تعمیر لوازم ورزشی – یک شغل پردرآمد برای کسانی که فنی هستند

تعمیر لوازم ورزشی - یک شغل پردرآمد برای کسانی که فنی هستند

 

تعمیر لوازم ورزشی ، یکی از شغل های پردرآمد در ایران

اگر فنی هستید و به دنبال یک شغل پردرآمد می گردید، یکی از پیشنهادات ما طبق تجربه، تعمیر لوازم ورزشی خانگی و بخصوص باشگاهی است. با توجه به زیاد شدن تعداد باشگاه های ورزشی در سراسر کشور، به همین نسبت هم استفاده از دستگاه های ورزشی بیشتر از قبل شده و افزایش خواهد داشت.

دستگاه ها و تجهیزات ورزشی مثل همه ی وسایل دیگر، خراب می شوند و نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. اگر فنی باشید و به قول معروف دست به آچارتان خوب باشد، تعمیر لوازم ورزشی بسیار ساده است.

از آنجایی که باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در شهرهای مختلف ایران خیلی زیاد شده است، بهترین فرصت است تا به سمت یادگیری تعمیرات وسیله های ورزشی بدنسازی، دوچرخه های ثابت، اسپینینگ، تردمیل، الپتیکال و … بروید.

شاید ندانید، ولی تعمیر لوازم ورزشی کار سختی نیست و با کمی بررسی و یادگیری به آسان بودن این شغل فنی و پر سود و پر در آمد پی خواهید برد.

فقط کافی است با کمترین هزینه و سرمایه، این شغل را یاد بگیرید و از یکجا کار خود را شروع کنید. به باشگاه های ورزشی پیشنهاد بدهید که می توانید تمام دستگاه های آن سالن را سرویس و تعمیر کنید و تمام تلاشتان را بکنید تا این وظیفه را به خوبی انجام دهید.

اگر کارتان خوب باشد، به زودی کار خوب شما و انجام تعهدات شما باعث معروفیت شما در بین باشگاه داران سطح شهر و حتی استان می شود که این یعنی یک موفقیت بزرگ و کسب درآمدهای قابل توجه.

اگر بتوانید، از شرکت های وارد کننده تجهیزات ورزشی قطعات لازم را نیز تهیه کنید و دستگاه های بدنسازی و ورزشی را بصورت کامل تعمیر کنید، در واقع یک باری از دوش مدیران باشگاه ها بردارید، هم درآمد خوبی خواهید داشت و هم رضایت مشتری جلب خواهد شد.

پس نیازی نیست برای کسب در آمد میزان زیادی سرمایه داشته باشید، فقط کافی است یک جعبه یا کیف ابزار داشته باشید، وسایل و قطعات لازم برای تعمیر وسیله ورزشی را تهیه کنید و درآمد کسب کنید.

 

تعمیر لوازم ورزشی - یک شغل پردرآمد برای کسانی که فنی هستند

شغل پردرآمد برای خانم های فنی

لازم به ذکر است، اگر خانم های محترم هم بتوانند تعمیرات لوازم و دستگاه های ورزشی را یاد بگیرند، در باشگاه های ویژه بانوان از آن ها استقبال بی نظیری خواهد شد و به قولی وقت برای سر خاراندن نخواهید داشت.

ضمنا، نویسنده ی این مطلب آقای بهزاد زیبایی یکی از باشگاه داران مشهد است که مالک و موسس باشگاه پرداد در شهر مشهد است و با پیچ و خم باشگاه ها و روش های کسب درآمد از آن آشنایی کامل دارند.

امیدواریم بتوانید با ابزار آلات خود، بهترین درآمدها از نوع حلال را کسب کنید و باعث جلب رضایت دیگران نیز شوید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *