مهمترین نکات قبل از کاشت ناخن | دانستنی های کاشت ناخن

معمولا برای زیبایی از روش های مختلفی می توان استفاده کرد از خرید لوازم آرایشی اصل تا استفاده از تجهیزات ناخن کاری و… کاشت ناخن نیز یکی از مهم ترین مواردی است که این روز ها برای زیبایی صورت می گیرد. در این مقاله مهم ترین نکات قبل از کاشت ناخن که باید بدانید را مطرح خواهیم کرد تا تمامی سوالات شما در این مورد رفع شود.

قبل از کاشت ناخن چه چیزی را باید بدانید؟

مهم ترین نکات قبل از کاشت ناخن چیست؟ در وسایل کاشت ناخن ما طول ها، فرم ها و رنگ های مختلفی موجود داریم که شما قبل از مراجعه به سالن باید آن را انتخاب کنید. اگر به این نتیجه رسیده‌اید که با ناخن‌های بلند به راحتی می توانید زندگی می‌کنید، حتماً قبل از رفتن سالن تحقیقات خود را انجام دهید یعنی در شبکه‌های اجتماعی به‌دنبال جزئیات دیزاین ناخن بگردید، به یک رنگ و یک دیزاین ناخن متعهد شوید و آماده شوید تا عاشق ظاهر جدید خود شوید.

مهمترین نکات قبل از کاشت ناخن | دانستنی های کاشت ناخن

تیپ ناخن در ابزار کاشت ناخن چه اندازه باید باشد؟

یکی دیگر از مهم ترین نکات قبل از کاشت ناخن اندازه تیپ ناخن می باشد. تیپ یکی از ابزار کاشت ناخن میباشد که در بلند کردن قد ناخن های کاشت تاثیردارد. تیپ ها اساساً انگشتان شما را بلندتر و ناخن های شما را ضخیم می کنند، بنابراین اگر فکر می کنید که دستان شما پس از کاشت ناخن همین احساس را دارند، دوباره فکر کنید. کارهای ساده مانند برداشتن کاغذ، تایپ کردن، گذاشتن لنزهای تماسی و نوشتن ممکن است دشوار باشد. برخی از گزینه های پولیش نازک تر از بقیه هستند.

هر چه ناخن نازک‌ترو کوتاه تر باشد و به ناخن‌های طبیعی نزدیک‌تر باشد، انجام کارهای مهم روزمره آسان‌تر خواهد بود. اگر ترجیح می دهید ناخن بلند بکارید، نگران نباشید.در عرض چند هفته، به راحتی یاد خواهید گرفت که چگونه از دستان خود کمی متفاوت استفاده کنید تا همه چیز را به راحتی انجام دهید.َ

چگونه کاشت ناخن را برداریم؟

یکی دیگر از موارد و نکات مهم قبل از کاشت ناخن نحوه کندن آن می باشد. اولین سوالی که برای زن هایی که برای بار اول ناخن خود را با تجهیزات کاشت ناخن می کارند این است که چگونه ناخن هایمان را ریموو کنیم؟ نگران نباشید این کار را به راحتی می توانید در خانه خودتان انجام دهید. ابتدا کمی پنبه را به استون ۱۰۰ درصد آغشته کنید و از طریق فویل آن را به دور ناخن هایتان ببندید و اجازه ندهید به هیچ عنوان هوا وارد یا خارج شود.پس از گذشت ۲۰ دقیقه آن را باز کنید میبینید که کاشت ناخن هایتان شل و نرم شده و به راحتی کنده میشود.

مهمترین نکات قبل از کاشت ناخن | دانستنی های کاشت ناخن

کاشت ناخن چقدر دوام دارد؟

بسته به لوازم کاشت ناخن و موادی که در کاشت استفاده می شود و همچنین کیفیت کار کاشت ناخن برای مدت طولانی باقی می ماند.اگر شما با ناخن های کاشت توان چیزی را باز نکنید و یا ضربه به آن وارد نکنید که دچار هوا شود ناخن هایتان برای ماه ها باقی می ماند. چیزی که ممکن است شما را اذیت کند بلند شدن بیش از حد ناخن میباشد که کار کردن را برای ما سخت میکند.

یکی از نکات مهم قبل از کاشت ناخن که باید بدانید این است که در ماه یکبار باید برای ترمیم کاشت ناخنتان حتما به سالن های زیبایی مراجعه کنید.یا اگر این کار از عهده خودتان بر می آید، در خرید تجهیزات کاشت ناخن هر ماه اقدام کنید چون به ترمیم ماهانه نیاز دارید.

آیا کاشت ناخن نماز دارد؟

یکی دیگر از مهم ترین نکات قبل از کاشت ناخن که باید افراد مسلمان باید بدانند راجب وضو و نماز می باشد. در حقیقت کاشت ناخن مانع رسیدن آب به عضو می شود و وضو و غسل با آن باطل میباشد. سوالی که پیش میاد آیا کاشت ناخن غسل دارد؟ آیت الله مکارم شیرازی میفرمایند که اگر شما ناخن کاشته باشید برای وضو گرفتن میبایست که ان را از دستانتان خارج کنید تا آب به ناخن هایتان برسد، اما اگر امکان خارج کردن ناخن های کاشت از دستانتان را ندارید و یا این کار به سختی انجام میشود با این حال شما میتوانید از طریق وضو جبیره ای نمازتان را بخوانید.همه ی این نکات برای غسل هم صدق میکند.

مهمترین نکات قبل از کاشت ناخن | دانستنی های کاشت ناخن

کاشت ناخن چقدر زمان میبرد؟

یکی دیگر از نکات مهم قبل از کاشت ناخن  مقدار زمان و طول مدت این کار است. همه ی ما از معطل شدن در سالن های زیبایی بیزاریم.برای جواب دادن به این سوال باید بگوییم شما اگر سالنی که برای کاشت به آن مراجعه می کنید همه ی ابزار های کاشت ناخن را داشته باشد و تمام پرسنل آن کاربلد و حرفه ای باشند باز هم قرار است معطل شوید چون پروسه ی کاشت ناخن کاری است که به دقت زیادی نیازمند است پس عجله ای نمی شود انجام داد.زمان تقریبی بین ۴۰ دقیقه تا یکساعت میباشد.

آیا کاشت ناخن درد دارد؟

یکی دیگر از مهم ترین نکات قبل از کاشت ناخن لازم است بدانید میزان درد این کار است. اگر بخواهم با شما راستگو باشم باید بگویم که بله ممکن است کاشت ناخن با درد همراه باشد.همه ی اینها به ناخن کاری که کاشت را انجام میدهد بستگی دارد.اگر لوازم برقی ناخن مثل سوهان برقی را برای طولانی مدت روی ناخن بگذارد باعث سوزش ناخن میباشد.از دیگر تجهیزات کاشت ناخن های دردناک می تواند عقب زن باشد در واقع اگر در مانیکور کردن کوتیکول ها را با فشار زیاد به عقب توسط عقب زن هل بدهیم باعث میشود ناخن حتی خون بیاید.

چه کسانی نباید ناخن بکارند؟

کسانی که به بیماری های قارچی و عفونی دچار هستند هرگز نباید ناخن هایشان را کاشت کنند.دلیل اصلی آن هم این است که اگر بیماریشان پیشرفت کند این موضوع به دلیل کاور روی ناخن هایشان پنهان می ماند. هم چنین افرادی که سیستم ایمنی بسیار ضعیفی دارند بهتر است که از نزدیک شدن به ابزار کاشت ناخن و سالن ها بپرهیزند.

مدل کاشت ناخن را چگونه انتخاب کنیم؟

یکی از لذت بخش ترین قسمت های کاشت ناخن دیزاین ناخن و یا انتخاب مدل ناخن میباشد.همانطور که میدانید امروزه بسیاری ابزار کاشت ناخن در جهت دیزاین و طراحی ساخته شده است که کار را راحت کردند. قلم داتینگ یکی از پرطرفدار ترین ابزارهای طراحی میباشد که توسط آن میتوان انواع طرح ها را در ناخن پیاده کرد.شما با جستجو در شبکه های اجتماعی میتوانید انواع طرح ها را دیدن فرمایید.

یک ناخن کار خوب چه ویژگی هایی دارد:

یک مانیکوریست خوب صدها طرح و انتخاب رنگ ناخن را دیده است و می تواند به شما کمک کند با مطابقت به شخصیت شما یا مناسبت ویژه ای که دارید مدل ناخن یا دیزاین مناسب را بزنید.

  • تمامی ابزار کاشت ناخن و طراحی ناخن را داشته باشد.
  • کار را به درستی اموزش دیده باشد.
  • از اسیب وارد کردن به ناخن هایمان خودداری کند.
  • مشتری مدار باشد و سوالی که در زمینه ی کاشت ناخن برای مشتری پیش می اید را پاسخگو باشد.
  • تمامی ابزار کاشت ناخن خود را بعد از هر مشتری استریل کند و بهداشت را رعایت کند.
  • تایم مشتری برایش اهمیت داشته باشد درست سر ساعتی که مشتری وار میشود برایش شروع به کاشت ناخن یا ترمیم ناخن کند و ان را معطل نکند.
  • از مراکز های مطمئن لوازم کاشت ناخن اورجینال تهیه کند و مواد تقلبی را هرگز برای مشتری امتحان نکند.

اگر شما یک ناخن کار هستید ما به شما برای خرید وسایل کاشت ناخن فروشگاه نیروان را معرفی میکنیم.

تفاوت بین کاشت با ژل و کاشت پودری چیست؟

اگر می‌خواهید کاشت پودری انجام دهید، احتمالاً شنیده‌اید که برخی از افراد پیشنهاد می‌کنند که به جای آن کاشت‌های ژلی را امتحان کنید. با توجه به اینکه ناخن‌های ژل اغلب در همان نوع درمان زیبایی مانند ناخن‌های پودری دسته‌بندی می‌شوند، به راحتی می‌توان این دو را اشتباه گرفت یا حتی آنها را به عنوان اصطلاحاتی که می‌توان به جای یکدیگر استفاده کرد. در واقعیت، آنها کمی متفاوت هستند.

در حالی که اکریلیک ها تقویت کننده ناخن هستند که از ترکیب یک محصول اکریلیک مایع با یک محصول اکریلیک پودری ساخته می شوند، ناخن های ژل بخشی از یک محصول ژل همگن تر هستند که باید با استفاده از یک نور UV مراحلش انجام شود، یک راه مفید برای درک تفاوت بین ناخن های ژل و اکریلیک این است که ژل را به عنوان اکریلیک از پیش مخلوط شده در نظر بگیرید.

در حالی که ناخن های اکریلیک قوی تر و بادوام تر از ناخن های ژل هستند، ژل در واقع می تواند برای تقویت ناخن طبیعی استفاده شود و به محافظت از آن در هنگام رشد کمک می کند.

همانطور که گفته شد، نگهداری ناخن های اکریلیک برای شما در خانه کمی آسان تر است، زیرا بر خلاف اکثر ناخن های ژلی، می توانید آنها را بدون کمک تکنسین ناخن تعمیر کنید. با این حال، ناخن های ژله ای ممکن است انتخاب عملی تری برای افرادی باشد که از دست های خود استفاده می کنند. آنها بسیار انعطاف پذیرتر از اکریلیک هستند. ژل به طور کلی بسیار بی بو است، ولی این را نمی توان در مورد اکریلیک ها گفت. پودرها بسیار بوی غلیظی دارند.

چرا ناخن های کاشت پودری در روز اول آسیب می بینند؟

به گفته تکنسین های مجاز ناخن، چند دلیل احتمالی وجود دارد که ناخن های شما ممکن است بلافاصله پس از انجام آنها آسیب ببینند. به عنوان مثال، تکنسین ناخن ممکن است سر سوهان را اعمال کرده باشد که برای ناخن های شما خیلی کوچک است. شاید آنها به طور تصادفی ناخن های شما را با لوازم کاشت ناخن در حین استفاده فشار دادند. یا شاید ناخن شما بیش از حد سوهان خورده باشد. اگرچه این ممکن است هرازگاهی اتفاق بیفتد، اما اگر شما هر بار که ترمیم یا کاشت ناخن انجام می‌دهید صدمه میبینند، نشانه خوبی نیست. اگر هنوز می‌پرسید: «چرا ناخن‌های اکریلیک درد دارند؟» زمان آن رسیده باشد که تکنسین دیگری را برای این کار پیدا کنید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *