چطوری با یوگا و تای چی استرس را از خود دور کنیم؟

چطوری با یوگا و تای چی استرس را از خود دور کنیم؟

ورزش یوگا و تای چی

تمرینات ذهن و بدن  یکسان نیستند. یوگا و تای چی ممکن است در چند حرکت  شبیه به هم باشند اما شیوه های مختلف در اجرا وجود دارد.
در حالی که این دو نوع تمرین هر دو شرقی هستند، یوگا ابتدا از هند می پیوندد، در حالی که تای چی از خاستگاه چینی است. تای چی در واقع یک هنر رزمی است، در حالی که یوگا تمرین شیوه زندگی است. هر دو هدف بهبود سلامت شما، طول عمر و سلامت روان است، اما رویکردهای فیزیکی متفاوت دارند.


ورزش های کسب آرامش

ورزش یوگا و تای چی: خیلی از افراد به وسیله  انجام ورزش های یوگا و تای چی قادر به کسب آرامش می باشند. تای چی شکلی از هنر نظامی چینی است که حرکات حیوانات را شبیه سازی می کند مثل مار و درنا. یوگا شامل یکسری از ورزش های خاص خود می باشد و هم چون تای چی، فرد تمرین ها را از سطح مبتدی شروع می کند هنگامی که در حرکات و ورزش ها ماهر شوید در نهایت به مراحل پیشرفته و سخت تر قدم می گذارید. هر دو نوع تای چی و یوگا می توانند در فرد احساس کنترل و آرامش را فراهم کنند.

کلام آخر

ممکن است در مورد درمان هایی که می تواند کمک کننده باشد مثل بیوفیدبک یا طب سوزنی چیزی نمی دانستید یا درباره داروهای تجویزی که به طور عمده برای درمان سردرد طراحی شده اند اطلاعاتی کسب کرده اید. داروهایی که برای سایر دردها نیز استفاده می شوند اما در درمان سردرد نیز موثر هستند. یا مکمل ها و ویتامین هایی که ممکن است برای خیلی از مردم مبتلا به سردرد مفید باشد مثل ریبوفلاوین، منیزیوم و ملاتونین.

چطوری با یوگا و تای چی استرس را از خود دور کنیم؟

شاید نمی دانستید که برخی از فعالیت ها مثل حمل یک کیف سنگین یا قرار دادن گوشی موبایل میان شانه و گوش ایجاد سردرد می نماید و تغییر این رفتارها می تواند سردردتان را تسکین دهد. امیدواریم پیام های این کتاب شما را در مسیر درستی برای رهایی از سردرد و یا حداقل کاهش تعداد و شدت سردرد رهنمون سازد. سردرد می تواند زندگی مردم را تباه سازد و حذف این درد می تواند آرامش را به زندگی آنان بازگرداند.

به خاطر داشته باشید تعداد پزشکانی که اقدام به درمان سردردهای مزمن می کنند درست شبیه سایر اختلالات پزشکی مزمن مثل فشار خون، تیروئید و دیابت افزایش پیدا کرده است. به ملاقات پزشکی که سردرد را به عنوان یک درد واقعی پذیرفته و یافتن راهکارهای درمان بیماران را مهم می داند بروید. اجازه ندهید هر فرد بی تجربه ای به شما بگوید که مجبور به ادامه زندگی با سردرد هستید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.