طرز تهیه 13 سالاد تابستانی و بهاری همراه با نام این سالادها (2)

طرز تهیه 13 سالاد تابستانی و بهاری همراه با نام این سالادها (2)

طرز تهیه ۱۳ سالاد تابستانی

در زیر به طرز تهیه ۱۳ سالاد تابستانی اشاره کرده ایم شما میتوانید با استفاده از این سالادها در تابستان یک شام عالی و سبک بدون هیچ هزینه اضافی این سالاد بسیار عالی و خوشمزه را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

سالاد بهاری و تابستانی می تواند بسیار ساده باشد و از ترکیب سرکه با برگ های سبز تشکیل شده باشد و یا آن که یک قدم جلوتر رفته و برخی ترکیبات مخصوص فصل همانند نخود، مارچوبه، تربچه و کنگر به آن اضافه کنید.

کیفیت مواد اولیه تان برای یک سالاد بهاری و تابستانی باید اینگونه باشد : برگ ها باید روشن و تازه باشند. کلم های تازه که هیچ گونه لک زدگی ندارند را انتخاب کنید.

چگونگی نگهداری از سبزیجات : کلم باید شسته شده و کاملا خشک شود تا هر گونه رطوبت اضافی آن حذف گردد. برگ های سبز شسته و خشک شده را در پاکت های پلاستیکی شفاف قرار داده و به مدت ۳ تا ۵ روز در فریزر قرار دهید.

سالاد تربچه با بلو چیز (پنیر آبی)

ترکیب تربچه تند و ترد و بلو چیز تیز طعم این سالاد را از دیگر سالاد ها تمایز می دهد.

سالاد مارچوبه و نخود

مارچوبه خام و نخود در کره شیر همراه با ترخون، پیازچه و جعفری تفت داده شده برای شما حس تازه بودن را ایجاد کند.

سالاد خیار و نعنا با نان پیتای برشته

سس سرکه آبلیمویی و خوش رنگ بر روی این سالاد طراوت دهنده لوبیا سبز، خیار و نعنا، ریخته می شود. نان پیتا برشته شده به سیر و آغشته به روغن زیتون ترکیب بسیار عالی ایجاد می کند.

کلم کره ای گریل شده با نان سیر

گریل کردن باعث جمع شدن لبه های کلم شده به سمت داخل شده و آن را خشک و ترد می کند. این کار به علاوه برشته کردن لبه های کلم طمی خاص به آن می بخشد. برای تزئینات روی سالاد از نان با طعم سیر استفاده کنید که این کار باعث جذاب تر شدن این سالاد می شود.

سالاد نخود سبز،بیکن ایتالیایی سوخاری شده و سس سرکه نعنایی

یک ویژگی جدید به ترکیب همیشگی نخود سبز و نعنا اضافه کنید. در این سالاد پر طراوت از تمام برگ های بهاری سبز استفاده می شود و می تواند به سس سرکه نیرو و قوت می بخشد

سالاد سبزیجات با پنیر موزارلا

این سالاد بسیار ساده است، در نتیجه کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن بسیار مهم هست. از بهترین روغن زیتون و نمک دریایی موجود استفاده کنید و از پنیر بوفالو موزارلا که طعم تند و عالی دارد استفاده کنید.

سالاد کلم چرب شده با ماهی آزاد پخته شده و سبزیجات

در حالی که ماهی آزاد در حال پخته شدن است، خیلی سریع مواد سالاد را در داخل هم زن بریزید. تهیه این سالاد-غذا تنها ۲۰ دقیقا زمان می برد.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.