طرز تهیه تارت شکلات نارگیل یک عصرانه عالی

طرز تهیه تارت شکلات نارگیل یک عصرانه عالی

طرز تهیه تارت شکلات نارگیل

در مطلب زیر طرز تهیه تارت شکلات نارگیل را برایتان قرار داده ایم این تارت بسیار عالی و خوشمزه می باشد این تارت بسیار عالی همراه با طعم فوق العاده می باشد امیدوارم که از طعم تارت زیر لذت ببرید.

مواد تشکیل دهنده :
شکلات تلخ : ۱۶۰ گرم
شکلات سفید : ۱۵۰ گرم
موز : ۲ عدد
کره : ۱۵۰ گرم
بیسکوئیت گندمی : ۲ بسته
پودر نارگیل : ۲ الی ۳ قاشق غذا خوری
پودر کاکائو : ۲ قاشق غذا خوری
دنت شکلات کارامل : ۴ عدد

متن دستور آشپزی :
اول شکلات تلخ را به روش بن ماری آب می کنیم .

سپس بیسکوئیت ها را داخل مخلوط کن ریخته و میکس می کنیم و بعد کره را داخل آن ریخته و دوباره مخلوط می کنیم تا بیسکوئیت ها کمی حالت چسبندگی پیدا کنند .

قالب تارت تهیه کرده و آن را چرب می کنیم و مخلوط بیسکوئیت و کره را داخل آن می ریزیم و با دست وسط آن را کمی گود کرده و اطراف آن را همانند لبه درست می کنیم و آن را به مدت ۲۰ دقیقه داخل یخچال گذاشته تا سرد شود و بیسکوئیت خودش را بگیرد .

پودر کاکائو را کف ظرف می ریزیم و بعد موزها را بدون پوست حلقه حلقه های نازک کرده و در تمام ظرف بر روی پودر کاکائوها می ریزیم و بعد پودر نارگیل را روی آن ریخته و حالا شکلات آب شده را از روی بن ماری برداشته و ۴ عدد دنت شکلاتی را با آن مخلوط کرده و خوب و سریع هم می زنیم .

اکنون مایع تارت را داخل قالب و بر روی موزها ریخته ، طوری که تمام سطح را بپوشاند و بعد سطح آن را صاف می کنیم .

حالا قالب خود را در یخچال قرار می دهیم و بعد از یک ساعت و نیم تا ۲ ساعت که داخل یخچال خودش را گرفت آن را داخل ظرف دیگری قرار می دهیم یا بر می گردانیم  و در نهایت با شکلات سفید و کمی پودر نارگیل آن را با سلیقه خود تزئین می کنیم .


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *