چاقی صورت بدون بازگشت با روش های طبیعی و تغذیه

چاقی صورت بدون بازگشت با روش های طبیعی و تغذیه

 

راهکارهای موثر برای چاقی صورت

چاقی صورت بدون بازگشت و بدون نیاز به بوتاکس و تزریق چربی با روش های کاملا طبیعی و رعایت تغذیه مناسب برای چاقی صورت. اگر به موارد زیر توجه کرده و رعایت کنید، چاقی صورت امکان پذیر است و لاغری صورت از بین می رود. همیشه بعد از گرفتن رژیم اولین موضوعی که باعث ناراحتیمان می شود کوچک شدن و لاغر شدن صورت است.

البته این حالت بعد از شروع ورزش های سنگین هم ممکن است پیش بیاید.

برای چاق شدن صورت بدون انجام کارهایی چون بوتاکس و تزریق چربی می توانید از روشهای زیر استفاده کنید.

 

استفاده از میوه و سبزیجات برای چاقی صورت

استفاده از میوه و سبزیجات علاوه بر اینکه به کاهش وزنتان کمک می کند باعث میشود صورتتان هم افتاده و لاغر نشود.

در این میان از خیار بهترین استفاده را می توانید ببرید. خیار به دلیل اینکه میه پر آبی است می تواند بهترین کمک شما باشد. حتی استفاده موضعی هم از خیار کارساز است. یک خیار را رنده کنید و همراه با آب آن روی صورت بمالید یک ربع در حالت استراحت باشید و سپس با آب خنک صورتتان را بشویید. هفته ای دو بار این کار را تکرار کنید.

 

آب بنوشید

آب مهمترین عامل در چاق شدن صورت به شمار می رود. نوشیدن آب در همه رژیم ها توصیه میشود پس به این بهانه که رژیم هستید آب را کنار نگذارید . آب کمک می کند با وجود کم کردن وزن صورتتان دچار پروک و لاغری بیش از حد نشود.

استفاده از انواع مغزها هم بسیار کارساز است در این میان پسته و بادام بسیار موثرتر هستند. حواستان باشد بیش از حد مصرف نکنید چون موجب چاقی و بازگشت وزن کم شده میشوند.

 

چاقی صورت با ورزش مخصوص صورت:

استفاده از ورزش های مخصوص صورت هم می تواند به شما کمک کند. در حالت استراحت بنشینید لب ها را جمع کنید و پس از ۵ شماره دوباره باز کنید روزی دو بار این حرکت را انجام دهید تا عضلات صورت دوباره به حالت اول بازگردند.

 


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین ایمیل

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *