بهترین کلینیک پزشکی تهران

بهترین کلینیک پزشکی تهران کجاست؟ با نیاز روزافزون افراد به خدمات درمانی و بهداشتی تعداد کلینیک‌های پزشکی و زیبایی در کلان شهرهایی مانند تهران نیز در حال افزایش است. کیفیت خدمات درمانی قابل ارائه از سوی کلینیک‌ها و مراکز مختلف جزو اولویت‌های افراد برای انتخاب یک کلینیک معتبر به شمار می‌رود. بیتاکلینیک با مدیریت پروانه منصوری جزو یکی از بهترین کلینیک‌های پزشکی تهران شناخته می‌شود. یک کلینیک خوب مانند بیتا چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • از تیم پزشکی متخصص و باتجربه‌ای برخوردار است.
 • موقعیت جغرافیایی کلینیک مناسب و در دسترس است.
 • درصد زیادی از مراجعه کنندگان این کلینیک از کیفیت خدماتی که دریافت کرده‌اند رضایت دارند.
 • یک کلینیک خوب و مورد اعتماد پرسنل‌هایی دلسوز و متعهد دارد.
 • شمار زیادی از بیمه‌های درمانی را تحت پوشش قرار می‌دهد.
 • مدیریت کلینیک در دریافت هزینه‌ها شفافیت دارد.
 • خدمات متنوع باکیفیت و دقت بالا ارائه می‌شود.

فضای آرام، خدمات جراحی متنوع و پرسنل متعهد از مهم‌ترین ویژگی‌های کلینیک بیتا به شمار می‌روند. خدماتی که می‌توانید در بهترین کلینیک پزشکی غرب تهران دریافت کنید عبارتنداز:

 1. جراحی زیبایی بدن
 2. جراحی زیبایی سینه
 3. درمان بواسیر با لیزر
 4. درمان کیست مویی با لیزر

انواع جراحی زیبایی بدن مانند لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و لابیاپلاستی جزو جراحی‌هایی هستند که از سوی دکتر پروانه منصوری انجام می‌شوند. لیفت سینه و ماموپلاستی نیز جزو جراحی زیبایی سینه به شمار می‌روند. اگر به دنبال کلینیکی برای درمان بواسیر و کیست مویی توسط متخصص خانم هستید، می‌توانید به بیتاکلینیک مراجعه کنید. در این کلینیک برای درمان بیماری‌های نشیمنگاه با لیزر از بروزترین دستگاه‌ها استفاده می‌شود.

بهترین کلینیک پزشکی تهران

۳ دلیل برای انتخاب بیتاکلینیک

همان‌طور که تا به اینجای مقاله خواندید بهترین کلینیک پزشکی تهران کلینیکی است که خدماتی را با کیفیت و قیمت مناسب تحت نظر پزشک و متخصص‌هایی باتجربه ارائه کند. بیتاکلینیک یکی از بهترین کلینیک‌های پزشکی در غرب تهران است که خدمات درمانی و جراحی ارائه می‌کند. پروانه منصوری، مدیریت کلینیک بیتا، با ۱۸ سال سابقه درخشان و بیش از ۱۰۰۰ عمل جراحی موفق در کلینیک‌های مختلف و بیمارستان میلاد تهران هم‌اکنون در بیتاکلینیک مشغول به انجام جراحی‌های زیبایی و عمومی است. خدماتی که می‌توانید در این کلینیک پزشکی دریافت کنید عبارتنداز:

 1. جراحی زیبایی بدن
 • جراحی شکم
 • لیپوماتیک شکم
 • ابدومینوپلاستی
 • پیکرتراشی
 • لابیاپلاستی
 1. جراحی زیبایی سینه
 • لیفت سینه
 • ماموپلاستی
 1. درمان بواسیر یا هموروئید و لیزر هموروئید نزد پزشک و پرسنل خانم برای خانم‌ها
 2. لیزر کیست مویی

اما چرا باید برای انجام جراحی زیبایی بدن مانند لیپوماتیک یا درمان بواسیر بیتاکلینیک را انتخاب کنیم؟ در ادامه ۳ دلیل انتخاب این کلینیک را بخوانید.

۱.    محیط و فضای آرام کلینیک

از مهم‌ترین معیارهای انتخاب یک کلینیک پزشکی، داشتن محیطی آرام، امن و قابل اطمینان از هر نظر است. افرادی که می‌خواهند تحت عمل جراحی زیبایی سینه یا درمان عارضه‌هایی چون کیست مویی قرار بگیرند، در انتخاب مرکز درمانی و پزشک معالج حساسیت بالایی نشان می‌دهند که امری کاملا طبیعی است.

دکتر پروانه منصوری با مدیریت اصولی فضایی امن و آرام را برای کلینیک رقم زده است. برخورداری از سالن انتظار مجهز، رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی، رنگ بندی و دکوراسیون مناسب سطوح و فضا و… از ویژگی‌های بهترین کلینیک پزشکی تهران است.

۲.    درصد بالای رضایت مراجعه کنندگان

از دیگر دلایل انتخاب کلینیک بیتا، رضایت شمار زیادی از مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی است. رضایت افراد علی‌الخصوص در بحث عمل‌های زیبایی مانند جراحی زیبایی سینه یا جراحی‌های زیبایی بدن مانند لابیاپلاستی یک شرط مهم برای اعتماد به یک کلینیک جراحی است. سابقه بالای دکتر پروانه منصوری و انجام بیش از ۱۰۰۰ عمل جراحی موفق و همچنین درمان‌های موفق بیماری‌های نشینمگاه مانند بواسیر و شقاق موجب رضایت مراجعه کنندگان این کلینیک شده است.

۳.    برخورداری از پرسنل مجرب و متعهد

از دیگر دلایلی که بیتاکلینیک را یکی از بهترین کلینیک‌های پزشکی در غرب تهران می‌دانیم برخورداری از کادر پزشکی و پرسنل مجرب، متعهد و کارآزموده است. یک متخصص باتجربه برای انجام عمل‌های زیبایی مانند لیفت سینه، لیپوماتیک شکم یا لابیاپلاستی زمانی نتیجه مطلوبی را رقم می‌زند که تیمی باسابقه و متعهد در کنار خود داشته باشد.

علاوه بر آن برخی از خانم‌ها برای درمان بیماری‌هایی چون کیست مویی یا بواسیر به دنبال کلینیکی هستند که دارای متخصص و پزشک خانم باشد. دکتر پروانه منصوری با کادر پزشکی خانم خدماتی چون لیزر کیست مویی یا لیزر بواسیر را ارائه می‌دهد.

جراحی زیبایی بدن؛ از پرمتقاضی‌ترین خدمات بیتاکلینیک

با توجه به مواردی که در قسمت‌های فوق ذکر شد کلینیک بیتا به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های پزشکی در غرب تهران و منطقه سعادت آباد شناخته شده است. در میان خدمات درمانی و جراحی که در این کلینیک ارائه می‌شود و ابتدای مقاله به تمامی آن‌ها اشاره کردیم، جراحی زیبایی بدن را می‌توان جزو پرمتقاضی‌ترین خدماتی دانست که از سوی این مرکز ارائه می‌شود.

بهترین کلینیک پزشکی تهران

خلاص شدن از شر چربی‌های اضافه که با رژیم غذایی یا ورزش از بین نمی‌روند یکی از دغدغه‌های افراد است. چربی‌ها با انباشته شدن در نواحی مانند شکم، پهلو، بازو یا ران منجر به برهم خوردن تناسب اندام و زیبایی می‌شود. از همین‌رو داوطلبان انجام جراحی زیبای بدن در حال افزایش هستند. با انجام عمل‌های زیبایی بدن و پیکرتراشی مانند لیپوماتیک شکم یا ابدومینوپلاستی می‌توانید در مدت زمان کوتاه‌تری به تناسب اندام دلخواه خود برسید.

انجام جراحی زیبایی سینه

از دیگر خدماتی که در بهترین کلینیک پزشکی تهران در منطقه سعادت آباد ارائه می‌شود، ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه است. سایز و حجم بزرگ سینه می‌تواند منجر به کاهش اعتماد به نفس در خانم‌ها شده و حتی دردهایی در شانه و کتف را نیز برای آن‌ها به دنبال داشته باشد. ماموپلاستی که یک جراحی زیبایی سینه شناخته می‌شود، به کوچک کردن سایز و حجم سینه کمک می‌کند.

همچنین اگر به دلایلی چون زایمان و شیردهی، افزایش سن، ژنتیک و… دچار افتادگی و شلی سینه شده‌اید می‌توانید با انجام لیفت سینه در بیتاکلینیک این مشکل را نیز برطرف کنید. لیفت سینه، سینه‌ها را بالا کشیده و از بد فرمی و آویزان شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. دکتر پروانه منصوری در بیتاکلینیک در صورت نیاز و درخواست فرد، با تکنیک‌هایی ماموپلاستی و لیفت سینه را به صورت همزمان انجام می‌دهد.

درمان بواسیر

بواسیر یک بیماری شایع و دردناک در زنان و مردان است. طبق تحقیقات ۷۰ درصد بزرگسالان یک بار در طول زندگی خود به بواسیر یا هموروئید دچار می‌شوند. یبوست، عدم مصرف آب کافی در طول روز، زور زدن حین دفع مدفوع و نشستن‌های طولانی مدت از مهم‌ترین دلایل بروز بواسیر به شمار می‌روند.

بهترین کلینیک پزشکی تهران

بواسیر درجه‌های مختلفی داشته و به این دلیل شیوه‌های درمانی متفاوتی نیز دارد. به عنوان مثال بواسیر حاد را می‌توان با درمان‌های خانگی و دارویی درمان کرد. اما بواسیر مزمن باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. با توجه به هزینه و سختی زیاد جراحی سنتی، لیزر بواسیر بهترین شیوه درمانی این بیماری است. بیتاکلینیک به عنوان یکی از بهترین مرکزهای لیزر بواسیر تهران شناخته شده است.

درمان کیست مویی با لیزر

کیست مویی نیز از دیگر عارضه‌هایی است که در صورت مزمن شدن درد و اذیت‌های زیادی به دنبال خواهد داشت. کیست مویی تا زمانی که عفونت نکند معمولا خود را با علائمی نشان نمی‌دهد اما پس از عفونت با درد، تورم و التهاب، تب و لرز همراه خواهد بود.

 برای درمان کیست مویی نیز می‌توان از روش جراحی باز به شیوه سنتی و لیزر درمانی استفاده کرد. درمان کیست مویی با لیزر در کلینیک بیتا یک درمان سرپایی است که هزینه و دوره نقاهت کمتری نسبت به جراحی سنتی دارد. اگر به دنبال کلینیکی برای درمان قطعی و بدون بازگشت کیست مویی در تهران هستید، می‌توانید به بیتاکلینیک مراجعه کنید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *