راهنما فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ

یکی از شرکت های تولید کننده یخچال فریزر که به علت تولید محصولات با سازگاری برای محیط زیست هواداران بسیار زیادی در تمام دنیا پیدا کرده است مارک و برند بلومبرگ می باشد که توانسته است درصد زیادی از رضایت را در بین مصرف کنندگانش کسب نماید، در صورتی که شما نیز به تازگی اقدام به خرید یک یخچال فریزر بلومبرگ کرده اید و برای استفاده از آن نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با ما در راهنمای فارسی استفاده از یخچال فریزر فریزر بلومبرگ همراه شوید.

راهنما فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ

انتخاب مکان مناسب جهت نصب یخچال فریزر بلومبرگ

 دفترچه راهنمای استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ با موضوع انتخاب مکان مناسب برای یخچال فریزر شروع می شود، به این علت میتوانیم متوجه مهم بودن این مورد بشویم یکی از اصلی ترین گام های رعایت نمودن الگوی مناسب استفاده از یخچال فریزر ها انتخاب محل مناسب برای آنها می باشد. برای بهتر شدن کارایی و بیشتر شدن طول عمر دستگاهتان بهتر می باشد برای انتخاب محل مناسب برای نصب یخچال فریزر بلومبرگ مطابق با گام های زیر پیش بروید:

 • در صورت نداشتن جای درون کابینتی برای یخچال فریزر های خود بهتر می باشد یک سطح صاف و بدون پستی بلندی را برای یخچال فریزر خود در نظر بگیرید.
 • به این مورد توجه کنید که یخچال فریزر شما به علت داشتن مایع گاز یخچال فریزر بهتر می باشد در فضایی دور از سایر وسایل گرما زا و قابل استعال مانند گاز سماور و غیره قرار داشته باشد. افزون بر این گرما در فاصله نزدیک میتواند برای رنگ یخچال فریزر شما هم مضر باشد.
 • تلاش نمایید یخچال فریزر را در فاصله ۲۰ سانتی از دیوار قرار بدهید.
 • به این مورد دقت کنید که یخچال فریزر شما باید در فضایی به دور از تابش مستقیم آفتاب قرار داشته باشد.

آموزش تراز نمودن یخچال فریزر بلومبرگ

یکی دیگر از دلایلی که در صورت صحیح انجام دادن آن می توانید عمر مفید یخچال فریزر خود را بیشتر کنید تراز نمودن یخچال فریزر بلومبرگ می باشد که بهتر می باشد برای این کار از راهنمای فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ استفاده نمایید. این کار برای پیش گیری از مشکلات تراز نبودن یخچال فریزر ها انجام می شود برای انجام گام های تراز نمودن یخچال فریزر بلومبرگ درراهنمای فارسی آن میتوانید مطابق مراحل زیر پیش بروید:

 • در قسمت جلویی یخچال فریزر بخشی به همراه پیج به بدنه یخچال فریزر وصل شده می باشد که برای تراز کردن باید آنها را باز کنید.
 • توصیه داریم یک نفر به صورت ایستاده در برابر یخچال فریزر قرار یگیرد تا در صورت کج بودن یخچال فریزر به شما اطلاع بدهد.
 • زیرا کج و تراز نبودن یخچال فریزر موجب کارکرد ناصحیح آن می گردد.
 • بعد از آن با تغییر وضعیت پایه ها به اندازه های مشخص اقدام به تراز نمودن پایه های یخچال فریزر کنید.
 • در صورتی که برای تراز کردن نیاز داشتید بخش جلویی یخچال فریزر را مقداری بالاتر بیاورید میتوانید پایه ها را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
 • شاید سطحی که می خواهید شما یخچال فریزر را بر روی آن قرار دهید دچار پستی بلندی بوده و صاف نباشد در اینصورت میتوانید به کمک اجسام کمکی سطح زیر یخچال فریزر خود را صاف کنید.

در صورت بروز مشکل می توانید با متخصصان مجموعه نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در تماس باشید.

نحوه راه اندازی و نصب یخچال فریزر بلومبرگ

پس از انتخاب جای قرار دادن یخچال فریزر و تراز کردن آن نوبت به راه اندازی یخچال فریزر بلومبرگ خواهد رسید که در ادامه این بخش را از روی راهنمای فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ برای شما عزیزان توضیح می دهیم:

 • جهت انجام راه اندازی یخچال فریزر بلومبرگ در نخست باید اقدام به بازکردن همه پلاستیک ها و نایلون های آن نمایید همچنین در صورت وجود گرد و خاک بهتر می باشد پیش از قرار دادن این قطعات در محل خود آنها را پاک کنید.
 • بعد از آن اقدام به قرار دادن طبقات یخچال فریزر در محل خود نموده و همچنین کشوهای فریزر را همچنین در محل خود قرار بدهید.
 • بعد از آن درجه دمای یخچال فریزر خود را تنظیم نموده و میتوانید یخچال فریزر را به برق وصل کنید.

آموزش ریست کردن فیلتر آب یخچال فریزر بلومبرگ

قطعا می دانید که در قسمت معرفی کلیدهای یخچال فریزر بلومبرگ دکمه ای با عنوان RESET STATUS  در این یخچال فریزر قرار داشت که در راهنمای فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ این دکمه را برای زمان هایی که یکی از اجزای یخچال فریزر ما به خوبی کار نمیکند میتوان استفاده کرد در ادامه این مقاله به بررسی این مورد خواهیم پرداخت:

 • جهت ریست کردن فیلتر آب یخچال فریزر بلومبرگ در نخست باید دکمه WATER دراین یخچال فریزر را فشار بدهید.
 • بعد از آن دکمه RESET STATUS  را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید.
 • توصیه داریم چند ساعت به یخچال فریزر خود استراحت دهید و پس از آن اقدام به گرفتن یک لیوان آب از آبسرد کن آن کنید.

راهنما فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ

آموزش تمیز کردن پشت یخچال فریزر (کندانسور یا همان لوله های شبکه ای) بلومبرگ

شاید در زمان جا به جا کردن یخچال فریزر بلومبرگ خود متوجه وجود یک سری لوله های شبکه ای مانند مشکی در پشت آن شده باشید که در حقیقت این لوله ها کندانسور یخچال فریزر هستند، در برخی موارد دیده شده است که در صورت تمیز نکردن و ایجاد گرد و خاک در قسمت های پشتی یخچال فریزر و این لوله ها نمیتوانند به درستی عمل سرمازایی را در یخچال فریزر ایجاد کنند و سرمای یخچال فریزر شما کاهش پیدا میکنند برای تمیز کردن پشت یخچال فریزر گلد بلومبرگ میتوانید مطابق با مراحل زیر جلو بروید:

 • مطابق راهنمایی انجام شده در دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر بلومبرگ برای از بین بردن گرد و خاک لوله های شبکه ای پشت دستگاه باید یخچال فریزر را کمی جلو کشیده و پس از آن به کمک یک دستمال اقدام به تمیز کردن آن کنید.
 • بعد از آن میتوانید به کمک سری باریک جاروبرقی اقدام به جمع آوری ذرات باقی مانده در اطراف این لوله ها کنید تا از مشکل کاهش سرمای یخچال فریزر خود جلوگیری کنید.

آموزش تمیز کردن بخش فاضلاب و رفع گرفتگی درین یخچال فریزر بلومبرگ

شاید در برخی اوقات شاهد وجود آب در کشوی جا میوه ای یخچال فریزر خود و یا ایجاد برفک در دیواره پشتی یخچال فریزر خود شده باشید اما از علت آن بی خبر باشید، در یخچال فریزر هوای سرد درون محیط طی پروسه ای به نام دبفرمی باشد که به معنای برفک زدایی می باشد از طریق یک سوراخ کوچک که در قسمت انتهای تمام یخچال فریزر ها قرار دارد خارج میشود ولی در برخی مواقع شما از وجود این قطعه بی اطلاع بوده و برای تمیز کردن آن اقدام نمیکنید به این علت داخل کشوی یخچال فریزر شما پر از آن میشود افزون بر این به این قسمت در دفترچه راهنمای فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومبرگ توجه خاصی شده می باشد تا از کیفیت یخچال فریزر شما کم نشو در ادامه برای شما نحوه تمیز کردن بخش فاضلاب و رفع گرفتگی درین یخچال فریزر بلومبرگ را توضیح می دهیم:

 • بهتر می باشد با استفاده از یک جسم نازک و بلند اقدام به باز کردن مسیر درین در بخش پشتی یخچال فریزر خود نمایید.
 • بعد از آن برای از بین رفتن جرم و چسبندگی ها میتوانید از ریختن مقداری آب جوش در این مسیر کمک بگیرید.

آموزش جابه جایی یخچال فریزر  بلومبرگ در هنگام اثاث کشی

برای جا به جایی یخچال فریزر بلومبرگ  در هنگام اثاث کشی توصیه می شود برای پیشگیری از وارد شدن آسیب به آن مطابق با مراحل زیر پیش بروید:

 • توصیه داریم در زمان جا به جایی تمام طبقات یخچال فریزر خود را بیرون آورده چون در صورت باز شدن درب و سقوط طبقات آن شاید این طبقه ها که از جنس شیشه ای همچنین هستند بشکنند.
 • جهت  طریقه بیرون آوردن طبقات میتوانید از دفترچه راهنمای فارسی استفاده از یخچال فریزر بلومرگ استفاده کنید.
 • حتما برای حمل و نقل یخچال فریزر بلومبرگ خود از پایه های چرخ دار استفاده کنید تا از بروز صدمه به آنها جلوگیری نمایید.
 • توصیه داریم دور تا دور یخچال فریزر خود را به خوبی با یک طناب ببندید و پس از آن به کمک یک پارچه و یا پلاستیک حباب دار از ایجاد خط و خش بر روی آن پیشگیری کنید.
 • دقت کنید برای جلوگیری از حرکت گاز یخچال فریزر توصیه داریم آن را به صورت عمودی جا به جا کنید و در صورت اجبار برای افقی کردن آن را نهایتا با زاویه ۳۰ درجه حرکت بدهید.

همچنین می توانید برای مشاهده آموزش های بیشتر به سایت آی پی امداد https://ipemdad.com مراجعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

۱ نظر

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *