درمان حلقه های تیره زیر چشم با آسانترین روش خانگی

درمان حلقه های تیره زیر چشم با آسانترین روش خانگی

درمان حلقه های تیره زیر چشم

مطلب زیر اختصاص دارد به علت تیرگی و درمان حلقه های تیره زیر چشم که در ابتدا به علت این تیرگی اشاره می کنیم و بعد از بررسی علت این تیرگی به نحوه درمان تیرگی بوسیله دانه های قهوه اشاره میکنید که براحتی بتوانید بدون صرف هزینه های زیاد و معطل شدن در مطب دکترهای زیبایی وقتتان را هدر دهید . امیدوارم با یک آموزش ساده بتوانید این حلقه های تیره را از چشمانتان دور سازید.

حتما تاکنون در پوست زیر چشم خود یا دیگران تغییر رنگ دیده اید برای برخی از ما حلقه سیاه زیر چشم یک مساله آزار دهنده است. گهگاه این حالت یک یاز علائم برخی بیماریها مثل آلرژی و ضعف است . متاسفانه در بسیاری موارد علت ژنتیکی دارد.

هیچ‌کس حلقه‌های تیره پای چشم را دوست ندارد. خیلی‌ها انوع راه‌ها را امتحان کرده‌اند تا این حلقه‌ها را مخفی کنند. متاسفانه، این‌کار اصل این مشکل را از بین نمی‌برد. خوشبختانه یک راه ارزان و ساده برای حذف این حلقه‌های تیره وجود دارد.

برای این چاره درمان حلقه های تیره زیر چشم به سه چیز نیاز دارید:

دانه‌های قهوه تازه یا حیس خورده(آسیاب شده)
دانه‌های فلفل سیاه
روغن نارگیل

مقدار ثابتی در این دستور وجود ندارد. بهترین راه این است که با مقادیر مختلف این مواد، امتحانش کنید تا ببینید کدام ترکیب برای شما و نوع پوست‌تان بهترین تاثیر را دارد.
دستورالعمل:

این مواد را باهم ترکیب کنید.
با نوک انگشت، این ترکیب را به آرامی روی پوست زیرچشمان‌تان بمالید.
بگذارید حداقل ۵ تا ۱۰ دقیقه بماند تا شروع به خشک شدن کند.
برای پاک کردن، از یک پارچه نخی مرطوب استفاده کرده و تمیزش کنید.
درپایان، از یک مرطوب کننده یا هر محصول پوستی دیگری که معمولا استفاده می‌کنید برای پوست این قسمت بکار ببرید.

این راهکار طبیعی را می‌توانید چند بار در هفته انجام دهید، کاملا طبیعی و مطمئن است. امشب امتحان کنید و نتیجه‌اش را خودتان ببینید!


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.