طرز تهیه ژله شیر نارگیل ویژه مهمانی های رسمی

طرز تهیه ژله شیر نارگیل ویژه مهمانی های رسمی

طرز تهیه ژله شیر نارگیل

در مطلب زیر طرز تهیه یک نوع ژله دیگر را برایتان قرار داده ایم. طرز تهیه ژله شیر نارگیل یکی از پرطرفدارترین نوع دسره و ژله ها میباشد .که در میان خانم ها طرفداران بسیار زیادی دارد و بهمین دلیل می باشد که بیشتر در مهمانی های رسمی از این نوع ژله استفاده می گردد .

زیرا هم طعم بسیار فوق العاده ای دارد و هم زیبایی بسیار خاصی که به همین دلیل خانم ها از این نوع ژله در مهمانیهایشان بهره می برند.

ژله یکی از دسرهایی است که بسیاری از خانمها دوست دارند بخصوص در مهمانیها درون سفره بگذارند؛ هم به زیبایی و تزئین سفره کمک می‌کند، هم با آن تنوعی به مخلفات سفره داده‌اند. اگر شما هم از این افرادید، طرز تهیه ژله شیرنارگیل را در ادامه فرا بگیرید.

طرز تهیه ژله شیر نارگیل

مواد لازم :
آگارآگار رشته‌ای : ۲۰ گرم
شکر: به مقدار لازم
شیرنارگیل ۲۰۰ گرم
آب : ۱ لیتر

طرز تهیه ژله شیر نارگیل

طرز تهیه :
در یک شیرجوش مناسب یک لیتر آب را جوش آورده و آگارآگار را به آن افزوده تا حل شود و اجازه دهید تا چند دقیقه‌ای بجوشد تا به غلظت مناسب برسد. برای تست زمان مناسب کمی از مایع را در قاشقی بریزید و بعد از اینکه کمی سرد شد با دو انگشت از آن بردارید اگر بین دو انگشت کش آید آماده برداشتن است در غیر این صورت زمان بیشتری به جوشیدن اختصاص دهید.
وقتی مایع آماده شد شکر را تا حدی که شیرینی آنرا دوست دارید اضافه کرده و سپس شیر نارگیل را اضافه کنید و مقداری هم زده تا مواد با هم مخلوط شوند.
ژله را در قالب مورد نظر ریخته و در یخچال بگذارید تا ببندد. برای بیرون آوردن از قالب کافی است لبه‌های ژله را با چاقو از قالب جدا نموده، ظرف مورد نظر را روی قالب گذاشته وقالب را برگردانید. روی ژله را به دلخواه تزئین کنید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *