گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل

گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل

 

مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل

در این مطلب از سایت روزانه آنلاین مجموعه عکس هایی از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل مدل گوشواره گوشواره طلا حلقه ای گوشواره آویز بلند طلا فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

به همراه مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گوشواره آویزان,گوشواره طلا سفید گوشواره طلا حلقه ای,گوشواره آویز جدید مدل گوشواره های بلند طلا امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

 

خانم‌هایی که اهل گوشواره انداختن هستند، برای کم کردن احتمال عوارض این کار باید به چند نکته ایمنی توجه کنند؛ از انتخاب پزشک مناسب برای سوراخ کردن گوش تا انتخاب گوشواره‌ای متناسب با چهره‌شان که آنها را از تعویض‌های مکرر گوشواره بی‌نیاز کند. به برخی از مهم‌ترین نکات نگاهی می‌اندازیم.خانم‌هایی که اهل گوشواره انداختن هستند، برای کم کردن احتمال عوارض این کار باید به چند نکته ایمنی توجه کنند؛ از انتخاب پزشک مناسب برای سوراخ کردن گوش تا انتخاب گوشواره‌ای متناسب با چهره‌شان که آنها را از تعویض‌های مکرر گوشواره بی‌نیاز کند. به برخی از مهم‌ترین نکات نگاهی می‌اندازیم.

 

۱– سوراخ کردن گوش باید توسط پزشک و تحت شرایط استریل باشد؛ وگرنه ممکن است عفونت‌های جدی مثل یرقان و ایدز رخ بدهد.

 

۲– سوراخ کردن گوش، فقط چند دقیقه وقت پزشک را می‌گیرد و روش نسبتا بی‌دردی است. گوش با سوزن استریل یا هر وسیله دیگر سوراخ شده، یک گوشواره یا سیم فلزی در آن قرار داده می‌شود.

 

۳– گوشواره یا حلقه سیمی باید سه تا چهار هفته در گوش بماند تا زخم بهبود یابد. گوشواره زودتر از این مدت نباید درآورده شود، مگر اینکه زخم عفونی شده باشد یا دلایل پزشکی دیگری وجود داشته باشد.

 

۴– گوشواره جدید و اصلی نباید قبل از بهبود کامل زخم مورد استفاده قرار گیرد. در طول این مدت، دستورات پزشک را باید کاملا رعایت کنید تا سوراخ گوش دچار عفونت نشده یا بسته نشود.

 

۵– اگر هرگونه جوش روی گوش دیده شود یا در داخل گوش کیستی وجود داشته باشد، چنین گوشی نباید سوراخ شود. همچنین اگر سابقه شخصی یا خانوادگی کلویید (گوشت آوردن جای زخم) موجود باشد، گوش چنین شخصی نباید سوراخ شود.

 

۶– از گوشواره‌هایی که حاوی نیکل باشند باید اجتناب کنید، زیرا نیکل فلزی است که بیش از دیگر فلزات موجود در جواهرات ایجاد عکس‌العمل آلرژی پوست می‌کند. وقتی به نیکل حساس شدید این حساسیت همیشگی بوده و هر وقت با نیکل در تماس باشید، پوست‌تان عکس‌العمل نشان خواهد داد.مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل

 

گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل  گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل گالری شیک و جدید از مدل گوشواره جدید دخترانه خوشگل


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *