عکس مدل موهای جدید مردانه 2018 | مو پسرانه جدید فشن

عکس مدل موهای جدید مردانه

در این مطلب از سایت روزانه آنلاین  برای شما نمونه هایی ازعکس مدل موهای جدید مردانه  مدل موی مردانه جدید ۲۰۱۸,مدل موهای مردانه جدید ۲۰۱۸,مدل موی پسرانه جدید ۲۰۱۸,مدل موهای پسرانه جدید ۲۰۱۸,مدل مو جدید پسرانه ۲۰۱۸ کوتاه,مدل مو جدید پسرانه   فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

عکس مدل موهای جدید مردانه مدل موی پسرانه جدید فشن,مدل موهای پسرانه فشن جدید

جدید ترین مدل مو مردانه فشن,مدل موهای مردانه فشن جدید

عکس مدل مو پسرانه جدید فشن,مدل موی مردانه جدید کوتاه

مدل مو پسرانه جدید کوتاه,مدل موهای جدید مردانه کوتاه

مدل موی پسرانه جدید کوتاه,مدل مو جدید پسرانه کوتاه ۲۰۱۸

مدل موهای جدید پسرانه کوتاه,مدل موی مردانه کوتاه جدید

جدیدترین مدل مو مردانه کوتاه

مدل مو های کوتاه مردانه جدید

مدلهای موی مردانه جدید

موهای ما توسط یک لایۀ محافظ، مراقبت می‌شوند، این لایه سبوم است که توسط غذۀ سباسه ترشح می‌شود. وقتی که این ماده به میزان کافی تولید نشود، کراتین (اولین ماده تشکیل دهنده مو) آب از دست می‌دهد و مو خشک می‌شود.

در بیشتر موارد، این تحریک شدگی بر اثر مصرف بیش از حد محصولاتی که حاوی عناصر شیمیایی اند، یا درمان اشتباه به وجود می‌آید. دکُلُره کردن مو، رنگ ها، نور آفتاب، براشینگ، سشوار کردن و استفاده از ژل نیز دشمنان موی خشک هستند. گاهی اوقات، ممکن است مو به دلایل طبیعی دچار خشکی شود. در واقع، به علت پیری مو، خصوصاً از ۴۵ سالگی به بعد، آبرسانی به موها کمتر می‌شود.

چه طور از موها محافظت کنیم؟

در اولین گام، دست از حساس کردن موهایتان بردارید ! بین شامپو زدن موها فاصله بیندازید و از سشوار کردن موها خودداری کنید، یا اگر خواستید این کار را انجام دهید، سشوار را حداقل با ۵ سانتی متر فاصله نسبت به سرتان نگه دارید، ضمناً دمای سشوار هم باید پایین باشد.

برخی مواد غذایی ممکن است وضعیت موهایتان را بهبود ببخشند، خصوصاً اسیدهای چرب، مانند: روغن گردو، روغن هستۀ انگور، روغن آفتابگردان، روغن ماهی ها و … .

انواع مدل مو مردانه جدید,مدلهای مو پسرانه جدید,انواع مدل مو پسرانه جدید,انواع مدل مو مردانه جدید


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *