دست یابی به جوانی با یک رابطه زناشویی موفق

دست یابی به جوانی با یک رابطه زناشویی موفق

تاثیر رابطه زناشویی در زیبایی

طی نظریه جدید متخصصان راز زیبایی انسان می تواند بطور مستقیمی با رابطه زناشویی موفق در ارتباط باشد و یک رابطه زناشویی موفق می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فرد داشته باشد.

یکی از متخصصان بریتانیایی با انتشار مقاله‌ای در کنفرانس سالانه انجمن روان‌شناسی بریتانیا اعلام کرد که راز جوان ماندن، چیز پیچیده‌ای نیست، بلکه رابطه زناشویی موفق باعث جوان ماندن انسان‌ها می‌شود! او در این کنفرانس گفت:‌ «کلید اصلی برای حفظ جوانی،‌ این است

که رابطه جنسی فعالی داشته باشید و در نهایت زندگی جنسی موفقی را تجربه کنید. ضمن این‌که رابطه جنسی می‌تواند شادی و سلامتی افراد را تقویت کند، و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و افسردگی را کاهش دهد». او تنها متخصصی نیست که این نظر را درباره رابطه جنسی موفق ابراز می‌کند.

محققان دانشگاه ویلکس پنسیلوانیا نیز به این نتیجه رسیده‌اند که ۲ بار رابطه جنسی در هفته باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود، و حتی یکی از گزارشات بین‌المللی British Journal of Urology نشان می‌دهد که اگر مردان ۵ بار در هفته انزال داشته باشند، خطر ابتلا به سرطان پروستات

را تا ۳ برابر کاهش می‌دهند. به نظر متخصصان، باید تصورات غلط درباره کاهش و از بین رفتن میل جنسی با افزایش سن را کنار گذاشت، و به‌جای آن، با افزیش سن برخورد درستی داشت. افزایش سن می‌تواند با افزایش میل جنسی همراه باشد، و نگرانی‌های مربوط به بارداری دیگر تقریبا از بین می‌روند.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *