گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع

گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع

 

انواع گوشواره بخیه ای متنوع

در این مطلب از سایت روزانه آنلاین مجموعه عکس هایی از انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز طلا گوشواره بلند عروس گوشواره آویزان گوشواره طلا بچه گانه فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

 

به همراه انواع گوشواره بخیه ای متنوع مدل گوشواره طلا جدید,گوشواره طلا  گوشواره آویز بلند طلا گوشواره بلند عروس امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

 

سوراخ کردن گوش یکی از کارهای بسیار رایج و معمول بین خانم هاست. البته این کار از زمان های قدیم رایج بوده است، منتها با روش های سنتی. این روزها، وسایل انجام دادن این کار پیشرفته تر شده است و چند دقیقه هم بیشتر طول نمی کشد؛ برخی افراد هم از این امکان استفاده و چند سوراخ در گوش خود ایجاد می کنند تا تمام گوشواره های مورد علاقه خود را همزمان در گوش داشته باشند!

البته اگر مراقبت های لازم بعد از این عمل ساده را درست انجام ندهید؛ چند گوشواره که هیچ، حتی یک گوشواره را هم نمی توانید در گوش خود نگه دارید؛ پس تا وقتی که زخم گوش هایتان کاملا خوب نشده است، به این موارد توجه کافی داشته باشید:انواع گوشواره بخیه ای متنوع

۱) اگر قصد دارید گوشواره ای غیر از جنس طلا به گوش تان بیندازید، حتما با فردی که گوش تان را سوراخ می کند مشورت کنید و از درستی انتخاب گوشواره خود مطمئن شوید.

 

۲) اگر پوست حساسی دارید، احتمالا تنها گزینه مناسب برای شما گوشواره ای از جنس طلا یا نقره مرغوب است. یادتان باشد که قبل از لمس کردن گوش هایتان دست خود را بشویید. این کار احتمال عفونت و گسترش آلودگی را کاهش می دهد.

۳) گوشواره هایتان را باید روزی دو بار (یک بار صبح و یک بار شب) تمیز کنید.

 

۴) برای تمیز کردن اطراف سوراخ گوش نیز از محلول ضدعفونی کننده مخصوص گوش استفاده کنید. محلول را روی تکه پنبه ای بمالید و ناحیه بین گوش و گوشواره را تمیز کنید.

۵) چند بار در روز، گوشواره را در گوشتان بچرخانید؛ این کار مانع از چسبیدن گوشواره به زخم سوراخ گوش می شود.

 

۶) گوشواره را تا زمان مشخصی در گوش نگه دارید. شما باید حداقل بین ۴ تا ۶ هفته بعد از عمل سوراخ کردن گوش از گوشواره استفاده کنید، وگرنه زخم تازه جوش می خورد و سوراخ ناپدید می شود!

۷) اگر بعد از گذشت یک روز از سوراخ کردن گوشتان قرمزی و تورم یا درد مشاهده کردید، با احتمال اینکه علایم عفونت است، به پزشک عمومی مراجعه کنید.

۸) یادتان باشد که در مدت ترمیم گوش از هیچ نوع افشانه مخصوص مو یا خوشبوکننده و ادکلن استفاده نکنید. در ضمن، تا قبل از درمان محل، با گوشواره هایتان بازی نکنید و آن را نکشید تا باعث پشیمانی نشود!

 

 

 

 گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع گوشواره آویز جدید و انواع گوشواره بخیه ای متنوع


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *