آموزش پخت لازانیا با کدو تنبل و قارچ تازه

آموزش پخت لازانیا با کدو تنبل و قارچ تازه

آموزش پخت لازانیا با کدو تنبل

از کدو حلوایی در تهیه همه غذاها استفاده می شود شما میتوانید آموزش پخت لازانیا با کدو تنبل را در مطلب زیر ببینید و این غذای بسیار خوشمزه را برای پذیرایی از مهمانان ویژه یک شام عالی تهیه کنید.

آموزش پخت لازانیا با کدو تنبل
من عاشق کدو تنبل هستم- کدوتنبل یکی از میوه های مورد علاقه من است. مهم نیست کدو تازه باشد یا کنسرو شده ، شما مارمالاد این میوه را هم با هر چیزی می توانید میل کنید. با نان های شیرین و یا بعد از غذاهای مورد علاقه تان به

عنوان دسر میل کنید. کدوتنبل طرز پخت بسیار آسانی هم دارد. ما هم در اینجا به شما علاقمندان کدو یک دستورالعمل جدید آموزش می دهیم.

آموزش پخت لازانیا با کدو تنبل 
مواد لازم برای شش نفر
۵۵۰ گرم قارچ تازه و خرد شده
یک عدد پیاز کوچک ، خرد شده
۲/۱ قاشق چایی خوری نمک
۲ قاشق چایی خوری روغن زیتون
۱ قوطی کدو کنسرو شده
۲/۱ فنجان خامه
۱ قاشق چایی خوری
۱ برگ خشک شده نعناع
فلفل کوبیده شده
۹ عدد پاستای خام
۱ فنجان پنیر کم چرب ریکوتا (ایتالیایی)
۱ فنجان پنیر مازارلای ایتالیایی (پنیر سفید سفت) ؛ بریده شده
۴/۳ فنجان پنیر پارمیسان (ایتالیایی)

دستورالعمل
در یک قابلمه کوچک قارچ ، پیاز و یک چهارم نمک را با روغن مخلوط کرده و بگذارید تا سرخ شوند؛ حالا این مایع را کنار بگذارید. در یک کاسه کوچک ، کدو ، خامه ،‌فلفل ، برگ نعنا و باقیمانده نمک را مخلوط کنید.

۲/۱ فنجان سس کدو را ته ماهیتابه پخش کنید. دو قسمت پاستا را در ظرف گذاشته و حالا دوباره سس کدو را روی پاستا بریزید. حالا مخلوط قارچ تان را اضافه کنید. سپس ۲/۱ فنجان از پنیر ریکوتا ،‌۲/۱ فنجان پنیر مازارلا و ۴/۱ فنجان پنیر پارمیسان را اضافه کنید. دوباره سس کدو و پاستا را روی مخلوط تان بریزید. آنقدر این کارتان را ادامه دهید تا ظرف تان پر شود.

ظرف را با یک ورق آلومینیوم پوشانده و در درجه حرارت ۳۷۵ درجه بمدت ۴۵ دقیقه بگذارید تا بپزد.پس از ۴۵ دقیقه ظرف را بیرون آورده پنیر پارمیسان را روی آن رنده کرده و پخش کنید. دوباره ظرف را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در فر بگذارید تا پنیرها آب شوند. حالا ظرف را بیرون آورده و قبل از بریدن بگذارید ده دقیقه ای بماند تا سرد شده تا بتوانید براحتی آن را برش بدهید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.