگر به درد نمی خورد. مراقب باشید که وقتی برنامه ها عوض شدند انعطاف پذیر باشید.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین دی ماه
آیا از این فصل خسته شده اید؟ هنوز که شروع نشده است. به اسکی، سرسره بازی، اسکیت و دیگر ورزش های زمستانه بپردازید. شکلات داغ بخورید و آماده باشید که یک فرد خیلی جدید را ملاقات کنید. شاید ببینید که در روزهای سرد زمستانی افراد خیلی جذابی بیرون می آیند. دوست جدیدتان خیلی جذاب خواهد بود و به زودی تبدیل به یک دوست خیلی نزدیک می شود. خوش به حالتان. شاید یک شریک اجتماعی جدید پیدا کنید.
فال روزانه طالع بینی امروز فال روز تولد
فال روزانه,فال امروز,thg v,chki,fall emrooz,fal rozane
فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین بهمن ماه
مراقب تعلقاتتان باشید. کفش هایی که برای اسکی خریده اید شبیه دیگران است، بهتر است اسمتان را روی آن حک کنید. با فعال بودن بیش از حد و نگه داشتن اشیائتان در نزدیکی خود، به سردرگمیتان دامن نزنید. اگر دندان هایتان حساسیت پیدا کرده اند به یک دندان پزشک مراجعه کنید. اصلا خبر ندارید که در درون لثه هایتان چه خبر است.

فال روزانه جمعه ۲۸ آبان ۹۵ متولدین اسفند ماه
امروز مراقب حرف هایی که می زنید باشید. احساس می کنید که باید با دانشتان و کلمات قلنبه دیگران را همیشه شکه کنید. این برای محبوبیتتان خوب نیست. چشم هایتان را به اتفاقات محلی در این ماه بدوزید. ممکن است کنسرت هایی خیلی باشکوهی برگزار شوند که روحیه جشن کریسمس را در شما ایجاد می کنند. به این مساله خیلی نیاز دارید که روحیه تان را به دست آورید. اگر در خوابیدن مشکل دارید، از فعالیت هایتان لیستی تهیه کنید. اگر برنامه تان خیلی سنگین است، بعضی از موارد آنرا قبل از اینکه برایتان مشکل ساز شوند حذف کنید. / namakstan.ir


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.