گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد

گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد

در این مطلب نمونه هایی از انواع مختلف عکسهایی از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد برای انواع مجالس را فراهم اورده ایم.

به همراه  دیزاین ناخن زیبا با کمک نوار چسب و آموزش طراحی روی ناخن مدل روزنامه ای و زیباترین مدل های لاک ناخن شیک دخترانه و عروس برای شما عزیزان امیدوارم مورد پسند همه قرار گرفته باشد.

عکس طراحی ساده و شیک طراحی ناخن ساده و زیبا آموزش طراحی ناخن در منزل طراحی ناخن با آب طراحی ناخن با چسب نواری مدل دیزاین ناخن

 

چندین توصیه نهایی برای بلند کردن ناخن

• حفاظت از ناخن‌ها در برابر آب و هوای خشک که می‌تواند موجب خشکی و شکنندگی ناخن‌ها شود.
• برای بلند کردن ناخن هایتان از جویدن و گاز گرفتن ناخن‌هایتان خودداری کنید.
• هنگام کار با آب و یا ظرف شستن ، دستکش دست کنید ، زیرا آب ناخن‌های شما را ضعیف و شکننده می‌کند.
• مصرف مکمل‌های ۲.۵ میلی گرم بیوتین (نوعی ویتامین B) به بلند کردن ناخن کمک می‌کند. اما مکمل‌‎های دیگر مانند ژلاتین کمکی به بلند کردن ناخن نمی‌کنند.

 

جلوگیری از برخورد ناخن شما با محصولات زننده. اگر برای مدت طولانی ناخن شما با مواد شیمیایی در تماس باشد، باعث می شود که آن ضعیف شود. برای مثال هنگامی که می خواهید ظرف بشویید، از یک دستکش استفاده کنید تا مواد شوینده با ناخن شما تماس پیدا نکنند.

 

درمان ناخن خود: برخی مواقع پیش می آید که روی ناخن لکه هایی وجود دارد که شما بهتر است راه درمان آن را پیدا کنید و هرچه سریعتر آنها را برطرف کنید تا ناخن ضعیف و شکننده نشود.

 

تقویت گردش خود در بدن: هنگامی که بدن شما گردش خون ایده آل داشته باشد، باعث می شود که ناخن شما نیز زودتر رشد کند. بهترین کار برای افزایش گردش خون افزایش تحرک است. شما می توانید به یک باشگاه بروید و در آنجا تمرین کنید یا بسکتبال بازی کنید.

 

گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد گالری شیک و جدید از انواع مختلف مدل دیزاین ناخن با رنگهای شاد

Save

Save


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *