تعبیر خواب شتر مرغ و کشتن شتر مرغ نشانه چیست؟

ارسال شده در ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ توسط با موضوع فال و طالع بینی

تعبیر خواب شتر مرغ و کشتن شتر مرغ نشانه چیست؟

تعبیر خواب شتر مرغ چیست؟

مطلب زیر تعبیر خواب شتر مرغ را از دید معبران غربی برای شما قرار داده است تعبیر خواب شتر مرغ نر در خواب مرد میباشد و شتر مرغ ماده در خواب نشان دهنده زن میباشد.

تعابیری که معبرین کهن برای شترمرغ و دیدن آن در خواب آورده‌اند مربوط به دوران و اعصار خود بوده و به دلیل اینکه کاربرد شترمرغ و محل زندگی این جانوران در عصر حاضر تغییر یافته است بایستی به تعابیر جدید مانند تعابیری که منوچهر مطیعی تهرانی بیان کرده است رجوع کرد.

 

تعبیر خواب شترمرغ (معبرین کهن)
محمد بن سیرین گوید: شترمرغ در خواب مرد بیابانی بود. اگر شترمرغ ماده بود زن بیابانی بود. اگر بیند شترمرغ ماده گرفت، یا کسی بدو داد، دلیل که زنی بدین صفت که گفتم بخواهد یاکنیزک بخرد. اگر بیند بر شترمرغ نشسته بود، دلیل که به سفر بیابان رود و بعضی از معبران گفته‌اند که بر مردی بیابان نشین غالب شود و به کاری بزرگ رسد.

 

ابراهیم کرمانی گوید:

اگر بیند شترمرغ رابکشت، دلیل که بر مردی بیابانی دست یابد و او را قهر کند. اگر بیند در خانه شترمرغ با پر یا استخوان او داشت، دلیل که از مردی بیابانی او را مالی حاصل شود. اگردید که بچه شترمرغ داشت، دلیل که فرزند مرد بیابانی او را حاصل شود.

 

جابر مغربی گوید: اگر دید با شترمرغ بنشست و آن شترمرغ او رامطیع بود و او را در هوا برد و دیگر باره از هوابه زمین آمد، دلیل که با مردی بیابان به سفر رود و بازآید با سود بسیار. اگر به خلاف این بیند بد بود.

 

تعبیر خواب شترمرغ (تعابیر جدید)
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: معبران شترمرغ را انسان بیابانی تعبیر و تعریف کرده‌اند. عقیده عموم معبران این است که کسانی که در شهرها زندگی نمی‌کنند و به لباس معمول و متداول شهر نشینان ملبس نیستند در خواب‌های ما به شکل حیواناتی ظاهر می‌شوند که عجیب و نادرند و ما به ندرت ممکن است آن حیوانات را ببینیم. شترمرغ یکی از آن‌ها است که معبران مردی بیابانی دانسته‌اند و بالطبع شترمرغ هم زنی است بیابانی. این عقاید را می‌توانیم این طور توجیه کنیم که هر کس به نظر ما عجیب جلوه کند در خواب‌های ما به شکل این حیوانات متجلی می‌شود.

 

لوک اویتنهاو می‌گوید: شتر مرغ: سبک سری‌های شما به دیگران سود می‌رساند

 

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن شتر مرغ در خواب، علامت آن است که پنهانی به ثروت اندوزی خواهید پرداخت، هم زمان با این کار نسبت به زنان رفتاری حقارت آمیز در پیش می‌گیرند.

 

تعبیر خواب سوار شدن بر شترمرغ
مطیعی تهرانی: سوار شدن بر شترمرغ مسافرت به نقاط بسیار دور و عجیب است. آوردن شتر مرغ به خانه دعوت یا رسیدن مهمان غریب و بیگانه است.

 

تعبیر خواب گرفتن شترمرغ
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب دیدید که برای گرفتن شتر مرغی می‌دوید یا تمهید می‌کنید یا دام می‌نهید نشان آن است که برای انجام کاری ناگزیر می‌شوید با اشخاصی غریب و نا آشنا و مسلط تر از خودتان که توانا تر نیز هستند برخورد کنید و آشنا شوید و تلاش و تقلای بسیار بکنید.

 

آنلی بیتون می‌گوید: گرفتن شتر مرغ در خواب، نشانه آن است که با سرمایه خود قادر می‌شوید به سفرهای گوناگون بروید و بر دانش گسترده ای چیره شوید.

 

تعبیر خواب پر شترمرغ
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: پر شترمرغ سوغات است که از سرزمین‌های دور برای شما می‌رسد و اگر احیاناً شما به کسی سوغات دادید این کار از جانب شما انجام می‌گیرد. زینت کردن پر شترمرغ بر موی سر یا جامه نشان آن است که عادت و اخلاقی دارید نامطلوب که مورد پسند و تأیید دیگران نیست و می‌تواند محل ایراد و ملامت باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ...

عضویت در خبرنامه‌ی روزنه آنلاین

آسم آشپزی آلرژی آلزایمر آکاایران اس ام اس استرس اضافه وزن افسردگی انواع آش انواع املت انواع بیماری انواع تعبیر خواب انواع خوراک انواع خورش انواع دسر انواع سالاد انواع سرطان انواع سس انواع سوپ انواع شیرینی انواع ضرب المثل انواع نان انواع پلو انواع پیتزا انواع کباب انواع کوفته انواع کوکو انواع کیک ایدز بارداری بازیگران ایرانی باشگاه خبرنگاران بیماری ترامپ تعبیر خواب تناسب اندام جملکس جنسی جنین خانه مدرن خبرآنلاین خواب دوران بارداری دکوراسیون دکوراسیون منزل دیابت دیابت نوع 2 دیزاین ناخن رابطه رابطه جنسی رابطه زناشویی رنگ مو رژیم غذایی رکنا زندگی زندگی مشترک سالاد سایت آشپزی سبزیجات سرطان سکته مغزی سیمرغ سیگار ضرب المثل ضرب المثل فارسی طب سنتی طراحی ناخن طراحی ناخن 2019 طرز تهیه انواع آش طرز تهیه انواع خوراک طرز تهیه انواع خورش طرز تهیه انواع دسر طرز تهیه انواع سالاد طرز تهیه انواع سوپ طرز تهیه انواع شیرینی طرز تهیه انواع نان طرز تهیه انواع پلو طرز تهیه انواع کباب طرز تهیه انواع کوکو طرز تهیه انواع کیک عاشقانه علم ورزش عکس عکس بازیگران عکس عاشقانه عکس نوشته عکس پروفایل عید نوروز غذای ترکیه غذای رژیمی لاغری لباس مجلسی ماهی مدل آرایش چشم مدل دکوراسیون منزل مدل رنگ مو مدل رنگ مو 2019 مدل طراحی ناخن مدل مو مدل مو مردانه مدل مو پسرانه مدل چیدمان منزل مدل کفش مجلسی مدل کیف مدل کیف دخترانه اسپرت مدل کیف دستی مدل کیف زنانه مرغ میل جنسی نمناک نمکستان ورزش وزن ویتامین D پارکینسون پوست چاقی کاهش وزن کفش مجلسی

©روزنه آنلاین / استفاده از مطالب سایت روزنه آنلاین فقط با ذکر منبع و درج لینک مجاز می باشد

طراحی سایت و سئو : < a href="http://panab.ir" >پاناب