رفع اختلال نعوظ با ال آرژنین

رفع اختلال نعوظ با ال آرژنین

در مورد نحوه استفاده از داروی ال‌آرژنین چه میدانید ؟این دارو نوعی مکمل است که می تواند  به تقویت نیروی جنسی در مردان کمک کند. برای رفع اختلال نعوظ در مردان می توانیم از ال‌آرژنین استفاده کنیم. اگر جزو مصرف کنندگان داروی ویاگرا هستید بهتر است مراقب تداخل این دارو با دیگر محصولات جنسی مانند  ال‌آرژنین باشید.

ال‌آرژنین، یکی از انواع اسیدهای آمینه است که تاریخچه جالبی دارد. درواقع، دانشمندان ‌این ترکیب را برای اولین بار در اوایل سال ۱۸۰۰ میلادی از شاخ حیوانات به دست آوردند. امروزه، ال‌آرژنین به مکمل‌های مختلف اضافه می‌شود تا میزان اکسید نیتریک را در بدن افزایش بدهد. اگر ال‌آرژنین در مقادیر بالا مصرف شود، می‌تواند رگ‌های خونی را به انبساط بیشتر تحریک کند. همین ویژگی، جریان خون را در بدن تقویت می‌کند و درنهایت رسیدنبه حالت نعوظ را برای مردان راحت‌تر می‌سازد. معمولا از ال‌آرژنین همراه با گلوتامات و هیدروکلراید یوهمبین به‌عنوان یکی از روش‌های درمانی اختلال نعوظ در مردان استفاده می‌شود. یکی از مطالعات منتشرشده در Journal of Sexual and Marital Therapy، یافته‌های جالب و مهمی را درباره ال‌آرژنین نشان می‌دهد. براساس این مطالعه، ترکیب ال‌آرژنین با پیکنوژنول (نوعی ترکیب حاصل‌شده از پوست درخت کاج) به درمان اختلال نعوظ کمک می‌کند.

درواقع، بعد از ۳ ماه مصرف این ترکیب خاص، بسیاری از مردان می‌توانند نعوظ طبیعی را دوباره تجربه کنند. عوارض جانبی استفاده از ال‌آرژنین می‌تواند شامل ناراحتی‌های گوارشی، از جمله گرفتگی عضله‌های شکم و اسهال باشد. به‌علاوه، مکمل ال‌آرژنین می‌تواند با داروی ویاگرا تداخل ایجاد کند.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *