لینک عضویت در کانال تلگرام شاتل (ارائه دهنده اینترنت پر سرعت)

لینک عضویت در کانال تلگرام شاتل (ارائه دهنده اینترنت پر سرعت)

 

نحوه عضو شدن در کانال تلگرام شاتل

شاتل، نام یکی از معروف ترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران است. اگر می خواهید در کانال تلگرام شاتل عضو شوید، لینک کانال تلگرام شاتل را در ادامه ی این مطلب در اختیار شما گذاشته و آموزش می دهیم که چگونه می توانید در کانال تلگرام شاتل (Shatel) عضو شوید.

در کانال شاتل، پادکست های آموزشی، اطلاع رسانی در رابطه با تخفیف یا استفاده رایگان از نماوا، نکات و مطالب آموزشی، تخفیف های خرید بسته و حجم اینترنت، ترافیک رایگان یا نیمه بها، معرفی فیلم های جدید که در نماوا منتشر شده و قابل نمایش است، اخبار مربوط به مشترکین و شرکت شاتل، اطلاعاتی در مورد شاتل تاک (ShatelTalk)، تخفیف تعرفه مکالمه تلفن ثابت به تلفن همراه، جشنواره های ترافیک اینترنت شاتل برای خرید بسته‌های ترافیک، خبرهای استخدام در گروه شرکت های شاتل و پیشنهادات شگفت انگیز دیگر در این کانال اطلاع رسانی می شود.

 

چگونه عضو کانال شاتل شویم؟

برای عضویت دو روش وجود دارد. روش اول: شما می توانید این آدرس: @shatel را برای یکی از دوستانتان ارسال کنید تا بصورت لینک ظاهر شود. زمانی که بصورت لینک (به رنگ آبی) ظاهر شد، روی لینک یا همان آی دی کانال کلیک کنید و وارد کانال شاتل می شوید. بعد از وارد شدن Join بزنید تا عضو شوید.

روش دوم: در همین صفحه روی لینک زیر کلیک کرده و بعد از باز شدن صفحه شاتل، Join شوید.

https://telegram.me/Shatel


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *