هیچگاه یک تنه مشکلات اقتصادی زندگیتان را حل نکنید!

هیچگاه یک تنه مشکلات اقتصادی زندگیتان را حل نکنید!

حل مشکلات اقتصادی خانواده

مطلب زیر حل مشکلات اقتصادی خانواده توسط زنان را ممنوع کرده زیرا با انجام دادن کارهای زیر توسط خانم ها مشکلات بسیار زیادی برای فرد ایجاد می گردد که در زیر به آنها اشاره میکنیم.

حتی اگر مردتان دچار مشکلات اقتصادی بود یا در محل کار مشکل داشت شما نباید یک تنه اقدام به حل کردن تمام مشکلاتش بکنید. اگر مرتب این کار را بکنید در آخر خود را با کسی می یابید که همیشه دو دل است و نمی تواند مسئولیت شکست هایش را بپذیرد. همیشه به خاطر داشته باشید که شما یک زن هستید نه کارگری که می توانم همه چیز را حل کند. این بدان معنا نیست که هرگز یاور همسر خود نباشید کمک کردن به یکدیگر در زندگی بسیار ارزشمند است اما به شرطی که باعث خراب شدن یکی از طرفین نشود.

 

خرید کادوهای گران قیمت

بهترین کار این است که به یکدیگر هدایایی بدهید که از نظر ارزشی برابر باشند. دادن کادویی گران قیمت به کسی که دوستش دارید مخصوصا زمانی که او نتواند به همان شکل کارتان را جبران کند باعث می شود حس بدی به او دست دهد و بابت این کادو خود را سرزنش کند. همچنین اگر طرف مقابلتان فردی نمک نشناس باشد می تواند از عشقتان برای رسیدن به آنچه خود می خواهد سوء استفاده کند ( این حالت برای خانم ها نیز صادق است ).

 

دائم دل سوزاندن

برخلاف خانم ها، آقایان عاشق زنی که دائم برایشان تاسف می خورد نمی شوند. این را به خاطر داشته باشید چون همیشه برای حمایت عاطفی و روحی کنارش بودید دلیل نمی شود که رابطه تان عمیق و کامل است.
یک زن باهوش برای رسیدن به دستاوردهای جدید مردش را حمایت می کند و الهام بخشش می شود. و این واقعا یکی از رازهای داشتن رابطه ای شاد است.

 

گفتن ” چی بهت گفته بودم؟ “

حتی اگر ۱۰۰ درصد هم حق با شما باشد، هیچ چیز بدتر از به کار بردن جمله ” چی بهت گفته بودم؟ ” نیست. با گفتن این جمله به مردتان نشان داده اید که از او باهوش تر هستید و برای یک مرد این بی احترامی است. هر مردی دوست دارد حس کند برای زنش برجسته و مهم است. برای اینکه رابطه خود را همیشه قوی نگه دارید هرگز جملاتی با این معنا را به کار نبرید.

 

رها کردن زندگی شخصی و حرفه خود

یک زن تنها به خاطر اینکه عشق زندگیش را پیدا کرده نباید تمام دوستان و حرفه خود را به فراموشی بسپارد. متاسفانه اگر لذت های شخصی خود را فدا کنید تا زمان بیشتری را برای مراقبت از خانواده صرف کنید ممکن است مردتان نیز علاقه اش را به شما از دست بدهد. زندگی تان بیرون از خانواده هرچقدر متنوع باشد همسرتان را نیز بهتر می توانید درک کنید. تعادل بسیار مهم است خود را اسیر یکنواختی نکنید هم خانواده خود را داشته باشید هم دوستانتان را.

 

تغییر دادن ظاهر

این کاملا طبیعی است که یک زن دوست داشته باشد برای مردی که عاشقش است زیبا باشد. اگر مردتان فشار آورد که باید ظهر خود را به کلی تغییر دهید باید بگویم به چنین مردی نیاز ندارید.
البته اگر چیزی از شما خواست که می توانستید راحت قبولش کنید لازم نیست مخالفت نشان دهید. چنین تغییراتی نه تنها به رابطه تان آسیب وارد نمی کند بلکه کمک می کند از نظر عاطفی نیز بیشتر با یکدیگر مرتبط شوید.

 


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *