ثروتمند شدن در بازار سهام با خرید‌ و‌ فروش اعتباری

ثروتمند شدن در بازار سهام با خرید‌ و‌ فروش اعتباری

ثروتمند شدن در بازار سهام

ثروتمند شدن در بازار سهام کار سختی نیست و نیازمند رعایت کردن یک سری از رعایت و نکاتی میباشد که در زیر برای شما قرار داده ایم امیدوارم که با استفاده از این نکات بتوانید ثروتمند شوید

چگونه در بازار سهام ثروتمند شویم؟

سرمایه‌گذاری در بازار سهام، روشی است تا کمی بیشتر پول نقد اضافی به‌دست آورید. در واقع، با روش درست و مهارت‌های مناسب، سرمایه‌گذاری حتی با مبالغ کم در بازار سهام می‌تواند شما را در مسیری قرار ‌دهد که درآمد میلیاردری داشته باشید.

این‌ که میلیاردر بازار سهام شوید کار آسانی نیست و معجزه‌ای نیست که یک شبه اتفاق بیفتد ولی امکان‌پذیر است، همان‌طور که تعدادی از دانشجویان‌ام مثل تیم.جی و میشل ثابت کرده‌اند. اگر می‌خواهید میلیاردر بازار سهام شوید، در اینجا ۱۰ نکته از ثابت‌ شده‌ترین نکات آمده است تا به اهداف‌تان و درآمدی دست یابید که همیشه خواستار آن بوده‌اید.

 

برای ثروتمند شدن در بازار سهام، به سهام‌های پرخرید‌و‌فروشی توجه کنید که افزایش جدیدی داشته اند

وقتی به دنبال رویاهای‌تان‌ در بازار سهام هستید، مطمئن شوید که به سهام‌های داغ توجه دارید. تحقیق‌تان را انجام دهید، به الگو‌های‌شان نگاه کنید و توجه‌تان را معطوف سهام‌هایی کنید که در حال رشد هستند، زیرا در نظر دارید آنها را دنبال کنید تا به افزایش جدیدی برسید. به سهام‌هایی توجه نکنید که در پایین‌ترین حد هستند.

 

برای ثروتمند شدن در بازار سهام می‌توانید خرید‌ و‌ فروش اعتباری انجام دهید

بعضی از آدم‌ها فکر می‌کنند برای ثروتمند شدن به بازار داغ نیاز دارند. قضیه از این قرار نیست. فروش اعتباری را نادیده نگیرید. مجبور نیستید برای مدت طولانی یک سهام را نگه دارید تا سود کنید. فقط موفقیتی را مدنظر داشته باشید که زمانی تاجران داشته‌اند.آن‌ها مظهر کسب درآمد از فروش اعتباری هستند.

 

برای ثروتمند شدن در بازار سهام به سرعت جلوی ضررتان را بگیرید

اگر می‌خواهید در بازار موفق باشید، خودتان را کاملا از آن وضعیت رها کنید. اگر با مشکلی روبه‌رو شوید، جلوی ضررتان را بگیرید و سریع به حرکت خود ادامه دهید. به شکست‌تان فکر نکنید ولی در عوض، به آینده نگاه کنید. قرار است شکست بخورید، پس حاضر و آماده باشید تا پیش بروید.

 

برای ثروتمند شدن در بازار سهام نترسید که کل سود یا بخشی از آن را بگیرید

مسئله‌ی مهم در درآمد شما این است که واقعا سود نیستند مگر این‌ که کسب شده باشند. نترسید که بخشی از سود را از آن خود کنید یا خیلی زود به سود برسید. بازار به سرعت تغییر می‌کند؛ خوب است وقتی حس می‌کنید موقعیت مناسب است خارج شوید و سودهایی را که می‌توانید به‌دست آورید.

 

اگر می خواهید در بازار سهام ثروتمند شوید باید پذیرای فناوری جدید باشید

دنیا در حال تغییر است و این تغییر به سرعت روی می‌دهد، پس اگر می‌خواهید در بازار سهام موفق باشید، باید همراه آن تغییر کنید. اینک زمانی نیست که از شرکت‌های فناوری بترسید. این‌ها، شرکت‌های آینده هستند. از فناوری و مدل‌های جدید کسب‌و‌کار استقبال کنید و مشتاق باشید و بخواهیدکه با مدنظر داشتن سرمایه‌گذاری‌تان، جلوتر از زمان حرکت کنید.

 

سهام‌های نقد شونده را دو دستی بچسبید

اگر می‌خواهید درآمد جدی داشته باشید، بهترین راه این است که به سهام‌های نقدشونده و بسیار خرید‌ و‌ فروش‌ شده بچسبید. سعی کنید به هر قیمتی از سهام‌های غیرنقدی دور بمانید. این‌ها سهام‌هایی هستند که وعده‌های بزرگی می‌دهند ولی از روند گذشته‌شان بالاتر نمی‌روند.

 

برای ثروتمند شدن در بازار سهام، هرچیزی را که سهام می‌گوید باور نکنید

در دنیای تجارت، بحث فایده‌ای ندارد. به وعده‌ها یا جار و جنجال‌ها گوش نکنید، فقط به عملکرد سهام نگاه کنید. تحقیق‌تان را بکنید، توجه کنید آن سهام چطور عمل می‌کند و واقعا چه عملکردی را انتخاب می‌کند. در این صورت خواهید فهمید در آینده چه انتظاری از سهام دارید.

 

متنوع باشید و از اهرم ( مالی ) استفاده نکنید

زیاد خود را به دردسر نیندازید. آدم‌های بسیاری در مورد تنوع و استفاده از اهرم صحبت می‌کنند. این، راه درآمد میلیاردری نیست. من عموما هربار یک تا دو سهام را نگه می‌دارم و بیش از ۳۰درصد دارایی‌ام را در سرمایه‌گذاری‌هایم استفاده نمی‌کنم. درست است!

 

نیازی نیست کف قیمت بخرید و به سقف بفروشید

بنابراین، بسیاری از تاجران جدید به ضرب‌المثل قدیمی توجه دارند که باید به پایین‌ترین قیمت بخرید و بالاترین قیمت بفروشید.  بله، خوب می‌شد اگر می‌توانستید این کار را انجام دهید، زیرا این به معنای بیشترین سودها است ولی فقط باید به نوسان قیمت‌ها توجه کنید، نه الزاما به بالا و پایین رفتن آن‌ها. می‌توانید میانگین را در نظر بگیرید و سودهای عمده‌ای به جیب بزنید.

 

همیشه برنامه‌ای داشته باشید

اگر واقعا می‌خواهید موفقیت بلندمدتی در بازار سهام داشته باشید، بهترین چیزی که می‌توانید انجام دهید این است که در هر تجارتی با برنامه‌ای بسیار خاص وارد شوید. قبل از این‌که شروع کنید، برای آن‌ چه از سرمایه‌گذاری‌های‌تان می‌خواهید نمایه‌ی خاصی از احتمال خطر/پاداش ایجاد کنید، و آنها را ول نکنید، مهم نیستند چه هستند. هرگز از برنامه فاصله نگیرید.

 

درآمد میلیاردری از بازار سهام کاری دلهره‌آور به‌نظر می‌سد، ولی چیزی است که می‌توانید به آن برسید، اگر از این مراحل پیروی کنید و این روش اختصاصی را به ‌خاطر بسپارید. اگر خودتان را برای مواجهه با مشکلات و درک چالش‌هایی آماده کرده‌اید که همراه این راهبرد سرمایه‌گذاری است، پس خودتان را به دستیابی به اهداف سرمایه‌گذاری‌تان نزدیک و نزدیک‌تر کنید، همان‌طور که دانشجویان میلیاردری من کرده‌اند.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *