عکس دکوراسیون داخلی منزل کوچک با طراحی های زیبا و شیک

عکس دکوراسیون داخلی منزل کوچک

در این مطلب از سایت روزانه آنلاین  برای شما نمونه هایی از عکس دکوراسیون داخلی منزل کوچک   دکوراسیون منزل جدید,دکوراسیون منزل جدید بهاره رهنما,دکوراسیون منزل جدید ۲۰۱۸,دکوراسیون منزل جدیدترین,جدیدترین دکوراسیون منزل,دکوراسیون منزل جدید و شیک,دکوراسیون منزل جدید ایرانی,دکوراسیون منزل جدید ۲۰۱۸,دکوراسیون منزل جدید ۲۰۱۸,دکوراسیون   فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

 

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی جدید,دکوراسیون منزل عروس ایرانی جدید

جدیدترین مدلهای دکوراسیون منزل ایرانی

مدل جدید دکوراسیون منزل ایرانی

جدیدترین دکوراسیون منزل عروس ایرانی

عکس دکوراسیون جدید منزل ایرانی

دکوراسیون منزل با رنگ قرمز

اگر از طرحی که تازگی ها مد شده، خوشتان آمده است و دوست دارید در دکوراسیون خانه خود از آن استفاده کنید، شما را منع نمی کنیم اما در این کار زیاده روی نکنید و سعی کنید چنین تغییراتی را در ابعاد کوچک به فضا بدهید. به عنوان مثال اگر از مبل های گلدار خوشتان آمده، به جای تعویض کل مبل ها، بالشتک ها را گلدار کنید. در این صورت می توانید پس از چند سال که از مد افتادند آنها را با طرحی دیگر و هزینه ای کمتر تغییر دهید.مبل های شما باید میزبان میهمانان و کودکان زیادی باشند. بنابراین اگر با صرف هزینه ای بیشتر، مبلی با کیفیت تر خریداری کنید، در مدت زمان طولانی تری از آنها استفاده خواهید کرد.

نکات نبایدی در دکوراسیون داخلی منزل:
تعادل نقش مهمی در دکوراسیون خانه دارد. شما نباید در استفاده از چیزی که به آن علاقه دارید زیاده روی کنید. به عنوان مثال اگر عاشق طرح های راه راه هستید، آن را تنها در یک یا دو تا از لوازم منزلتان به کار گیرید. با این روش این طرح بیشتر و خاص تر به چشم می آید. از به کار گیری یک طرح برای کل خانه به شدت خودداری کنید.هر فضا باید شخصیت خاص خود را داشته باشد بنابراین سعی کنید مکان های مختلف خانه را شبیه به هم تزیین نکنید. به عنوان مثال اگر به رنگ آبی تمایل دارید، درجات مختلف آبی را برای هر فضا به کار گیرید یا کلکسیون لیوان را در اتاق پذیرایی و کلکسیون قوری را در آشپزخانه قرار دهید.

دکوراسیون خانه با رنگ قرمز,دکوراسیون داخلی منزل با رنگ قرمز,دکوراسیون داخلی منزل با رنگ زرشکی


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *