اخراج شدن با انجام کارهای زیر حتمی میباشد!

اخراج شدن با انجام کارهای زیر حتمی میباشد!

علت اخراج شدن

مطمئن باشید که با انجام دادن کارهای زیر اخراج شدنتان حتمی خواهد بود در زیر به علت این اخراج ها و لیست کارهای ممنوعه که نباید در محل کارتان انجام دهید را برایتان قرار داده ایم.

بیکاری این روزها مشکلی پیچیده و معضلی اجتماعی است که می تواند آسیب های زیادی را با خود به همراه داشته باشد.
در این میان هر کسی که در این اوضاع وانفسای نرخ بیکاری می تواند شعلی پیدا کند باید دو دستی آن را بچسبد تا بتواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد.
اما کار پیدا کردن همه ماجرا نیست و نگه داشتن آن از پیدا کردنش مهم تر است. اینکه ما چگونه می توانیم به ویژه در روزهای اول موقعیت کاریمان را حفظ کنیم نیاز به دانستن و آگاهی دارد.
می شود کاری کرد که یک هفته ای کار را از دست داد و می شود بعضی کارها را نکرد تا جای پای خود را در محل کار محکم کرد.
آنچه پیش روی شماست کارهایی است که اگر هر روز تنها یکی از آنها را انجام دهید می توانید مطمئن باشید که اخراج خواهید شد.

پس اگر می خواهید در این وانفسای بیکاری به کارتان ادامه دهید حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید.

روز اول : دیر سر کار برسید

این دیر سر کار رسیدن آنهم همان اول کاری مصداق خشت اول را کج گذاشتنش که اگر ادامه هم پیدا کند  که معمولا این اتفاق می افتد، باعث کج رفتن دیوار تا آخر کار می شود و این یعنی یک قدم به اخراج شدن نزدیک می شوید.

 

روز دوم : مدت زمان زیادی به ناهار اختصاص دادن، بخصوص اگر سرتان شلوغ باشد

وقت تلف کردن به بهانه ناهار، نماز یا کارهایی از این دست بویژه درروزهای نخست بسیار به چشم می آید. این امر می تواند اثر بدی روی مقامات بالا دستی بگذارد و آنها نسبت به شما بدبین کند.

روز سوم : شایعه پراکنی و زیرآب زنی

چه روز سوم و چه هر روز دیگری از زیرآب زنی و شایعه پراکنی به شدت پرهیز کنید چون نه به نفع خودتان است و نه به سود دیگران. بی اعتمادی و نگرش بد نسبت به شما تنها چیزی است که نصیبتان می شود و حتی کار ممکن است تا جایی بالا بگیرد که کارتان را از دست بدهید.

 

روز چهارم : بیش از حد روی کارهای غیرکاری وقت گذاشتن

تلفن صحبت کردن، استفاده از شبکه های اجتماعی، با دوستان و همکاران گرم صحبت شدن و مواردی از این دست اگر زیاده از حد باشد می تواند موجبات اخراج شدن تان می شود.

روز پنجم : بلند بلند اعتراض کردن

اعتراض به وضعیت موجود حتی اگر به حق هم باشد باید در چارچوب خودش اتفاق بیفتد. به جای اینکه برای اعتراض صدایتان را بالا ببرید تا مدیران بشنوند، منطقی و با احترام با مدیر مستقیمتان صحبت کنید.

روز ششم : به بهانه ی مریضی کار را پیچاندن

دست کم بگذارید یک ماه بگذرد از سر کار فتنتان بعد به فکر پیچاندن بیفتید! اصلا صورت خوشی ندارد که تنها چند روز پس ار مشغول شدن به کار جدید به بهانه های گوناگون سر کار نروید.

 

روز هفتم : با رئیس بد حرف زدن
سعی کنید احترام رئیستان را نگه دارید درغیراین صورت عاقبت خوشی در انتظارتان نخواهد بود. بخصوص برخورد اول بعد از استخدام را بسیار مد نظر قرار دهید. به طور کلی نحوه رفتار شما در هفته اول می تواند بسیار تعیین کننده باشد.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *