گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده

گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده

 

عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده و شیک

در این مطلب از گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده مدل دکوراسیون منزل شیک ایرانی دکوراسیون منزل ایرانی ها فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

به همراه گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده دکوراسیون شیک منزل ایرانی دکوراسیون خانه های ایرانی کوچک دکوراسیون منزل ایرانی جدید امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد دکوراسیون منزل ایرانی ساده

 

به دنبال مبل های با کیفیت باشید

مبل های شما باید میزبان میهمانان و کودکان زیادی باشند. بنابراین اگر با صرف هزینه ای بیشتر، مبلی با کیفیت تر خریداری کنید، در مدت زمان طولانی تری از آنها استفاده خواهید کرد.

در یک چیز زیاده روی نکنید

تعادل نقش مهمی در دکوراسیون خانه دارد. شما نباید در استفاده از چیزی که به آن علاقه دارید زیاده روی کنید. به عنوان مثال اگر عاشق طرح های راه راه هستید، آن را تنها در یک یا دو تا از لوازم منزلتان به کار گیرید. با این روش این طرح بیشتر و خاص تر به چشم می آید. از به کار گیری یک طرح برای کل خانه به شدت خودداری کنید.

اتاق ها را یک شکل نکنید

هر فضا باید شخصیت خاص خود را داشته باشد بنابراین سعی کنید مکان های مختلف خانه را شبیه به هم تزیین نکنید. به عنوان مثال اگر به رنگ آبی تمایل دارید، درجات مختلف آبی را برای هر فضا به کار گیرید یا کلکسیون لیوان را در اتاق پذیرایی و کلکسیون قوری را در آشپزخانه قرار دهید.

دو قاب را نامتقارن از دیوار آویزان نکنید

مهم نیست که درون قابتان یک عکس خانوادگی است یا یک اثر هنری، شما باید قاب هایتان را به صورت مستقل یا در قالب یک مجموعه از دیوار آویزان کنید. اگر می خواهید دو قاب را در کنار هم از دیوار بیاویزید دقت کنید یا به صورت موازی در کنار هم یا عمودی روی هم قرار گیرند. (تنها روی دیوار راه پله ها است که می توانید آنها را به صورت نامتقارن کنار هم بچینید) آویزان کردن آنها در فاصله ای زیاد از هم نیز اشتباه دیگری است که نباید مرتکب شوید.

 

گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده  گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده گالری عکس دکوراسیون منزل ایرانی ساده مدل دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی + چیدمان خانه اپارتمانی تصاویری از مدل دکوراسیون منزل تازه عروس مدل دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی + چیدمان خانه اپارتمانی

Save

Save

Save


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *