عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف

عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018,

در این گالری،عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن عکس هایی مدل دیزاین ناخن برای مجالس عروسی و تولد  و دورهمی را مشاهد میفرمایید.

انواع طراحی ناخن شیک و ساده واقعا زیباست به همراه جدیدترین مدل طراحی برای ناخن همه رنگ سال و مدل های جدید فرنچ ناخن و انواع جدیدترین دیزاین و مدل طراحی ناخن حرفه ای عکس هایی از جدیدترین طراحی ناخن  به همراه آموزش تصویری مرحله به مرحله طراحی ناخن را فراهم اورده ایم امیدورم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

 

قصد رفتن به یک عروسی و یا مهمانی بزرگ را دارید و دوست دارید که ناخن های بلند و زیبایی داشته باشید سماتک شما را در ادامه این مطلب با روش های بلند کردن ناخن ها در کوتاه ترین زمان ممکن آشنا خواهد کرد. کلسیم در استحکام ناخن نقش ندارد ولی کمبود (زنیک روی) و منیزیم می تواند باعث شکنندگی ناخن شود.عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن

 

ناخن‌هایتان را با سوهان ناخن مناسب مرتب کنید

سر ناخن‌هایتان را با یک ناخن گیر مناسب بعد از حمام که ناخن‌هایتان نرم است ، مرتب کنید و سوهان ناخن بکشید تا مرتب و زیبا شده و سریع‌تر بلند شوند. اگر دور ناخن‌هایتان نامرتب باشد ، به محض اینکه به لباس و یا جایی برخورد کند ، می‌شکنند.

 

استفاده از مرطوب کننده برای بلند کردن ناخن

برای بلند کردن ناخن‌هایتان ، باید چندین بار در روز ، بر روی دست و ناخن‌هایتان مرطوب کننده بزنید، به خصوص بعد از اینکه دست‌هایتان برای مدتی در تماس با آب بوده است. مرطوب کننده را طوری بر روی ناخن‌هایتان بزنید که به تمام لایه‌های شاخی روی ناخن‌هایتان زده شود.لایه‌های شاخی سفت و خشک می‌تواند به بافت زنده ناخن آسیب زده و موجب افزایش شکنندگی ناخن شود.

 

استفاده از یک محصول تقویتی برای بلند کردن ناخن

شرکت‌های مختلف آرایشی محصولات تقویتی و سفت کننده‌های ناخن متنوعی برای بلند کردن ناخن به بازار عرضه کرده‌اند. استفاده از این محصولات برای تقویت ناخن‌های ضعیف و آسیب دیده بسیار مفید هستند.اکثر این محصولات حاوی پروتئین‌های تقویت کننده و ویتامین‌های تغذیه کننده ناخن هستند. استفاده از یک لایه لاک تقویت کننده ناخن ، بهترین راه برای بلند کردن ناخن های طبیعی شما است.

 

برای بلند کردن ناخن هایتان لاک بزنید

یک پوشش نازک از لاک بر روی ناخن‌ها ، رطوبت ناخن را حفظ کرده و ناخن را سفت‌تر می‌‌کند. سفت شدن ناخن با لاک جلوی شکستن ناخن را گرفته و به بلند کردن ناخن ها کمک می‌کند. هر هفته لاک ناخن‌هایتان را تعویض کنید و لاک جدیدی بر روی ناخن‌هایتان بزنید تا لاک روی ناخن‌هایتان قدرت کافی برای حفاظت از ناخن‌هایتان را داشته باشد.

 

 

 عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018, عکس از جدیدترین مدل طراحی ناخن در مدلهای مختلف,مدل طراحی ناخن 2018,طراحی ناخن عروس,دیزاین ناخن 2018,

 

Save

Save

Save


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *