4 روش برای پنهان کردن موهای سفید

چگونه موهای سفید را پنهان کنیم؟

4 روش برای پنهان کردن موهای سفید
۴ روش برای پنهان کردن موهای سفید

چه خوشتان بیاید چه نه، در مقاطعی از زندگی موهای همه ی ما کم کم سفید می‌شود، مگر اینکه کاملا طاس باشیم. این اتفاق به این دلیل رخ می‌دهد که فولیکل ها رنگ کمتری تولید می‌کنند. موهای سفید می‌تواند هر جایی از سر پدیدار شود، اما معمولا از اطراف یا جلوی سرتان شروع به رشد کردن می‌کنند.

موهای سفید را بپوشانید

با افزایش سن، موهای سفید، بخش بیشتری از سر ما را می‌پوشانند. اگر شما جلوه ی موهای سفید را نمی پسندید، راه‌هایی وجود دارد که بتوانید آن‌ها را پوشش داده یا پنهان کنید که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

دستورالعمل

۱. موهایتان را با رنگ مو رنگ کنید. محصولی را انتخاب کنید که توسط آن تمام موهای سرتان را رنگ کنید. پس از شش هفته یا هر زمانی که احساس کردید ریشه ی موهای سفید در حال پدیدار شدن هستند این کار را تکرار کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب رنگ موی تیره تر یا روشن‌تری در موهایتان هایلایت ایجاد کنید. با این روش، موهای سفید شما مخلوط شده و مدت زمان بیشتری تا رنگ‌آمیزی بعدی مهلت خواهید داشت.

۲. می‌توانید کلاه بگذارید! مدلی را انتخاب کنید که روی سرتان بنشیند و موهای سفیدتان را بپوشاند. ممکن است شما تمایلی به رنگ کردن موهایتان نداشته باشید، بعنوان مثال اگر در ناحیه ی گیج گاهتان موهای سفید دارید، برای مهمانی های خاص، می‌توانید کلاهی مانند یک کلاه بافتنی انتخاب کنید. اگر شما مرد هستید و در فرق سرتان موهای سفید دارید، می‌توانید از عرقچین یا کلاه‌هایی به آن سبک یا حتی از انواع کلاه کپ در رنگ بندی و استایل های مختلف استفاده کنید.

۳.از دستمال سر استفاده کنید.
یک دستمال سر رنگی را به موهایتان گره بزنید یا اینکه موهای خود را در آن بپیچید تا کاملاً روی سرتان را بپوشاند. انتهای دستمال سر را نیز می‌توانید پشت سرتان به موازات گوش‌ها گره بزنید. با این کار به صورت تأثیر گزاری موهای سفیدتان پوشیده می شود.

۴. می‌توانید بدون اینکه موهایتان را کامل رنگ کنید، با استفاده از محصولات خاصی که مخصوص پوشش موهای سفید طراحی شده‌اند و حاوی برسی مشابه برس ریمل هستند، تنها موهای سفید خود را رنگ کنید. این محصولات تأثیر مشابهی مانند تأثیر ریمل بر روی مژه ها خواهد داشت. همچنین می‌توانید به موهای سفیدتان ریمل هم بمالید! اما حواستان باشد که از ریمل های قدیمی استفاده نکنید تا ریمل روی موهایتان گوله نشود. / فیتنس مگزین


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *