کاهش هزینه های پاییزی با عایق کردن درب و پنجره ها

کاهش هزینه های پاییزی با عایق کردن درب و پنجره ها

راههای کاهش هزینه های پاییزی

با تغییر هر فصل هزینه هایی را باید متقبل شد در زیر راههای کاهش هزینه های پاییزی را برایتان قرار داده ایم که یکی از این راهها عایق کردن درب و پنجره های منزل میباشد. در زیر راههای دیگر را نیز برایتان قرار داده ایم.

پاییز آمد. با شروع این فصل هزینه های جدیدی اضافه می شود؛ از جمله افزایش قبض برق و گاز، هزینه های مدرسه و برنامه های آموزشی کودکان، و لباس های گران تر در این فصل سرد. نباید بگذاریم این هزینه ها کمرشکن شود! در این چند روش ساده می آموزید که چگونه بخشی از مخارج این فصل را کم کنید.

 

خانه تان را در برابر تغییرات دما عایق کنید
قبل از آنکه دمای هوا افت پیدا کند، به فکر عایق کردن خانه تان باشید. عایق کردن درب و پنجره های خانه، در کم کردن هزینه های گرمایشی خانه، به شما کمک بزرگی خواهد کرد. همچنین چک کردن عایق پشت بام و تمیز کردن آن از مشکلات احتمالی پیشگیری می کند. مطمئن باشید رسیدگی به این موارد آرامش فکری قابل توجهی برایتان خواهد داشت و منزل تان را برای این فصل آماده خواهد ساخت و کاهش هزینه های پاییزی .

 

در خانه آشپزی کنید
بیرون از خانه شام خوردن با دوستان را کم تر کنید. بگذارید با خود رو راست باشیم. بیرون غذا خوردن خرج دارد! علاوه بر این، با سرد شدن هوا و کوتاهتر شدن روزها بهتر نیست در جای دنجی مثل خانه با دوستان و اقوام دور هم جمع شویم و شام بخوریم؟ برای خرید مواد غذایی بصورت تفریحی با دوستان به فروشگاه های محلی بروید. آشپزی در این فصل نه تنها شیوه ای است عالی برای چشیدن طعم پاییز، بلکه در کاهش هزینه ها به طرز قابل توجهی موثر است.

 

از شهر خارج شوید
تابستان به سر رسید، اما به این معنا نیست که بهترین سفرهای امسال تان هم تمام شود. پاییز فصلی ایده آل برای خارج شدن از شهر است زیرا هزینه های وسایل حمل و نقل کاهش می یابد، دمای هوا کم شده و اکثر افراد در خانه می مانند، و از همه مهم تر، مکان های توریستی بسیار خلوت می شوند. اما زیاد طولش ندهید! اکثر این تخفیفات برای بازه زمانی کوتاهی صورت می گیرد. چمدان ها و لوازم سفر نیز اصولا در پاییز حراج می شوند، بنابراین پاییز، بهترین فصل برای خرید اینگونه وسایل است.

 

در هزینه های اتومبیل صرفه جویی کنید
چک کردن روغن ماشین و باد چرخ ها در کاهش هزینه های خودرو بسیار موثر است. حتما از مایع ضد یخ استفاده کنید. مایع برف پاک کن شیشه اتومبیل را حتما چک کنید. کاهش هزینه های پاییزی  اکثر اینها مواردی است که خودتان بتنهایی، و با صرف هزینه ای جزیی از عهده انجام آن بر می آیید.

 

هنر و خلاقیت خود را به نمایش بگذارید
شما می توانید برخی از زیباترین تزیینات دکوراسیون های پاییزی را در طبیعت پیدا کنید. و بهترین نکته آن، مجانی بودنشان است! اگر قاب عکسی دارید که خالی و بلا استفاده است، از آن برای قاب کردن برگ های زرد و نارنجی پاییزی استفاده کنید، و یا از گل و برگ های خشک پاییزی برای پشت در خانه حلقه گل بسازید. می توانید کاج هایی را در سبد قرار داده و میزتان را با آن تزیین کنید.

 

تمرینات ورزشی تان را در محیط باز انجام دهید
شاید فصل استخر رفتن گذشته باشد، اما پاییز نیز فصلی مناسب برای ورزش های بیرون از خانه است. چرا پول اضافه برای باشگاه رفتن بپردازید وقتی می توانید از هوای عالی لذت ببرید؟ خود را متعهد کنید که در هفته چند بار (ترجیحا در ساعات و روزهای مشخص) به پیاده روی و یا دویدن بروید. می توانید به پارک های محله خود سر بزنید و از وسایل ورزشی آن استفاده کنید. کاهش هزینه های پاییزی

 

در تفریحاتتان صرفه جویی کنید
راه های جدید و مفرحی برای گذراندن اوقات فراغت تان پیدا کنید. پارک، از بهترین گزینه ها برای گردش در پاییز است، و معمولا هزینه ورودی ندارد و همچنین تفریحی خانوادگی و دوستانه است.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *