کمک پرستاری؛ ایا گذراندن دوره های کمک پرستاری برای مهاجرت توصیه میشود؟

کمک پرستاری؛ ایا گذراندن دوره های کمک پرستاری برای مهاجرت توصیه میشود؟

فکر کمک به دیگران در ذهن کسانی ایجاد میشود که به لحاظ شخصیتی کمی مهربانتر هستند و دل رئوف و نازکی دارند. احتمالا ارتباط مستقیم روانشناختی بین این دو مسئله وجود دارد. اگر شما چنین وجهه شخصیتی در خودتان میبینید و در عین حال به دنبال راهی برای بیرون رفتن از شرایط بد اقتصادی و اجتماعی ایران هستید، یک راه بسیار ساده پیش پای شماست. گذراندن دوره کمک پرستاری، دریافت مدرک مربوطه و اقدام برای مهاجرت به کشورهای دیگر! سوالی که حالا پیش می آید این است که از چه طریقی باید برای دریافت این مدرک اقدام کرد و اصلا دوره کمک پرستاری یعنی چه؟ روابط عمومی مرکز سلامت ایرانیان اعلام کرده که پاسخ تمام این سوالات شما در دستانشان است. همراهمان باشید تا باهم این موضوع را بررسی کنیم.

دوره کمک پرستاری؛ ویژگی ها و نکاتی درباره این دوره

به گزارش روابط عمومی مرکز سلامت ایرانیان، دوره کمک پرستاری، دوره ای است ۸ جلسه ای که ۶ جلسه آن به صورت تئوری و ۲ جلسه از آن به صورت عملی برگزار میشود. شما در طول این جلسات فرا خواهید گرفت که چگونه به بهبود بیمارتان کمک کنید. بهداشت و تغذیه او را در نظر بگیرید. تخت بیمار را پیش از آمادن وی به اتاق آماده کنید. در عین حال تمام ابزار و تجهیزات پزشکی را تمیز و پاکیزه نگه دارید. وظایف خود را درست مطابق آن چیزی که سرپرستتان میگوید انجام دهید. برای بیماران اورژانسی اقدامات اولیه را بتوانید به طور کاملا مناسب مهیا کنید. از زخم های بیمار مراقبت کنید. آناتومی بدن انسان را بشناسید و بتوانید علائم حیاتی افراد را اندازه گیری کنید. مسمومیت های استخوانی، سوختگی و اقدامات درمانی مربوط به آنها را بشناسید. شیوه پانسمان، اتل بندی، بانداژ و تزریقات را به خوبی فرا بگیرید. از روش ها و تجهیزات پیشرفته بتوانید به خوبی برای وضعیت حاد بیمار در هنگام تنگی نفس، ایست قلبی و سکته بهره ببرید. و درنهایت در این دوره یاد خواهید گرفت چگونه اصول مراقبت اولیه را رعایت کنید.

شرکت در دوره کمک پرستاری و مزایای بی کران آن

مزایای شرکت در دوره کمک پرستاری به گفته مرکز سلامت ایرانیان بسیار زیاد است. از کاربردی بودن سرفصل ها و تطابق آن با فضای کاری گرفته تا ارائه مدرک معتبر و قابل استعلام با مهر و هولوگرام دانشگاه علاوم پزشکی. شما در این دوره ها، زیر نظر اساتید مجرب و بسیار معتبر قرار خواهید گرفت و بعد از اتمام دوره در صورتی که کارتان بسیار خوب باشد و همچنین بتوانید جزء نفرات برتر دوره باشید، شما را به طور مستقیم به بیمارستان ها یا شرکت های پرستاری معرفی خواهند کرد. از دیگر مزیت های شرکت در آموزش کمک پرستاری میتوان به این نکته اشاره کرد که مرکز سلامت ایرانیان دسترسی بسیار ساده ای دارد و از طریق مترو یا تاکسی میتوانید خودتان را به مقصد برسانید.

آموزش های تئوری و عملی به صورت همزمان از شما فردی با مهارت و دانش کافی برای شروع کار، میسازد. هزینه دوره کمک پرستاری بسیار مناسب است و برای کسانی که شرایط پرداخت یکجای آن را ندارند، امکان قسط بندی بدون دریافت سود نیز وجود دارد. هدف مرکز سلامت ایرانیان تربیت و پرورش افرادی است که در کارشان متخصص هستند. نکته نهایی درباره این دوره ها این است که این مرکز تنها جایی است که مدرک معتبر از دانشگاه علوم پزشکی ارائه میکند.

دوره کمک پرستاری برای مهاجرت فایده دارد؟

این روزها بازار مهاجرت بیشتر از هر بازار دیگری در ایران توسعه یافته است. تقریبا همه افراد در ایران یا دارند به مهاجرت فکر میکنند یا میخواهند به زودی مهاجرت کنند. در چنین شرایطی برخی افراد راحتتر از ایران خارج میشوند چرا که مدارک لازم برای کار کردن یا تحصیل را دارند اما خیلی ها هم هستند که چنین شرایطی ندارند. توصیه ما به آنها این است که شرکت در دوره های معتبر میتواند منتهی به مدارکی بسیار مهم شود که از آن برای مهاجرت به کشورهای دیگر استفاده کنید. دوره کمک پرستاری ارائه شده توسط مرکز سلامت ایرانیان به این صورت برگزار میشود که شما بعد از گذراندن دوره، مدرکی دریافت میکنید که قابلیت ترجمه دارد و میتوانید با آن به کشورهای دیگر دنیا مهاجرت کنید. اگر قصد و هدفتان قطعی است یک لحظه را هم برای ثبت نام خود در این دوره، از دست ندهید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *