دستور تهیه ساندویچ زیبا ویژه پذیرایی از مهمانان خاص

دستور تهیه ساندویچ زیبا ویژه پذیرایی از مهمانان خاص

دستور تهیه ساندویچ زیبا ویژه پذیرایی

مطلب زیر اختصاص دارد به دستور تهیه ساندویچ زیبا که شما میتوانید از این ساندویچ ها برای پذیرایی از مهمانان خاصتان استفاده کنید بنابراین در زیر به روش پخت این ساندویچ اشاره میکنیم . امیدوارم که این ساندویچ ها را دوست داشته باشید.

شما می توانید در روز مادر از همان ابتدای روز و ازهمان لحظه ای که او از خواب بیدار می شود با دستور العمل های غذایی که هم بجای صبحانه و هم بجای ناهار می توانند سرو شوند از او پذیرایی کنید . مطمئن باشید  با کیک هایی به شکل قلب که در ظروف مورد علاقه ی مادرتان درست شده است به راحتی می توانید یک روز فراموش نشدنی را برای او رقم بزنید. در این دستور غذایی از تخم مرغ و گوشت استفاده شده که به جای گوشت می توانید از اسفناج هم استفاده کنید اما استفاده از سوسیس به هیچ عنوان توصیه نشده است

زمان لازم برای آماده کردن مواد : ۱۵ دقیقه
کل زمان لازم :۳۵ دقیقه

مواد گفته شده به اندازه ی  ۶ نفر می باشد
مواد لازم :
۳ قاشق غذاخوری کره ذوب شده
۸  تکه نان ساندویچی یا نان سفید
۶ تکه گوشت قرمز
۶ عدد تخم مرغ بزرگ
نمک و فلفل

دستور تهیه ساندویچ زیبا
۱ – در ابتدا فر را در درجه ی ۳۷۵ فارنهایت می گذاریم تا گرم شود. به آرامی نان سفید ساندویچی و یا نان تست را به ۸ برش مساوی در می آوریم و لبه های نان را به سمت بالا نگه داریم تا مواد را بتوان داخل آن ریخت .برای درست کردن این نوع شیرینی ها یا کلوچه ها باید از کره استفاده کرد.

۲ – در یک ظرف بزرگ ، به مدت، ۴ دقیقه ، کره بریزید و بگذارید تا ذوب شود و سپس نان های آماده شده را در ظرفی به مانند شکل زیر بگذارید و کره ی ذوب شده را به آن بمالید و تکه های گوشت که قبلا آنها را پخته اید را داخل این نان ها بگذارید وسپس تخم مرغ ها را طوری که سفیده و زرده ی آن اصلا از هم جدا نشود را در آن بریزید و فلفل و نمک را هم به آن اضافه کنید.با استفاده از چاقو برش های کوچکی را روی سطح تخم مرغ ها بزنید تا داخل آنها هم کاملا پخته شود.

نکته :
این نوعی میان وعده است که می توان به عنوان صبحانه آن را میل کرد. بعد ازدرست شدن این کوکی ها باید دقت شود که ظرفی که در فر گذاشته بودیم ممکن است داغ باشد و منجر شود تا دستتان بسوزد پس کاملا احتیاط را رعایت کنید .


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.