انواع مدل های مو مردانه جدید 97 – مدل موهای پسرانه جدید ایرانی

انواع مدل های مو مردانه جدید

در این مطلب از سایت روزانه آنلاین  برای شما نمونه هایی از انواع مدل های مو مردانه جدید عکس مدل مو پسرانه جدید,عکس مدل مو پسرانه جدید ۲۰۱۸,عکس مدل مو پسرانه جدید فشن,عکس مدل مو پسرانه جدید سال ۲۰۱۸,عکس مدل موی پسرانه جدید,عکس مدل موهای پسرانه جدید,عکسهای مدل مو پسرانه جدید,عکسهای مدل موی پسرانه جدید,عکس مدل مو مردانه   فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

,عکس مدل مو پسرانه جدید

عکس مدل مو پسرانه جدید ۲۰۱۸

عکس مدل مو پسرانه جدید فشن

عکس مدل مو پسرانه جدید سال ۲۰۱۸,عکس مدل موی پسرانه جدید

عکس مدل موهای پسرانه جدید,عکسهای مدل مو پسرانه جدید

عکسهای مدل موی پسرانه جدید,عکس مدل مو مردانه جدید

تصاویر مدل مو پسرانه جدید,عکس مدل مو مردانه جدید ۲۰۱۸

عکس مدل موی جدید پسرانه ۲۰۱۸,عکس های مدل مو جدید پسرانه ۲۰۱۸

 

عکس های مدل موی جدید مردانه ۲۰۱۸

 

در نهایت، از آرایشگرتان مشورت بگیرید تا بتوانید از محصولات مناسب مویتان استفاده کنید. این محصولات باید بسیار مغذی باشند. آنها باید از یکی از این مواد تهیه شده باشند: کره کاریته، آرگانو، عسل، مونویی، آوُکادو و همچنین زیتون. با این کار، از این پس هر بار که موهایتان را شامپو می‌زنید، انگار از ماسک برای مو استفاده کرده اید. این محصولات را باید روی مو بمالید و پوست سر را به آرامی ماساژ دهید؛ برای اینکه مواد ضروری و اصلی بتوانند به موها نفوذ کنند، آنها را حداقل ۲۰ دقیقه روی موها نگه دارید.

 

اگر می‌خواهید از دستورالعمل های مادربزرگ ها پیروی کنید، ده ها دستور برای موهای خشک وجود دارد.مفیدترین شان نیز بر پایۀ تخم مرغ هستند، مانند این نمونه:یک زردۀ تخم مرغ را با روغن زیتون مخلوط کنید، مخلوط آماده شده را روی موهایتان بمالید و با تأکید بر روی تک تک نقاط، ماساژ دهید. موهایتان را در یک حولۀ گرم بپیچید. و بگذارید حداقل نیم ساعت در این وضعیت بماند: هر چه بیشتر در این وضعیت بمانید، مفیدتر خواهد بود ! سپس بر روی موهایتان شامپوی همیشگی تان را بزنید، این کار را می‌توانید هر چند بار که نیاز است تکرار کنید

 

عکس مدل موی پسرانه جدید ۲۰۱۸,عکس مدل موی مردانه جدید,عکس مدل موهای مردانه جدید


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *