طرز تهیه چیپس سیب یک میان وعده بسیار عالی برای کودکان

طرز تهیه چیپس سیب یک میان وعده بسیار عالی برای کودکان

طرز تهیه چیپس سیب عالی ترین میان وعده

در زیر طرز تهیه چیپس سیب را برایتان قرار داده ایم این چیپس جز یکی از بی ضررترین و مفید ترین چیپس ها در میان چیپس های دیگر میباشد که می توانید از این چیپس بعنوان یک میان وعده سالم برای کودکانتان تهیه کنید. این چیپس به مواد لازم زیادی نیاز ندارد و شما میتوانید با استفاده از آب , شکر و آبلیموی تازه این چیپس بسیار عالی را تهیه کنید.

این چیپس خوش طعم را به خصوص برای کودکان به عنوان یک میان وعده سالم به راحتی در منزل تهیه کنید.

مواد لازم برای ۴ نفر
آب : دو پیمانه
شکر: یک و نیم پیمانه
آب لیموی تازه : ۳- ۲ عدد لیمو
سیب : دو عدد ترد و خوش طعم

طرز تهیه چیپس سیب
در یک قابلمه کوچک، آب و شکر را با هم مخلوط کرده و روی حرارت متوسط آن‌ها را بجوشانید، سپس آن‌ها را کنار بگذارید تا خنک شوند.سیب‌ها را روی یک سطح صاف قرار داده و با استفاده از نوک یک چاقوی تیز، ‌سر و ته آن‌ها را درآورید.سیب‌ها را به صورت افقی روی سطح قرار دهید و تا حد امکان آن‌ها را به صورت نازک ببرید.همانطور که هر قطعه را نازک می‌برید، تخم‌های آن‌ها را نیز جدا کنید و روی آن‌ها آب لیمو بپاشید.سپس آن‌ها را درون شربتی که تهیه کرده‌اید به مدت ۳- ۲ ساعت یا طی شب، قرار دهید.فر را از قبل روی حرارت ۲۰۰ درجه فارنهایت گرم کنید.سیب‌ها را از درون شربت بیرون آورده و آن‌ها را با دستمال آشپزخانه خشک کنید و به صورت یک لایه روی کاغذ مخصوص پخت در سینی فر بچینید.

نکته: در این قسمت برای این ‌که به هنگام پخت، کاغذ پخت روی سیب‌ها تا نخورده و برنگردد بهتر است روی سر و ته کاغذ را یک وسیله سنگین مانند قاشق قرار دهید.

سیب‌ها را تا زمانی که ترد شده (حدود یک ساعت) درون فر حرارت دهید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.