با نور درمانی میل جنسی را افزایش دهید!

با نور درمانی میل جنسی را افزایش دهید!

تاثیر نور درمانی در میل جنسی

در مطلب زیر ساده ترین راه را برای افزایش میل جنسی به شما توصیه میکنیم این راه نور درمانی است که ساده ترین و کم هزینه ترین روش درمانی برای افزایش تستوسترون در مردان می باشد.

گروهی از دانشمندان ایتالیایی در مطالعه اخیرشان به این نتیجه رسیدند که قرار گرفتن در معرض نور شدید می‌تواند سطح تستوسترون را در بدن مردان افزایش دهد و به رضایت جنسی بیشتری منجر شود. گزارشی از این مطالعه در آخرین کنفرانس کالج اروپایی نوروسایکوفارماکولوژی در شهر وین ارائه شده است.

این محققان می‌گویند که استفاده از جعبه‌های پرتوافکن (light box) که در برخی موارد برای درمان اختلال خُلقی فصلی (SAD) مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند باعث بهبودی در زندگی زناشویی مردانی شود که میل جنسی کمی دارند. محققان دانشگاه سیه‌نا در این مطالعه تصمیم گرفتند

تا واکنش‌های روان‌شناختی و جنسی مردان را نسبت به نور شدید ارزیابی کنند و برای این کار، ۳۸ نفر از مردانی را انتخاب کردند که به‌علت بی‌علاقگی به رابطه زناشویی تحت درمان قرار گرفته بودند. در ابتدای مطالعه، وضعیت هر کدام از این مردان از نظر شدت علائم و سطح تستوسترون با دقت ارزیابی شد. در ادامه، از همه این افراد خواسته شد تا هر روز صبح به‌مدت ۳۰ دقیقه

در مقابل جعبه‌های پرتوافکن بنشینند. بعد از گذشت ۲ هفته، محققان با تفاوت‌های قابل توجهی مواجه شدند که نتایج جالبی را به آنان نشان می‌داد. پیش از شروع درمان، میانگین رضایت جنسی در این مردان ۲ از ۱۰ بود، درحالی که بعد از پایان نوردرمانی این عدد به ۶.۳ رسید. علاوه بر این، مشخص شد که سطح تستوسترون در مردانی که این روش درمانی را انجام می‌دهند، افزایش می‌یابد.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *